Jump to content
wirtz

DOAR PENTRU NATIONALISTI/PATRIOTI!

Recommended Posts

Salut,

INAINTE DE TOATE ZIC CA O SA MA RECOMPENSEZ LA TOTI CARE SUSTIN PROIECTUL! BANNERE SI LINK-URI! cu follow. la cere.

NU ESTE CERSETORIE DEOARECE TOPICUL ESTE DOAR PT NATIONALISTI/PATRIOTI!

In ultima vreme am prea multi vizitatori pe site, ma ocup de el mereu, zilnic 12 ore cel putin. Din pacate.. la ce trafic am...(e in medie pe zi de 5.000 unici) nimeni nu doneaza pt hosting. Plus ca mai am si alte probleme personale dar alea nu conteaza, si nu se includ in topicul acesta.

Threadul este destinat doar celor ce doresc sa ajute la plata hostingului la Nationalisti.ro — National - Social - Radical deoarece traficul a crescut si trebuie sa fac si upgrade direct pe VPS.

Pentru cei ce doneaza oricat.. ofer si o lista de 250.000 de bloguri inclusiv cu .edu. si .gov si PR mare ca bonus. Puteti dona si un dolar care sunteti nationalisti. nu conteaza. important e sa o faceti. dar va rog cei care donati sa imi dati PM sa stiu daca public numele sau nickname ceva la lista celor ce au contribuit pt site deoarece am sa fac o lista speciala , o pgina pe site unde sunt cei ce au contribuit (momentan nimeni) la cerre se vor pune si adrse de link.

REPET!!!! Acest topic este destinat patriotilor! celor ce il respecta pe Maresalul Antonescu! Nu doresc bani de la cine nu are treaba cu Romania! Eu abia imi platesc cheltuielile de zi cu zi .. puteam sa bag popads ..pe site .. si faceam un euro cel putin pe zi .. dar imi RESPECT UTILIZATORII/CITITORII!

Detalii aici: Nationalisti.ro — Sustine acest site!

Adresa PayPal: radio88.org@hotmail.com

DATE TRANZACTIE:

Banca: ING Bank Romania

CONT BANCAR: RO69INGB0000999902847104

TITULAR CONT: TRANCA MARIUS ZOLTAN

COD SWIFT: INGBROBU

DATE SUPLIMENTARE:

Cateva date suplimentare despre cine suntem:

1. Ce este Rezistenta Nationala?

- este o mi?care, nu un partid.

- întruchipeaz? o dreapt? na?ional? si sociala

- lupt? de la întemeiere pentru Neam si ?ar?.

- vrea s? salveze Statul si Neamul Românesc de la dispari?ia ordonat? de artizanii globaliz?rii.

- vrea s? cl?deasc? o Românie româneasc? , un Stat na?ional, independent ?i suveran, demn ?i prosper.

- duce o lupt? permanent? de trezire a con?tiin?elor ?i de avertizare asupra pericolelor care amenin?? Neamul Românesc.

- ac?ioneaz? cu toat? consecven?a în slujba intereselor fundamentale ale României ?i ale românilor de pretutindeni.

2. Obiective

Ap?rarea caracterului na?ional, suveran, independent, unitar ?i indivizibil al Statului Român. Combaterea regionaliz?rii ?i eradicarea oric?ror forme de separatism etnic sau teritorial.

Unificarea României ?i a Republicii Moldova dup? modelul RFG/RDG ?i în conformitate cu normele dreptului interna?ional.

Denun?area Tratatului cu Ucraina prin care o guvernare antina?ional? a renun?at de jure la nordul Bucovinei ?i sudul Basarabiei, la ?inuturile Her?a, Hotin ?i Insula ?erpilor.

Stoparea declinului demografic care amenin?? viitorul Na?iunii Române si promovarea unei politici de cre?tere a natalit??ii.

