Jump to content
alexinio95

Cum aflu cine e in spatele unei pagini de facebook?

Recommended Posts

Salut RST, vreau sa aflu cine este in spatele unei pagini de facebook de genul Curve din ..... sau Cocalari din (oras) . Vreau sa aflu asta prin orice metoda, orice, am incercat sa fac ceva si am aflat doar un IP. Am inteles ca sunt mai multi Administratori, dar vreau macar sa aflu unul. Cum pot face asta? ceva de genul sa trimit o poza care sa aiba un keylogger, sau social engineering sau altceva. Va rog ajutati-ma cu asta, va voi ramane recunoscator. Multumesc

PS. Cel mai bun prieten al meu a fost pus pe o pagina ca asta, vor sa se razbune pe el nu stiu din ce motiv si au ales metoda asta. Vreau sa aflu cine a facut asta si sa fie inchisa pagina respectiva.

Link to comment
Share on other sites

Mane dc nu cauti pe forum acum cateva minute sa mai deschis un topic de genu....

Ori faci rost de id cuiva de pe pagina si te dai la el de pe un id de fata ii trimiti un keylogger ori vorbesti cu mai multi si dai report la pagina

Link to comment
Share on other sites

Salut RST, vreau sa aflu cine este in spatele unei pagini de facebook de genul Curve din ..... sau Cocalari din (oras) . Vreau sa aflu asta prin orice metoda, orice, am incercat sa fac ceva si am aflat doar un IP. Am inteles ca sunt mai multi Administratori, dar vreau macar sa aflu unul. Cum pot face asta? ceva de genul sa trimit o poza care sa aiba un keylogger, sau social engineering sau altceva. Va rog ajutati-ma cu asta, va voi ramane recunoscator. Multumesc

PS. Cel mai bun prieten al meu a fost pus pe o pagina ca asta, vor sa se razbune pe el nu stiu din ce motiv si au ales metoda asta. Vreau sa aflu cine a facut asta si sa fie inchisa pagina respectiva.

Nu asa iti ajuti prietenul. Mai bine invata-l cum sa nu mai fie cocalar

Link to comment
Share on other sites

Nu stii ca razbunarea e arma prostului? Lasa prostiile si razbunarile ca nu aduc nimic bun.. Daca ar fi sa ne razbunam toti unde am ajunge? Sa ne dam in cap? Cel mai bine e evitarea tuturor subiectelor.. NU poti sa afli nimic si nimeni nu te va ajuta, treci si tu prin ce au trecut altii, invata retelistica si altele , ca sunt multe si apoi vei putea singur cauta. Iti repet , nu te va ajuta nimeni.!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...