Jump to content
mitzu_stefan

Nos its Fu**ed xD

Recommended Posts

intro zi am sa fac un filmulet : "cum sa agati o gagica" pentru aia care n au gagica si se masturbeaza ca prostii in baie :))

Patetic. Deja ati inceput sa aberati.

Citeste pe aici. Mi se pare ca te incadrezi in prima categorie pe care o trateaza Nemessis(copi de 12-13 ani care a uavut deja o gramada de gagici).

Repet, e de-a dreptul jenant acest topic.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

mea

1. era o gluma ... detalii despre anatomia si fizionomia ta sunt foarte PUTZIN interesante.

2. te'ash ruga ceva spre binele tau ... nu mai folosi "cocalar slang" pe forum pentru ca vei fi penalizat

Link to comment
Share on other sites

mea

1. era o gluma ... detalii despre anatomia si fizionomia ta sunt foarte PUTZIN interesante.

2. te'ash ruga ceva spre binele tau ... nu mai folosi "cocalar slang" pe forum pentru ca vei fi penalizat

SharinGod molesteaza pruncii !

SharinGod molesteaza pruncii !

SharinGod molesteaza pruncii !

SharinGod molesteaza pruncii !

SharinGod molesteaza pruncii !

SharinGod molesteaza pruncii !

SharinGod molesteaza pruncii !

SharinGod molesteaza pruncii !

SharinGod molesteaza pruncii !

SharinGod molesteaza pruncii !

TRAIASCA VINU SI COLA !!!!TRAIASCA VINU SI COLA !!!!TRAIASCA VINU SI COLA !!!!TRAIASCA VINU SI COLA !!!!TRAIASCA VINU SI COLA !!!!TRAIASCA VINU SI COLA !!!!TRAIASCA VINU SI COLA !!!!

Link to comment
Share on other sites

intro zi am sa fac un filmulet : "cum sa agati o gagica" pentru aia care n au gagica si se masturbeaza ca prostii in baie :))

Da ma neai rupt bravo ce sa iti povestesc,prima femeie din viatza ta,si privind faptul cu masturbarea,cred ca tii se potriveste :wink: ca sincer tu acuma daca vezi o "putza" zici "Aoleu luati cateaua de pe mine",sau daca dai de vreo una mai dezvoltata de ti-o pune in cap zici ca ii palarie,sper sa nu te superi da nu te mai lauda cu ce nu ai :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Ce ar fi sa renuntati la toate porcariile astea de topicuri si sa postati lucruri necesare? Cred ca va dispare in curand rubrica offtopic. Closed and trashed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...