Jump to content
ZeroDoi

Dau $ in Paypal - Vreau RON in Raiffaisen

Recommended Posts

In fiecare Luni pana in ora 15 - 16 pot face acest schimb, apoi dau withdraw la banii

- Cum Procedam !

Sa zicem ca ai nevoie de 500$ in paypal,

Eu iti trimit cei 500$ in paypal iar tu intri pe cursbnr.ro calculezi cat inseamna 500$ ( 1611 RON ) si apoi imi trimiti banii prin transfer bancar.

// Ca sa fiu sigur ca am suma de banii ceruta, anuntati-ma cu o zi inainte adica Duminica. sau macar sa va opresc o suma anume dupa ora 16 ...

--------------------------------------

1. Sunt persoana serioasa si nu caut sa dau tepe sau mai stiu eu ce.

2. Am facut multe afaceri/schimburi si alte chestii cu oamenii de pe acest forum si ei pot confirma ca sunt om serios

3. Persoanele care sunt noi pe forum sau care nu prezinta incredere pentru mine si vor sa faca acest schimb, sunt nevoiti sa trimita ei primii banii.

4. Suma minima 100$ suma maxima 1000$.

5. Sunt om serios si vreau sa colaborez doar cu oamenii seriosi asa ca nu se pune problema de Chargeback la paypal.

6. Pentru cei care sunt din bucuresti, ne putem si vedea ( dar nu ii vad rostul )

7. Fac acest lucru pt ca de obicei dureaza 2...3 zile pana primesc banii de la paypal si sunt si multe persoane care cumpara cu paypal diferite produse din afara si au nevoie de $ ca sa nu mai le opreasca astia de la paypal comision cand adauga bani in cont de pe card.

Am dat mura in gura toate informatiile, cine vrea bine, cine nu pa la revedere.

Edited by ZeroDoi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...