Stoparea exodului tinerilor ?i speciali?tilor peste hotare ?i repatrierea tuturor românilor care ?i-au p?r?sit ?ara ?i familiile din cauza s?r?ciei, prin facilit??i la recalificare, angajare ?i scutirea de taxe ?i impozite la deschiderea unei afaceri în ?ar?.

Ap?rarea drepturilor românilor din str?in?tate ?i înt?rirea leg?turilor acestora cu Patria-Mam?.

Crearea unui minister pentru românii din afara grani?elor ?i determinarea ??rilor vecine s? asigure, pe cale de reciprocitate, conservarea ?i afirmarea identit??ii etnice, lingvistice, culturale ?i religioase a comunit??ilor autohtone românesti din jurul grani?elor.

Favorizarea legislativ? a investitorilor autohtoni ?i a capitalului românesc ?i limitarea monopolului exercitat de companiile multina?ionale.

Eliminarea monopolului b?ncilor str?ine din sectorul bancar românesc.

Interdic?ia companiilor ?i cet??enilor str?ini de a cump?ra terenuri agricole. Evitarea riscului ca ace?tia s? devin? în scurt timp proprietari majoritari în propria noastr? ?ar?.

Lichidarea datoriei externe ?i eliberarea României din sclavia Fondului Monetar Interna?ional ?i a B?ncii Mondiale.

P?strarea monedei na?ionale ?i abandonarea trecerii la EURO, o moned? f?r? popor ?i f?r? viitor.

Abandonarea procesului de aderare a României la spa?iul Schengen ?i men?inerea controalelor suverane la frontiera de stat a României.

Renegocierea Tratatului de Aderare a României la UE ?i promovarea unei politici externe bazat? pe demnitate ?i primatul INTERESULUI NA?IONAL.

Edificarea unui spa?iu politic european format din state suverane ?i independente ?i a unei lumi multipolare bazat? pe respectarea dreptului interna?ional, pe renun?area la for?? ?i la amenin?area cu for?a în rela?iile interna?ionale.

Eradicarea politicianismului ?i a corup?iei ?i instaurarea unui climat de moralitate în via?a public? româneasc?. Între?inerea cultului eroilor, al tuturor celor care s-au jertfit pentru Dumnezeu, Neam si ?ar?.

Protejarea mediului înconjur?tor ?i stoparea t?ierii abuzive a p?durilor.

Stoparea ofensivei sectelor.

Protejarea familiei tradi?ionale ?i combaterea ini?iativelor ce vizeaz? legalizarea c?s?toriilor ?i adop?iilor homosexuale.

Reincriminarea def?im?rii ??rii ?i a Na?iunii.

Confiscarea averilor ilicite.

Anularea privatiz?rilor frauduloase ?i tragerea la r?spundere a celor vinova?i de s?r?cirea României ?i a românilor.

Garantarea siguran?ei cet??enilor prin eradicarea clanurilor interlope care au pus st?pânire pe România.

Promovarea distributismului ca alternativ? economic? la capitalismul apatrid care în ultimele dou? decenii a reu?it transformarea noastr? într-o na?iune de consumatori ?i o pia?? docil? de desfacere.

Formarea unei noi elite politice, educat? în spiritul ap?r?rii ?i promov?rii intereselor na?ionale.

DECI POTI SUSTINE DACA DORESTI SI ESTI NATIONALIST AICI: http://www.nationalisti.ro/sustine-acest-site/ te rog sa lasi si mail pe w1rtz@yahoo.com cu nume/nick/lini sau ce doresti sa -ti fie pus pe pagina unde se doneaza. va fi facuta dupa prima donatie.

Adresa PayPal: radio88.org@hotmail.com

DATE TRANZACTIE:

Banca: ING Bank Romania

CONT BANCAR: RO69INGB0000999902847104

TITULAR CONT: TRANCA MARIUS ZOLTAN

COD SWIFT: INGBROBU

Cu Respect,

Marius Tranca (search on google)

F IMPORTNAT: DACA VENITURILE VOR FI MAI MARI DECAT COSTURILE SERVERULUI O SA CER ADMINISTRATORILOR RST ADRESA DE CONT/PAYPAL sa contribui pt forum.

