Jump to content
visan15

Vand unitate PC (noua)

Recommended Posts

Componente :

1. Procesor AMD Vision A4- 4000 3. 2Ghz

2. Placa de baza Gigabyte GA- F2A55- DS3

3. Rami DIMM DDR3/ 1333 4GB PC10600 ZEPPELIN (life time, dual channel )

4. Placa video Gainward GeForce GT 630 1GB DDR5 128- bit

5. HDD 500GB Samsung HD 502HJ 7200rpm 16mb sata2

6. Sursa e una la 70 lei nu ii stiu modelul .

Garantie componente (luni) :

1. 36

2. 24

3. 60

4. 24

5. 12

De mentionat :

1. Piesele au fost achizitionate pe 10 octombrie 2013

2. Detin inca cutiile de la componente si tot ce tine de ele.

3. PC nu a fost folosit mai mult de 2- 3 luni.

4. Il vand pentru ca vreau sa achizitionez un laptop .

5; Oras Bucuresti

6. Pret fix 1000 ron .

Contact : Y!M : visanrazvanionut sau cel mai bine pe facebook - http://facebook.com/Visan15

Mersi

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu mai postati chestii legate de garantie, in cutia originala, carticele si toate cacaturile astea (vand PARFUMURI ORIGINALE). Garantia NU ESTE TRANSMISIBILA !!! Adica, ca sa inteleaga tot prostu', cel care iti cumpara produsele o sa apeleze tot la tine daca i se strica ceva pentru ca alea sunt pe numele tau.

Link to comment
Share on other sites

Scz ca ma bag, darrr , Vand unitate PC (noua), din cate stiu nou in seamna nefolosit, tu zici ca ai cumparat piesele alea in 10 octombrie 2013 banuiesc ca tot de atunci le-ai montat si ai folosit PC-ul pana in ziua de azi , cu toate ca ai mentionat ca la punctul 3. PC nu a fost folosit mai mult de 2- 3 luni. ce-a ce nu cred ca dai 10 mil pe un pc si il folosesti 2 luni .. apoi peste 8 luni te hotarasti sa il vinzi ca sa iti cumperi laptop .... in fine ...

Produsele tale toate la un loc valoreaza in jur de 600-700 RON pentru ca sunt SH nu sunt noi,

Sfatul meu e ca daca vrei sa le vinzi, mai scade din pret

Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Eu am o problema acasa , nu am curent electric de pe la sf lui decembrie. Da am zis "noua" pentru ca nu a trecut foarte mult timp de cand au fost achizitionate si montate iar folosirea lor a fost foarte mica . Iar SH dupa parerea mea e cand le iei la mana a doua , cand au fost folosite o perioada destul de mare si deja nu mai au acelasi randament.

Iar legat de pret , da mai pot scade pana pe la un 800-850 RON.

Link to comment
Share on other sites

Eu am o problema acasa , nu am curent electric de pe la sf lui decembrie. Da am zis "noua" pentru ca nu a trecut foarte mult timp de cand au fost achizitionate si montate iar folosirea lor a fost foarte mica . Iar SH dupa parerea mea e cand le iei la mana a doua , cand au fost folosite o perioada destul de mare si deja nu mai au acelasi randament.

Iar legat de pret , da mai pot scade pana pe la un 800-850 RON.

Nou = nefolosit

PC-ul ala acum e plin de praf, necesita curatarea tuturor pieselor si inlocuirea pastei termoconductoare.

Iti garantez ca in 2-3 luni poti face toate piesele unui calculator praf, indiferent de calitatea lor.

Link to comment
Share on other sites

Ok , til dau pe gratis ( 350 lei am dat doar pe placa video )

@ Un moderator sa inchida topicu , mersi .

Scuze nedo ca postez, dar sper sa inteleaga si ceilalti de vand cate ceva.

Ai dat 350 de lei, acum ceva timp, noua e 250 lei, sh o gasesti la un minim de 120 de lei dar daca te chinui, gasesti si mai ieftin, tu vrei sa iei banii de i-ai dat + de o bere.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...