Jump to content
kw3rln

noul banner

Recommended Posts

Maybe.. but we don't have to waiting for santa to do this...

Am o propunere ...Stafful Rst sa se ocupe de codat si de traducerea forumului in sine ..(Functionalitatea) ...iar pe partea cealalta sa se faca o echipa speciala de "translatori" :P care sa traduca posturile.Vor fi traduse toate cap coada exceptand posturile inutile si cele care au in componenta tutoriale si alte lucruri care nu mai sunt functionabile.

Ma ofer primul pentru asa ceva,daca se va lua o hotarare in privinta asta

Link to comment
Share on other sites

atat offtopic pt. nimic ?

mai vezi si pe unii ca nu da bine, ca e urat ca alea alea .. ba daca e urat de ce nu te oferi tu sa faci altu ?

TOTI CRITICA DAR NICIUNUL NU AJUTA !

Dar tu de ce nu te oferi si vb de alti ca nu fac nimica cand tu dai din gura la fel ca ceilalti :?: tu chiar nu te simti ..... si in caz ca

de ce nu te oferi tu sa faci altu ?
pai nu am id ul lui nemesis sau al altui admin ca sa le dau aceste bannare ... dar in fine ... tu da din gura ca e bine sa faci offtopic

P.S in caz ca nu sti tot ce vezi e facut de ENCODED

Si cu ENCODED vorbesc si credema ca e ffff bun in ceea ce face :wink: mai bine sa se vorbeasca cu el :wink:

Link to comment
Share on other sites

Black Pitbull$ a scris

x.o a scris:

atat offtopic pt. nimic ?

mai vezi si pe unii ca nu da bine, ca e urat ca alea alea .. ba daca e urat de ce nu te oferi tu sa faci altu ?

TOTI CRITICA DAR NICIUNUL NU AJUTA !

Dar tu de ce nu te oferi si vb de alti ca nu fac nimica cand tu dai din gura la fel ca ceilalti Question tu chiar nu te simti ..... si in caz ca

Citat:

de ce nu te oferi tu sa faci altu ?

pai nu am id ul lui nemesis sau al altui admin ca sa le dau aceste bannare ... dar in fine ... tu da din gura ca e bine sa faci offtopic

P.S in caz ca nu sti tot ce vezi e facut de ENCODED

Si cu ENCODED vorbesc si credema ca e ffff bun in ceea ce face Wink mai bine sa se vorbeasca cu el Wink

Dark[k]nowledge zice:

Ba bulangiule...da .. tu Black Pitbull$ daca ai fi citit mai sus ai fi vazut ca x.o. nu a comentat nimic de calitatea produsului..in plm de retard ce esti.El nu a criticat nu are de ce sa se ofere si ii place inca un motiv in plus.Unde dreq te trezesti?

Black Pitbull$ e retard:pai nu am id ul lui nemesis sau al altui admin ca sa le dau aceste bannare ... dar in fine ... tu da din gura ca e bine sa faci offtopic

Ba panaramo nu trebuie sa ai idurile lor sa le dai bannere.Poti posta pe forum sa vada toti membrii eventual sa se faca un sondaj . si cat despre Encoded..felicitari m8...el nu are nicio legatura..cu prostia lui Black Pitbull$.

O ultima intrebare:

Dark[k]nowledge zice "Black Pitbull$ de ce esti asa distrus?"

Link to comment
Share on other sites

Dar tu de ce nu te oferi si vb de alti ca nu fac nimica cand tu dai din gura la fel ca ceilalti :?: tu chiar nu te simti ..... si in caz ca

de ce nu te oferi tu sa faci altu ?
pai nu am id ul lui nemesis sau al altui admin ca sa le dau aceste bannare ... dar in fine ... tu da din gura ca e bine sa faci offtopic

P.S in caz ca nu sti tot ce vezi e facut de ENCODED

Si cu ENCODED vorbesc si credema ca e ffff bun in ceea ce face :wink: mai bine sa se vorbeasca cu el :wink:

1.Nu am dat din gura degeaba ci am incercat sa atrag atentia ca nu e frumos sa aduca acuzatii asupra muncii unui om care a incercat sa faca ceva [ bannerul ]

2.In caz ca mata e grasa nu e vina mea ca doarme la ghena !