La cerere, se poate face printscreen atat la contul homebank cat si la paypal sa nu creada cineva ca insel. exista paranoici...

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

@wirtz exchange din perfectmoney-ul meu in paypal-ul tau, o sa iti intre 28$ pentru hosting, in functie de cat de repede se misca exchange-ul o sa iti intre si banii.

Edited by Eric
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sa clarificam ceva. Zoltan ma cheama din cauza nasului. Nu-s BOZGOr. si nr 2. : am un dosar acum iar ca am ars niste ciori cu boxu. tre sa dau si la avocat. ma rog. detalii pe pm. exista dovezi si pe just.ro si pe google. cauta numele meu.

Sunt pe locul 2 dupa Zoso.ro !!!! vezi T5 !!! trafic!

@Eric : ce este? nu ma pricep.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Halo halo, lumea... omu' a facut o cerere pentru' donatii, cine vrea sa doneze bine cine nu plm sa citeasca daca are chef daca nu sa iesa de pe topicu' omului fara sa comenteze "ca incoace incolo" ce tot timpu' ies cacanarii dinastea pe forum? In pula mea daca un/o boschetar/a iti cere bani pe strada o/il intrebi "da tu cat manci ?", "de cati bani ai nevoie?",etc ... Nu vreti sa il ajutati pe om simplu' skip topic ...

ps @coreq puteai sa te opresti la niste sugestii cum sa fac faca omu' rost de bani si atat

Bafta;)

Edited by Dark_4ngel
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

godaddy.com ofera hosting de calitate, te sigur eu ca acel hosting tine peste 60k pe zi fara sa iti zica nimeni nimic si costa doar 11$, mie nu mi se pare o suma chiar asa mare, daca nu vrei la godaddy incearca la nshost, chiar daca au avut probleme in trecut, acum le-au rezolvat iar eu de anul trecut am site-uri la ei si se comporta foarte profi, iar cel mai ieftin pachet e vro 10 Ron pe luna,

Traim in romania 2014, o tara de cacat la fel ca oamenii care ne conduc. parerea mea ca atat tu cat si alti, mergeti prea departe cu patriotismul .... smecheria e la putere in 2014 ;)

Link to comment
Share on other sites

Nationalismul nu se impune prin violenta, incearca prin alte metode (meetinguri, campanii civilizate, procese facute cu cap). Degeaba il feliezi pe unu, il injuri si ii zici sa fie nationalist, fii sigur ca o sa se intoarca impotriva ta!

Ps: sunt multe metode prin care sa iti monetizezi traficul, trebuie doar sa cauti cum!

Incearca sa nu mai fii asa irascibil, ca nu ai sa iti impui niciodata respectul asa. Keep Calm!

Link to comment
Share on other sites

Nationalismul nu se impune prin violenta, incearca prin alte metode (meetinguri, campanii civilizate, procese facute cu cap). Degeaba il feliezi pe unu, il injuri si ii zici sa fie nationalist, fii sigur ca o sa se intoarca impotriva ta!

Ps: sunt multe metode prin care sa iti monetizezi traficul, trebuie doar sa cauti cum!

Incearca sa nu mai fii asa irascibil, ca nu ai sa iti impui niciodata respectul asa. Keep Calm!

Pai stai frate ca asta dabia a scos capu' din grota :)) ii vorbesti lui de meetinguri,campanii...

Link to comment
Share on other sites

dar de astea ce mai ziceti mai patriotilor?

si

si

Da frate nici eu nu-i suport pe tigani. Din partea mea sa moara toti . Da plm nu se fac chestii de genu' .. Prima data vorbesti cu un admin , ceri permisiunea etc... plm pana la urma ai venit pe forumul lor .

da-mi adresa ta sa vezi cum scot capu IN GROTA TA!

scz. pt dublu post.

