Jump to content
em20346

[VAND]cont adsense

Recommended Posts

@alorra

ti-am explicat ca am alt cont in pending si cand se aproba iti dau replace la cont ( chiar daca nu ar trebui )

 

ai uitat de contul de bussines? multumesc ca ai schimbat parola la gmail, ca sa imi "strici" domeniu.

 

tot ceri refund, ce refund ? te-ai folosit de cont 2-3 saptamani si? ti-a inchis contul si vrei refund? asa decurg treburile?

plataadsense.png

have fun !!!

 

Edited by em20346
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, em20346 said:

@alorra

ti-am explicat ca am alt cont in pending si cand se aproba iti dau replace la cont ( chiar daca nu ar trebui )

 

ai uitat de contul de bussines? multumesc ca ai schimbat parola la gmail, ca sa imi "strici" domeniu.

 

tot ceri refund, ce refund ? te-ai folosit de cont 2-3 saptamani si? ti-a inchis contul si vrei refund? asa decurg treburile?

plataadsense.png

have fun !!!

 

Degeaba pui print screen la un cont - n-are nici o legatura cu discutia.

 

Tu vinzi conturi nevalidate, asta e tot.

In al doilea rand, am schimbat parola la al doilea cont unde iti cerusem sa imi creezi un cont Adsense de la 0 zi ti-am stricat domeniul? Care domeniu? Cele 3 domenii pentru care primisei deja reject?

Ca o completare, de asta dureaza la tine 1 luna ca sa validezi un cont Adsense - pentru ca trimiti spre aprobare cu zecile de domenii pana trece unul de primul review.

De al doilea nu te mai obosesti, deja e contul vandut.

 

Nu neg ca ai vandut conturi Adsense cu succes in trecut (oricine putea deschide un cont, am deschis cont Adsense pana acum 2 ani cu siteuri de prezentare, maxim 500 de cuvinte scrise in tot siteul). Insa ce faci acum cand cei de la Adsense nu mai aproba asa de usor conturile este hotie.

 

Succes in businessul tau minunat.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, alorra said:

Degeaba pui print screen la un cont - n-are nici o legatura cu discutia.

 

Tu vinzi conturi nevalidate, asta e tot.

In al doilea rand, am schimbat parola la al doilea cont unde iti cerusem sa imi creezi un cont Adsense de la 0 zi ti-am stricat domeniul? Care domeniu? Cele 3 domenii pentru care primisei deja reject?

Ca o completare, de asta dureaza la tine 1 luna ca sa validezi un cont Adsense - pentru ca trimiti spre aprobare cu zecile de domenii pana trece unul de primul review.

De al doilea nu te mai obosesti, deja e contul vandut.

 

Nu neg ca ai vandut conturi Adsense cu succes in trecut (oricine putea deschide un cont, am deschis cont Adsense pana acum 2 ani cu siteuri de prezentare, maxim 500 de cuvinte scrise in tot siteul). Insa ce faci acum cand cei de la Adsense nu mai aproba asa de usor conturile este hotie.

 

Succes in businessul tau minunat.

Contul dvs. a fost aprobat.

ai in gmail: contul dvs a fost aprobat?

atunci despre ce review vorbesti?

 

Omul e serios :)

Multumesc.

Edited by em20346
Link to comment
Share on other sites

am dovezi ca minte ca un cacat de om ce este !!!

@aelius

@Nytro

 

 sau alt moderator

revin in 2 ore maxim cu dovezi clare

 

cum am zis

revin cu dovezi!!!

suma de 250 euro  pentru un cont de adsense 
https://www.youtube.com/watch?v=S1oqHnpI8bM 
http://www.imenuprices.com/wendys-prices/
ghici, are reclama adsense !
view-source:http://www.imenuprices.com/wendys-prices/
si dam search dupa
pub-1717700050408150
te-am prins.
nu te uit.

ce ziceti de el? a vrut refund si contul.

Edited by em20346
am sters datele persoanele
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Che said:

@em20346 Cu ce site ai facut banii aia ? Din ce domeniu ? Il vinzi ? 

mai multe domenii, trafic din facebook.

