Jump to content
cristian.pana

Tastez.Ro

Recommended Posts

  • Moderators
Daca avea versiune web si va bombarda ecranul cu reclame tampite, sunt sigur ca ar fi fost cool :) Dar, asa este romanul..invidios si nerecunoscator :) Eu va multumesc pt pareri, indiferent ca sunt bune sau rele..

Nu e vorba deloc de invidie. Acum vreo cinci ani de zile am facut acelasi lucru pe care l-ai facut si tu, doar ca era sub forma de robot de messenger utilizand imified. Uite aici un tutorial pe care l-am scris atunci

http://www.mnx.ro/forum/topic/58284-cum-sa-faci-robot-de-messenger-mini-tutorial-de-synthesis/

Ideea site-ului nu este rea, doar ca nu este de actualitate. De aceea te-au luat oamenii la misto (aici pe RST se intampla des, nu trebuie sa te superi).

O sa-mi zici ca oferi multe informatii utile. Da, oferi, alaturi de alte zeci de site-uri romanesti care fac acelasi lucru. De asemenea, incerci sa acoperi o groaza de subiecte pe site si e un pic greu sa tii pasul cu toate.

Link to comment
Share on other sites

Ti-ai ales foarte prost forumul unde sa prezinti un site de genul.

Aici se digera doar lucruri ceva mai avansate.

Te-am mai vazut acum mai mult timp, tot cu un site de genul daca imi amintesc, incearca sa treci la site-uri mai avansate, "treci la urmatorul nivel".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...