Chiar crezi ca se coboara cineva la mentalitatea ta ? Du-te frate in grota ta si ramai acolo. Oameni ca tine ne fac de rusine tara in plm .. si tu esti 'nationalist' .. vai de curu tau copile

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea este ca cine vrea sa doneze, sa doneze ... cine nu sa taca din gura.... fiecare om are o parere despre treaba cu nationalismul sau nu, alti sunt mai infocati, alti nu sunt interesati si tot asa..... romania e o tara pierduta, poate sa vina din mormant si vlad tepes si robin hood :)) si tot nu mai are cum sa salveze tara, asa ca fiecare doarme asa cum isi asterne, daca esti destept si te duce capul si sti sa te descurci in viata, nu te poate oprii nimeni sa iti realizezi visele

Link to comment
Share on other sites

dar de astea ce mai ziceti mai patriotilor?

si

si

Si tu te iei dupa media, care cauta senzationalul =))

.... negru analfabet? .... ca de parca nu ar fi discriminati si ar avea parte de aceeasi atentie din partea profesorilor ... la mine in clasa majoritatea albilor citesc pe litere/silabe ... conteaza cate pungi duce mama la invatatoare .... nu ce rasa esti.

Ultima oara cand imi amintesc .... a fost prapad la bac .... toti albii copiau, nu ai de ce sa te iei de negrul ala, nu fi ipocrit.

... albii sunt si ei soferi cretini la fel ca tiganii ...

Tot si albii umbla in brigada si bat pe cei mai slabi ... toti sunteti la fel ... iar politistii sunt corupti si sug statul de bani din taxe fara sa-si faca datoria calumea, nu vad de ce te doare.

Lumea e mult mai mare decat crezi tu si nu se merita sa-ti irosesti viata pentru fragmentul asta de pixel numit peninsula balcanica.

cine vrea sa doneze, sa doneze ... cine nu sa taca din gura....

Opozitia este foarte sanatoasa ... fara ea nu exista libertate de exprimare.

Edited by Cryo
Link to comment
Share on other sites

cel mai bine a spus-o wtf aici

https://rstforums.com/forum/84567-santaj-de-la-un-membru-de-pe-forum-3.rst#post544016

"Quote Originally Posted by wirtz View Post

Eu pac plangere numa sa aflu cine este. restu depinde de mine si camrazi.. ca na.. cu noul COD PENAL.. scapa boul. dar ii scot eu hackuitul din cap. ceea ce a facut el a fost santaj si am sa aplic codu penal de pe vremea lui Antonescu ..Maresalul... cu el.

Quote Originally Posted by wtf

Am tot incercat, insa nu ma pot abtine sa nu scriu.

Intr-adevar a gresit ce a facut si ramane la decizia ta si mai departe a autoritatilor(parerea mea, e ca poate sta cu pula`n sus linistit, nu vei rezolva nimic).

Insa cu fiecare post care il faci pe forum, imi intaresti ideea ca tu ai ceva probleme la mansarda.

Pari genul ala pus pe rele, care abia asteapta sa-l scoata cineva din cusca de fier si sa-l trimita la razboi, sa arunci cu grenazi in stanga si-n dreapta cu zambetul pe buze, genul psihopat.

Nu stiu in ce mediu ai crescut, insa un tanar ca tine ar trebui sa aiba cu totul alt vocabular, nu ca ar fi stricat ci pur si simplu suni ca un mos securist pentru care perioada de razboi a fost prea scurta, sau n-a avut parte deloc de ea.

Iar cu site-ul ala, din punctul meu de vedere nu este etic ce faci.

Incerci sa fii "voce" dar defapt esti un cersetor si vinzi trafic. "

nu va pierdeti timpul cu neo-nazistul asta nu vad nici o diferenta intre nationalismul lui distructiv si un caz real in care un barbat este bagat in spital de o gasca pentru ca purta tricou cu rosu(adica era dinamovist).cum va manipuleaza sa-i faceti trafic sitului asa acum sa faca rost de bani de pe curu vostru.

