Jump to content
alexalghisi

Bani din postari pe wordpress

Recommended Posts

Buna . Am sa va prezint oferta mea , lucru putin si bani facuti destul de repejor ;)

Am deschis un nou site de retete online : http://www.4recpies.com . Stiu ca exista deja cateva pe piata , dar am anumite planuri pentru el . Ideea e ca singur nu as putea face fata sa public atatea retete , asa ca va cer ajutorul voua . Am sa va platesc 0.08$ / post ( the best I can do ) . Am nevoie de persoane serioase care stiu sa posteze o reteta cu tot ceea ce este nevoie in ea precum : imagini ; descriere ; ingrediente ; pasi ; tags ; timpul necesar ; etc .. . Toate acestea iau maxim 5 minute pentru fiecare reteta . Fiecare reteta o voi verifica , iar ulterior aproba sau nu .

Cine vrea sa ma ajute , plata va fi prin paypal . Dupa ce v-ati facut cont , va rog sa-mi dati un pm aici ca sa va pot upgrada la rolul de "Contributor" pentru avea acces la modulul avansat de adaugare a retetelor din cpanel . La cel clasic nu se pot adauga unele lucruri .

[ minimum payout : 1$ ]

L.E: 0.08$ / post
Edited by alexalghisi
Link to comment
Share on other sites

E un fel de low income ca si la PTC :)

Una e PTC alta e ce vrei tu. Du-te bate-ti coasa.

Ba da ce ati sarit pe el asa ampulea .

Ganditi-va ca poate cineva nu are bani sa-si cumpere un domeniu/hosting pentru propriul site.

Face cateva postari la omu asta pe site si isi face 5-10 usd pentru un domeniu.

Cand a aparut un user[nu mai stiu care ] si oferea 2 usd / 100 posturi pe un forum nu ati zis nimic ,acum sariti pe asta ca sacalii

Tu i-ai face 125 de postari pentru 10$ ?

Edited by monstertube
Link to comment
Share on other sites

Ba da ce ati sarit pe el asa ampulea .

Ganditi-va ca poate cineva nu are bani sa-si cumpere un domeniu/hosting pentru propriul site.

Face cateva postari la omu asta pe site si isi face 5-10 usd pentru un domeniu.

Cand a aparut un user[nu mai stiu care ] si oferea 2 usd / 100 posturi pe un forum nu ati zis nimic ,acum sariti pe asta ca sacalii

@monstertube

Eu nu as face pentru ca nu am nevoie .

Aici nu era vorba de un job de durata ,era vorba de o oportunitate sa faci cativa dolari in caz ca ai nevoie.

Edited by sebywarlord
Link to comment
Share on other sites

Da , normal ca una e PTC din care deabia faci bani si alta e ceea ce va ofer eu . Dar cum romanul stie doar sa comenteze chiar ca am sa trec la indieni

Pai cine crezi ma ca-si pierde 8 ore pe zi pentru 2$ ?

In fine , bafta ...

Sa ma anunti si pe mine cand gasesti prostu' ala sa posteze pe 0.08 $

Edited by monstertube
Link to comment
Share on other sites

Scuze , tu cati bani da pentru o amarata de postare ? 1000$ ? :)) Va rog nu mai faceti off cu comentarii penibile , cine vrea jobul imi trimite PM .

Ba prietene, ia zi-mi si mie , cate retete trebuie sa posteze unu care se angajeaza la tine, ca sa castige $10 ?

Ce draq, tu cauti salahori virtuali ?

Da . Exact 125 de retete, gagicamea ca sta la Carrefour si imparte fluturasi ia 50 lei pe zi. Ce zici de asta?

Edited by romanu
Link to comment
Share on other sites

Omul a postat un pret /post, nu il obliga nimeni sa aiba o limita minima per articol atata timp cat se gaseste cineva sa il faca (desi ma indoiesc ca cineva care cunoaste limba engleza fluent ar acepta oferta, daca site-ul era .ro se gaseau cativa masterchefi sa puna acolo retete) .

Inca ceva, nisa retetelor este supra-saturata si faptul ca este in engleza e si mai rau pentru ca femeile care vorbesc engleza si au aces la internet nu stiu sa faca prea multe mancaruri.

Link to comment
Share on other sites

Omul a postat un pret /post, nu il obliga nimeni sa aiba o limita minima per articol atata timp cat se gaseste cineva sa il faca (desi ma indoiesc ca cineva care cunoaste limba engleza fluent ar acepta oferta, daca site-ul era .ro se gaseau cativa masterchefi sa puna acolo retete) .

Inca ceva, nisa retetelor este supra-saturata si faptul ca este in engleza e si mai rau pentru ca femeile care vorbesc engleza si au aces la internet nu stiu sa faca prea multe mancaruri.

Cred ca vroia retete copy-paste de pe alte site-uri,Dar totusi .. nu merita.

Of: Sunt oameni care impartesc fluturase prin orase si castiga 400 lei pe luna.

Nu mai faceti comparatii dinastea... ca nu-si au rostul

Plus ca mai are si pretentii la 0.08$ . "Fiecare reteta o voi verifica , iar ulterior aproba sau nu"

Edited by monstertube
Link to comment
Share on other sites

Omul a postat un pret /post, nu il obliga nimeni sa aiba o limita minima per articol atata timp cat se gaseste cineva sa il faca (desi ma indoiesc ca cineva care cunoaste limba engleza fluent ar acepta oferta, daca site-ul era .ro se gaseau cativa masterchefi sa puna acolo retete) .

Inca ceva, nisa retetelor este supra-saturata si faptul ca este in engleza e si mai rau pentru ca femeile care vorbesc engleza si au aces la internet nu stiu sa faca prea multe mancaruri.

Tocmai de aceea cauta retete , nu ? :D

Link to comment
Share on other sites

Salut, sincer as putea face acest lucru din placere, dar un ban nu ar strica... Mai ales ca in RO totul e contra-cost, nu?

Sunt pasionat de gatit si momentan frec cam mult timp menta, adica am mult timp liber.

Intrebari:

De unde iau retele ?

Engleza / Ro ?

De unde stiu ca platesti ?

PM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...