Nu imi spui tu mie cine a facut ceva pe RST si cand a facut si cine a participat ; Iar ca fapt divers daca nu stii sunt pe RST de cand a fost infintat cu 2-3 saptamani dupa si am cunoscut toti userii de aici si stiu ce a facut fiecare si cu ce se ocupa + sunt de aici inainte de a venii ENCODED asa ca .. il cunosc mult mai bine decat tine.

3.Ti s-a urcat pupincurismul la cap , ai aere de vedeta ?

4.Nu trebuie sa mananci cacat cu polonicu` pentru a ne demonstra cat de incult esti si cate defecte ai.

5.Probabil daca ai fi fost o fiinta rationala ai fi realizat ca precedentul meu post nu a fost a avut drept tinta atacul unor persoane si cu siguranta nici nu ai fi avut o asemenea iesire.

Dupa cum se poate observa ai ales sa iti exprimi parerea intr`unul dintre cele mai repugnante moduri si sa inlaturi orice dubiu in privinta prezentei celor 7 ani de acasa si a bunului simt.

Link to comment
Share on other sites

asa x.o. :D zi de creatoarea lui. Totusi nu cred ca ar trebuie sa ne luam de aia 7 ani de acasa..pentru ca nu avem cum..am face ceva absurd..ca na..el in sine nu a ajuns cu varsta la stadiul de 7 ani.. da sa ii mai ceri sa ii aiba si pe cei de acasa. nu ai cum iti zic eu ...Nu stiu..Chiar m-am uitat de multe ori peste cele scrise..si nu pot..mi-e peste puteri sa pot intelege asemenea retard...

Va vine sa credeti ? tipul asta...Black Pitbull$ ...Cata nesimtire..Rog stafful sa sa arunce o privire pe tampeniile spuse de acest prunc si sa ia eventualele masuri.

Multumesc

btw, daca considerati ca ironia mea e deplasata va rog sa luati masuri si in ceea ce ma priveste :)

p.s. : asta sunt eu , e defectul meu ...Sunt prea sincer..am zis parul adevar..

serios vorbind acum cred ca am fost la subiect in ceea ce-l priveste

pe Black Pitbull$..voi nu?

Link to comment
Share on other sites

Pe X.O al inteleg sa se ia de mine ..dar tu ba bulangiule cu cascheta ... tot ce ai zis akolo sa ai zici lu coana mata .... si ca sa nu imi iau avertisment iara :lol: o sa tac si o sa rog staful sa ia masuri inpotriva acestui intrus cu cap de maimuta numit Dark[k]nowledge care deabia are si el 13 ani si 19 posturi si are tupeu sa comenteze aiurea fara sa ma iau de el :?:

Staful cred ca si stiti ce a facut .. daca nu uitati ca sa nu va obositi :

Certuri, limbaj vulgar, amenintari cred yo ca asta echivaleaza cu 2 avertismente daca nu ma insel :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Deveniti extrem de obositori. In loc sa va certati si sa aberati doar la off-topic mai bine incercati sa va aduceti aminte care este scopul acestui site si ca trebuie sa contribuiti cu ceva util. Ia sa vedem daca dispare rubrica off-topic cati useri activi vor mai ramane? Pana nu o sa vedem schimbari in comportamentul userilor si pana nu vor incepe userii sa contribuie la dezvoltarea continua a site-ului nici ca va mai mirosi cineva ceva de la noi. PUNCT!

Link to comment
Share on other sites

1.Poate imi voi lua warn sau in cel mai rau caz ban.E problema mea.

2.Nu ma cunosti nu stii nimic despre mine , cu atat mai mult varsta mea

3.Din nou ..Posturile sunt de asemenea problema mea.Daca te uitai mai bine sunt inregistrat oficial in data de 19/Noiembrie /2007 .

4.Nu am comentat aiurea.Tu ai comentat aiurea si eu am "atacat"

5.Eu nu am facut aluzii la mata.

6.E pe erite nu?Atunci daca stafful considera ca merit sa imi dea mie alea 2 warnuri,sau chiar ban.

7.Nu esti nimeni sa iei o hotarare pe acest site.Nici eu nu sunt,dar cel putin eu nu m-am bagat ca m*ia in seama

si in final

8.Toate cele bune! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...