Link to comment
Share on other sites

cel mai bine a spus-o wtf aici

https://rstforums.com/forum/84567-santaj-de-la-un-membru-de-pe-forum-3.rst#post544016

"Quote Originally Posted by wirtz View Post

Eu pac plangere numa sa aflu cine este. restu depinde de mine si camrazi.. ca na.. cu noul COD PENAL.. scapa boul. dar ii scot eu hackuitul din cap. ceea ce a facut el a fost santaj si am sa aplic codu penal de pe vremea lui Antonescu ..Maresalul... cu el.

Quote Originally Posted by wtf

Am tot incercat, insa nu ma pot abtine sa nu scriu.

Intr-adevar a gresit ce a facut si ramane la decizia ta si mai departe a autoritatilor(parerea mea, e ca poate sta cu pula`n sus linistit, nu vei rezolva nimic).

Insa cu fiecare post care il faci pe forum, imi intaresti ideea ca tu ai ceva probleme la mansarda.

Pari genul ala pus pe rele, care abia asteapta sa-l scoata cineva din cusca de fier si sa-l trimita la razboi, sa arunci cu grenazi in stanga si-n dreapta cu zambetul pe buze, genul psihopat.

Nu stiu in ce mediu ai crescut, insa un tanar ca tine ar trebui sa aiba cu totul alt vocabular, nu ca ar fi stricat ci pur si simplu suni ca un mos securist pentru care perioada de razboi a fost prea scurta, sau n-a avut parte deloc de ea.

Iar cu site-ul ala, din punctul meu de vedere nu este etic ce faci.

Incerci sa fii "voce" dar defapt esti un cersetor si vinzi trafic. "

nu va pierdeti timpul cu neo-nazistul asta nu vad nici o diferenta intre nationalismul lui distructiv si un caz real in care un barbat este bagat in spital de o gasca pentru ca purta tricou cu rosu(adica era dinamovist).cum va manipuleaza sa-i faceti trafic sitului asa acum sa faca rost de bani de pe curu vostru.

tigan sau ce esti.. roman-tiganizat. topicul asta e doar pt NATIONALSITI. influentezi lumea negtiv si pt asta sper sa -ti dea toti raport sa fii banat! jeg ordinar!

P.S. am vb cu kalash si e ok omu. chiar am facut post pe rst. mi-am retras acuatiile.

PS 2 : cati din RST imi fac trafic maxim 100 !!!!!! eu am mii unici pe zi bai idiot ceausist

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Extremismul de orice natura mi se pare o prostie. Fie ca e vorba de nationalism, religie si asa mai departe.

Cand esti extremist ignori si respingi orice idee care nu este in concordanta cu ideile tale chiar daca poate ca este o idee buna. Cu alte cuvinte, un extremist este din punctu meu de vedere un ignorant. Si nu e niciodata bine sa fi ignorant pentru ca lucrurile nu sunt aproape niciodata albe sau negre ci mai mult spre gri.

Closed!

//LE

Daca ai atatia utilizatori, pune un cont bancar sau o adresa de paypal pentru donatii. Daca atatia mii de utilizatori viziteaza site-ul pentru ca sunt nationalisti si sustin cauza, or sa sustina si site-ul.

Sau cand e vorba de facut efectiv ceva si de dat un ban poate ca nu mai sunt asa de nationalisti. :)

Edited by M2G
Link to comment
Share on other sites

@wirtz esti un personaj pitoresc dar ti-o spun cat se poate de sincer ca ma scarbeste atitudinea asta ultra nationalista. Oamenii ca tine fac mai mult rau unei natiuni decat "influentele straine". Moarte celor care nu sunt nationalisti? Really? Si ar trebui sa te consideram un fel purtator de cuvant al nationalistilor cu atitudinea asta din 1940?

Am redeschis topicul. Cine vrea sa-si spuna nevoalat parerea o poate face in urmatoarele ore fara frica de repercursiuni legate de regulament.

