Jump to content
.bucibreaker

Propunere sectiune ''CERERI,,

Recommended Posts

Propun sa se adauge la regulament o limita de 15 / 20 de posturi ( Posturi utile nu spam) pentru a putea cere invitatii pe trackere , prea multi isi fac cont doar pentru invitatii ba chiar mai posteaza si de cateva ori :

''Pls o invitatie urgent id: gabi_bazatu@yahoo.com''

''Urget va rooog mult rau de tot vreau o invitatie id isushristos2000@yahoo.com'' e penibil

Sa vezi 1000 de cereri pe zi... asta e parerea mea!

Ex:

cine are sa imi dea o invitatie pe lasttorents dau la schimb cu alta please

contact pe ym.timoftecostel1978

And

salutare cine poate sa ma ajute cu o invitatie pe trakerul lasttorents

dau si eu la schimb pe IPT

email meu e djpino.ct@gmail.com

Edited by .bucibreaker
Link to comment
Share on other sites

Propun sa se adauge la regulament o limita de 15 / 20 de posturi ( Posturi utile nu spam) pentru a putea cere invitatii pe trackere , prea multi isi fac cont doar pentru invitatii ba chiar mai posteaza si de cateva ori :

''Pls o invitatie urgent id: gabi_bazatu@yahoo.com''

''Urget va rooog mult rau de tot vreau o invitatie id isushristos2000@yahoo.com'' e penibil

Sa vezi 1000 de cereri pe zi... asta e parerea mea!

Exista deja . Insa nimeni nu o respecta . Ar trebui impusa . De exemplu sa nu mearga sa deschizi thread nou daca nu ai 10 posturi macar .

Link to comment
Share on other sites

Propun sa se adauge la regulament o limita de 15 / 20 de posturi ( Posturi utile nu spam) pentru a putea cere invitatii pe trackere , prea multi isi fac cont doar pentru invitatii ba chiar mai posteaza si de cateva ori :

''Pls o invitatie urgent id: gabi_bazatu@yahoo.com''

''Urget va rooog mult rau de tot vreau o invitatie id isushristos2000@yahoo.com'' e penibil

Sa vezi 1000 de cereri pe zi... asta e parerea mea!

Azi te-ai integistrat pe forum si te plangi ca vezi 1000 de cereri pe zi?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...