Jump to content
Ras

Incarcari Cartele

Recommended Posts

http://www.incarcaricartele.ro/

http://www.incarcaricartele.ro/incarcari_gratuite.php

Nu prea am inteles bine cum sta treaba cu acest site pt ca nu prea am timp. Mi-au dat niste amici acest site... Stiu ca vroiau cativa de pe acest forum niste chestii cu incarcari de cartele... Sa nu credeti ca va puneti nr si va vin 4 $ pe cartela sau mai stiu eu ce. Repet! Nu prea am inteles cum sta treaba cu acest site deci nu imi sariti in cap!

Incarcari gratuite

Pot sa imi incarc cartela gratis? Binenteles ca se poate. Sistemul nostru de refferali permite ca sa primesti 2% din valoarea pe care o incarca refferalul tau.

Ce inseamna refferal?

In contul tau de la cartele ai un link pe care il poti da prietenilor sau cunoscutilor ca sa se inscrie ca refferalul tau. Adica adusi de tine pe site. Si pentru fiecare incarcare a lor tu vei primi 2% in contul tau de pe site. Cu acesti bani poti cumpara cartele sau trimite sms-uri

Unde gasesc contul de refferal (afiliat)

Dupa ce va logati in cont pe butonul Afiliere gasiti linkul de afiliat (refferal) sau bannerele pe care le puteti pune pe siteul dvs.

Link to comment
Share on other sites

alt post de cacat care nu is are rostu` intr-un topic vechi si off topic

mai sunt cateva topicuri care dezbat tema asta

+

un algorimtm sigur exista dar daca cineva il va afla nu il va da asa ca e el biat bun

Once and 4 all : NU MAI CERETI LUCRURI PRIN CARE OAMENII FAC BANI GRATIS!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...