Jump to content
ZeroDoi

Cod Reducere Emag

Recommended Posts

=============================================

20% reducere la toate laptopurile si tabletele Toshiba

Tocmai ai primit un cod de 20% REDUCERE pe loc la toate laptopurile si tabletele Toshiba. Foloseste-l acum, codul este valabil 4 zile, pana pe 12 mai!

Pentru a ob?ine reducerea, introdu codul în co?ul t?u de cump?r?turi, imediat dup? ce adaugi produsul dorit.

Important:

Codul poate fi folosit pentru cel mult un produs din fiecare categorie.

Codul tau de reducere este: 2342-8758-2407-7897

=================================================

In mesaj zice ca e valabil 4 zile adica pana pe 12 mai, dar eu abia acum 5 minute l-am primit :)), in fine ...

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute am primit email de la ei, deci e cald :)

10% reducere la electronicele auto!

Tocmai ai primit un cod de 10% REDUCERE pe loc la toate electronicele auto de mai jos. Foloseste-l acum, codul expira în câteva zile - este valabil pân? pe 18 mai!

Pentru a ob?ine reducerea, introdu codul în co?ul t?u de cump?r?turi, imediat dup? ce adaugi produsul dorit.

Codul tau de reducere este: 5587-3442-5982-3988

Link to comment
Share on other sites

15% reducere la toate laptopurile HP de mai jos

Tocmai ai primit un cod de 15% REDUCERE pe loc la toate laptopurile HP de mai jos. Foloseste-l acum, codul este valabil 4 zile, pana pe 19 mai!

Pentru a ob?ine reducerea, introdu codul în co?ul t?u de cump?r?turi, imediat dup? ce adaugi produsul dorit.

Important:

Codul poate fi folosit pentru cel mult un produs din fiecare din cele de mai jos.

Codul tau de reducere este:

5983-6707-4205-5340

Voucher proaspat si din partea mea !

Link to comment
Share on other sites

15% reducere la toate laptopurile HP de mai jos

Tocmai ai primit un cod de 15% REDUCERE pe loc la toate laptopurile HP de mai jos. Foloseste-l acum, codul este valabil 4 zile, pana pe 19 mai!

Pentru a ob?ine reducerea, introdu codul în co?ul t?u de cump?r?turi, imediat dup? ce adaugi produsul dorit.

Important:

Codul poate fi folosit pentru cel mult un produs din fiecare din cele de mai jos.

Codul tau de reducere este:

6159-7183-1649-7204

Spor la adaugat in cos!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Acum po?i s? ai casa pe care ?i-o dore?ti!

Tocmai ai primit un cod de 10% REDUCERE la absolut TOATE electrocasnicele. Frigidere, ma?ini de sp?lat rufe, încorporabile cu super design, fiare de c?lcat, espressoare, aparate de buc?t?rie ?i muuuuulte altele!

Alege acum! Codul t?u de reducere este:

3465-4826-4470-2074

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...