 

1 hour ago, comros said:

Em este baiat serios am cumparat si eu de la el.

Situatii de genul asta pot aparea dar nicidecum ca este hotie ce face.

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Mai greu de crezut ce se intampla, vad ca am ajuns sa publicam toate datele personale.

Rog moderatorii forumului sa stearga toate datele personale publicate.

 

Cat priveste postarea ta e un amestec de adevaruri si minciuni dar nu ma mai obosesc sa-ti mai raspund.

Multumeste-te cu cei 250 de Euro.

 

Moderatorii forumului pot oricand sa ma contacteze ca sa le furnizez intreaga corespondenta purtata cu acest individ.

Edited by alorra
completari
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, alorra said:

Mai greu de crezut ce se intampla, vad ca am ajuns sa publicam toate datele personale.

Rog moderatorii forumului sa stearga toate datele personale publicate.

 

Cat priveste postarea ta e un amestec de adevaruri si minciuni dar nu ma mai obosesc sa-ti mai raspund.

Multumeste-te cu cei 250 de Euro.

 

Moderatorii forumului pot oricand sa ma contacteze ca sa le furnizez intreaga corespondenta purtata cu acest individ.

 

Ia mai du-te ma in pula mea. De cand dirijezi tu ce se intampla pe forumul asta? Sunt atatia oameni care ii iau apararea lui @em20346, are cont din 2010 si face afaceri de multa vreme, si fix tu vii si arunci cu rahat. E vorba aia, cand 10 iti zic ca esti beat, te duci sa te culci. 

Link to comment
Share on other sites

@Nytro
 

din punctul meu de vedere, eu mi-am facut treaba. contul este aprobat ( inca este aprobat )

pe mine ma deranjat ca a primit contul, apoi a facut magarii ca cica are contul disable si a vrut refund.

a vrut sa pastreze contul si sa primeasca si refund.

Multumesc.

 

@aismen

 

Multumesc.

 

@dancear

 

Multumesc.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Just now, LonestarX said:

sanchi, alorra a facut manareli cu contu' si-a ramas cu ea in mana si-acu mananca turkish delight. em e baiat de incredere

 

Iti posteaza datele personale pe un forum, dar baiatul este ok in general.

 

https://rstforums.com/forum/topic/100304-regulamentul-forumului/

 

"- Se interzice publicarea de continut ilegal sau fara drepturi de autor! Este interzisa publicarea de date cu caracter personal"

 

 

Sa nu se inteleaga ca iau apararea celeilalte persoane care a mintit in legatura cu acel cont, dar nici el nu a gestionat situatia corect:). Pana la urma acel refund nu s-a intamplat si nu se intampla niciodata, pentru ca acel cont era in regula si pentru ca avea dovezi. Atunci acele date personale ce rost aveau sa fie postate?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, dancezar said:

 

Iti posteaza datele personale pe un forum, dar baiatul este ok in general.

 

https://rstforums.com/forum/topic/100304-regulamentul-forumului/

 

"- Se interzice publicarea de continut ilegal sau fara drepturi de autor! Este interzisa publicarea de date cu caracter personal"

 

 

Sa nu se inteleaga ca iau apararea celeilalte persoane care a mintit in legatura cu acel cont, dar nici el nu a gestionat situatia corect:). Pana la urma acel refund nu s-a intamplat si nu se intampla niciodata, pentru ca acel cont era in regula si pentru ca avea dovezi. Atunci acele date personale ce rost aveau sa fie postate?

ai dreptate, am gresit ca i-am postat datele persoanele, asa cum si el postase datele mele. am sters datele persoanele.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

am un cont cu pin pe uk (100 euro) in caz ca nu ai cont bancar de uk, plata poti sa o primesti prin payoneer, ofera cont/uri bancare in US,DE,UK (ala de germania merge sa faci si paypal)

 

din punctul meu de vedere, vesti proaste despre adsense romania, din cauza la spam, (filme online,iframe) google ne a bagat sa zicem in blacklist ca tarile din asia, "Special Countries, Turkey, Romania, Pakistan, Indonesia. Malaysia" 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...