Jump to content
katmai

Scoaterea categoriei offtopic

Recommended Posts

:cry: Deja totul sa dat peste masura,nu am mai postat in ultimul timp cum o faceam inainte ca nu aveam la ce decat al offtopicuri,si nu eram curios de ele bineinteles.Cred ca este mai bine pentru o perioada de timp offtopicul sa fie scos,etc sa nu se poata posta.

Deci cam asa sta treaba:

Da si NU pentru disable,sa nu se mai poata posta o perioada de timp.

Link to comment
Share on other sites

sa scoatem offtopic ! hmm .. o idee buna da ce s-ar intampla intre useri?

cum ne-am cunoaste mai bine daca nu ar exista offtopic unde sa discutam?

cum am putea crea o comunitate intre useri daca nu discutam intre noi probleme sau ce baiuri avem?

sunt pb cu offtopic si voi propune sa le rezolvam cumva..fara posturi de kkt sau altceva..

Link to comment
Share on other sites

it's all good and pretty cu banarea idiotilor din gura ... dar la fapte e mai greu ... cine decide ca cineva e un idiot ? pe ce baza se decide ? avand in vedere media de alcolemie pe cap de user de unde stim ca userul nu era beat cand a postat ceea ce ar putea fi iertat din motive subiective ... tratamentele vor fi cu siguranta preferentiale ceea ce nu va conveni la multi useri . deasemenea nu putem inchide offtopicul din motivele enumerate de kw3 ... problema este una existentiala pe care toata lumea (si mai ales mintile luminate ale lumii) si'a pus'o in nenumarate situatii si care nu va avea niciodata rezolvare :

CUM SCAPAM DE PROSTI

asa ca va recomand sa va calmati ca nu o sa rezolvam noi problema

Link to comment
Share on other sites

kwe lasa offtopic dar cand cineva posteaza la offtopic sa nu se modifice numarul posturilor.

am vazut si pe alte forumuri asa ceva... o sectiune la care lumea posta la maxim si numarul de post-uri nu se modifica.

si aveti dreptate cand spuneti ca ne mai cunoastem la sectiunea asta.

asa ca nu o scoate...

acum depinde de voi... cum vreti sa faceti...

bafta!

Link to comment
Share on other sites

@Ras:este o idee buna...dar de asemnea numarul de posturi nu te ajuta cu nimic....oricat de mult offtopic ai face asta nu dovedeste ca esti bun!

nu am nimic cu sectiunea offtopic...insa de la o vreme incoace este gura de aer a userilor care nu se pot regasi in celelalte categoriii...

eu zic nu sa se inchida ci doar sa se precizeze in regulament limita de offtopic....si la 2-3 abateri sa se primeasca cate un warn ;)

bafta :)

Link to comment
Share on other sites

da, mi-am schimbat parerea. sunt pentru scoaterea sectiunii offtopic.

am venit pentru un forum de securitate. nu se vorbeste asta ? cauta alt forum.

mici glume intre useri se pot face si in afara sectiunii offtopic. cei mai multi pe care ii stiu de aici m-au ajutat sau i-am ajutat in domeniul de securitate. nu stiu pe nici unul de la sectiunea off-topic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...