Link to comment
Share on other sites

Daca eu nu sunt nationalist, sa zicem ca sunt jumate rus , ce faci imi dai in cap? Si prea nationalist ti se urca la cap si sunt multe aberatii cu neo nazisti si alte "probleme" de genul. La 2. Obiective ai o gramada de aberatii. Sper ca esti constient ca nici un obiectiv de acolo nu se va realiza?~

Link to comment
Share on other sites

Si tu te iei dupa media, care cauta senzationalul =))

.... negru analfabet? .... ca de parca nu ar fi discriminati si ar avea parte de aceeasi atentie din partea profesorilor ... la mine in clasa majoritatea albilor citesc pe litere/silabe ... conteaza cate pungi duce mama la invatatoare .... nu ce rasa esti.

Ultima oara cand imi amintesc .... a fost prapad la bac .... toti albii copiau, nu ai de ce sa te iei de negrul ala, nu fi ipocrit.

... albii sunt si ei soferi cretini la fel ca tiganii ...

Tot si albii umbla in brigada si bat pe cei mai slabi ... toti sunteti la fel ... iar politistii sunt corupti si sug statul de bani din taxe fara sa-si faca datoria calumea, nu vad de ce te doare.

Lumea e mult mai mare decat crezi tu si nu se merita sa-ti irosesti viata pentru fragmentul asta de pixel numit peninsula balcanica.

Opozitia este foarte sanatoasa ... fara ea nu exista libertate de exprimare.

Din cauza tiganilor analfabeti s-a ajuns acum unde suntem. De ce sa imi voteze mie toti tiganii iliescu si ponta? Era bine cand ii bagau in mina la scos carbuni si la sapat canale. Acum nu mai stiu de frica. La fel si cu puscariasii, eu platesc impozite sa stea in puscarie la caldur toate mizeriile de oameni. La munca+bataie si paine cu apa ca sa dam exemplu, a doua oara nu mai are curaj sa fure.

Link to comment
Share on other sites

Io-s nationalist in masura in care vreau ca populatia originara spatiului Carpato Danubiano Pontic sa aiba parte de un trai decent si sa prospere pe pamanturile strabune. Ca mai vine ceva vecin in vizita, sa-i fie de bine. Tiganii si bozgorii si-au extins cam mult vizita. Mi-ar placea sa se duca frumos la ei acasa. Asta ca sa fie frumos, bine si "safe" pentru puii de dac ce-si iubesc patria.

Link to comment
Share on other sites

wirtz, imi pare rau ca spun asta. Dar nu mi se pare normal ca esti asa fanatic.

Serios acum, nu-mi place sa o dau in extreme.

"Strainii" si Uniunea Europeana ne-au ajutat foarte mult, inca din razboaiele mondiale, cu aderarea, suport economic, bani de dezvoltare, armata.

Uite-te la Coreea de Nord. Ti se pare ca e tare prospera? si nu e infuentata deloc de "Straini".

Sa nu ne inchinam acum sub simbolul "nationalismului" si sa ne izolam de restul lumi, in iluziile noastre. Romanii nu sunt nici cei mai destepti, capabili si buni, cinstiti si muncitori oameni. Suntem niste lenesi, transformati in sclavi de diferite persoane (comunism, interlopi, politicieni si straini).

Acum ceea ce vrei tu e genocid, neo-nazism si crime. Sincer acest gen de gandire ma dezgusta!

Planuiesc ca in scurt timp sa plec din aceasta tara, pentru ca simt ca nu mai apartin locului. Nu sunt patriot, dar apreciez ce e bun in Romania, si urasc ce e rau(exact ca in orice alta tara din lume). Si apreciez la fel de mult ca "strainii" angajeaza romani si ii platesc mai bine decat oricine din tara.

PS: Nu doar ca nu iti sustin ideea si campania, chiar as incerca sa te opresc daca as putea. Din pacate nu cred ca se mai poate face ceva in aceasta privinta.

Edited by yoyois
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...