Jump to content
Anonymus01

Castiga bani din clickuri

Recommended Posts

5000 Clickuri - 1$

Cashout la 2$ in Paypal.

Pentru Inscriere Click AICI

Cine nu vrea sa faca pentru $ poate sa faca pentru like-uri facebook/youtube etc.

Salut . In primul rand vezi ca e 5000 coins - 1$ iar dintr-un click faci pana in 9 coins . In al doilea rand nu mai face posturi din astea ca mai mult faci reclama negativa . Daca vrei sa iti faci referrals atunci pune in semnatura un banner cum am pus si eu .

Reclama falsa..am cautat pe tot site-ul si nu vad nicaieri nimic despre ce zice @Anonymus01 Ti-am dat warn pe site deoarece vad ca din 20 de refferals ai 10 cu fix numarul necesar de clickuri pentru a se contoriza drept refferals activi .
Edited by Stfean_Iordache
Link to comment
Share on other sites

Eu am un SRL si stiu ce problema reprezinta atragerea de fonduri. Voiam sa imi fac o campanie de promovare si nu aveam banii necesari, insa am aflat ca cei de la Romanian Software si-au inscris intr-o competitie programul de gestionare a resurselor umane pe care il folosim si noi la firma si l-am votat pentru sansa de a castiga 10.000 de euro. Daca vreti si voi bani pentru afacerea pe care o aveti, puteti vota aici https://www.wallofbusiness.com/romania/app/human-resources-planning.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...