Jump to content
cots

Caut referali seriosi pentru site Pay Per Install (PPI)

Recommended Posts

Cum spune si titlul caut referali pentru PPI

Metodele de promovare :

Bundle : Unde bagati numele softului dumneavoastra , versiunea si link-ul de descarcare.

2 landing page-uri + link direct de download.

Content locker

VIDN PLAYER softul site-ului (doar acesta momentan) , se poate promova prin : Auto Download, Direct Download si TopBar Widget

Plata

Platile se fac in Paypal , Payonner , Wire pe data de 07 a fiecarei luni.

Paypal - minim 10$

Payoneer - minim 20$

Wire - minim 100$

Pentru userii interesati ofer suport + metode de promovare , daca sunteti cat de cat familiarizati cu site-urile de genul PPD sau CPA atunci va fi foarte usor.

Caut oameni seriosi care sa se tina de treaba nu doar sa fure metodele de promovare. Cei care vor sa stea degeaba si sa faca bani nu au nici o sansa.

Daca va surade ideea inregistrati-va aici : Installaxy si dati un PM cu numele inregistrat + un YM sau Skype ca sa va pot ajuta.

Pentru alte intrebari puteti posta aici sau prin PM.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca acele softuri se pot instala pe calculatorul meu. Am Linux si banuiesc ca, majoritatea acelor softuri sunt pentru windows.

Este metoda cu care se pot instala si intradevar se fac bani cu installaxy,eu am inceput de 2 zile merg pe o metoda cumparata dar isi merita banii,bafta !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...