Jump to content
x.o

INCREDIBIL

Recommended Posts

m'am uitat pana la sfarsit :shock: :shock: si totusi mi se pare inuman....adica daca tot vor sa vanda blana......nu au metode mai pasnice...........adica sa ii omoare inainte.........oricum mi se pare o cruzime exagerata........dar ma gandesc ca chestii de genu asta se fac si pe oameni(prizonieri de razboi sau mai stiu eu ce) :cry: :? :shock: totusi uneori oamenii pot fi mai rai decat animalele

Link to comment
Share on other sites

Stiu de mult acest film .... si sincer daca as fi avut pistol .. as fi tras una in cap lu ala fara nici un regret .... dar asta nu ma face mai bun ca el....

Asta e ... lupti ca sa traiesti ... si el la randul lui are familie de hranit ... si daca nu are cu ce sa faca bani sa apucat de asta ...

Dasta si zic sa nu judecam inaite de a afla adevaru ... la fel ca toti oameni ... suntem si noi animale la randul nostru .

Si akuma spun fara nici un fel de regret ... aruncati cu PIETRE sau cu ce vreti ..dar oare voi nu ati face la fel daca stiti ca nu aveti ce sa puneti pe masa ????? ganditiva inaite :wink:

Link to comment
Share on other sites

ranirea si placerea obtinuta prin ranirea animalelor

(carora le lipsesc factorul de decizie si constientizarea si care prezinta o andurantza foarte mica la durere [deoarece ele nu pot decide sa indure]) 

sunt semne de regresie ale specimenelor umane catre o etapa primara a evolutiei noastre in care oamenii primitivi se distrau pe seama creaturilor mai mici supunandu'le la perversiuni si violentze inimaginabile .

PS : sunt de parere ca pedepsele pentru acesti oameni ar trebui sa fie cel putin duble fata de cele atribuite celor care supun la aceleasi tratamente oamenii. Daca ar fi dupa mine as reinstitui pedeapsa cu moartea pentru acestia ... dar nu e ... damn.

EDIT 1 :

Stiu de mult acest film .... si sincer daca as fi avut pistol .. as fi tras una in cap lu ala fara nici un regret .... dar asta nu ma face mai bun ca el....

Asta e ... lupti ca sa traiesti ... si el la randul lui are familie de hranit ... si daca nu are cu ce sa faca bani sa apucat de asta ...

Dasta si zic sa nu judecam inaite de a afla adevaru ... la fel ca toti oameni ... suntem si noi animale la randul nostru .

Si akuma spun fara nici un fel de regret ... aruncati cu PIETRE sau cu ce vreti ..dar oare voi nu ati face la fel daca stiti ca nu aveti ce sa puneti pe masa ????? ganditiva inaite :wink:

BAI PROSTULE ! RATATULE ! TAMPITULE ! IDIOTULE ! RETARDATULE !

NU DISCUTA NIMENI AICI CE SE PRODUCE ACOLO PENTRU CA FAC CHESTII NECESARE CARE NOUA NI SE PAR BANALE ! AICI SE DISCUTA MODALITATZILE INUMANE IN CARE SE FAC ACELE CHESTII ! CRED CA MAI BINE AI FACE SA ITI PUI PISTOLU ALA LA CARE VISEZI IN GURA SI SA STRANGI TARE DE TRAGACI !

Link to comment
Share on other sites

Mrc pt urari ..... cred ca meriti un mare ban .... orikum nu te gandi ca nu am sentimente de aceasi parere pe care mi le ai zis u .... poate mai profunde sentimentele mele sa le simti pe la spate :evil:

pentru insultarea unei lichele ca tine o sa iau ban poate cand o sa imi mai creasca o pula

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...