Jump to content
Nemessis

PM-ul zilei

Recommended Posts

De la @mrtornado. Incerc sa imi dau seama daca omul e doar prost sau e si bipolar. Mai jos este mesajul de la el :))

bai ratatule te iau in private si o sa-ti explic tie personal ca tu n-ai cum sa ma opresti pe mine esti un nimic pt. mine, daca vreau maine imi fac un cont cu alt ip cu alta adresa de email cu alt browser alt ip si te fac de cacat pe unde esti ca nu o sa poti sa fi non stop online retardule, recunoaste ca ai gresit, intelege ca pot sa scriu si cu punctuatie si fara punctuatie pot sa fac ce vreau.

Nu esti tu aici menit sa ma opresti pe mine tu esti aici menit sa nu vorbesc urat perfect, am inteles in sinea ta esti un retard si te crezi ca tu esti mare cu sarea daca sti limba romana, te rog fa-ma sa inteleg cu ce esti tu mai bun decat mine ca eu nu inteleg, nu o sa intru pe forumuri nu o sa fac nimic in momentu asta mi-am facut un cont nou ca sa intelegi tu in minte ta ca nu esti decat un impediment pt. mine daca vreau eu nu ma prinzi tu pe mine niciodata esti copil prost si nu-ti dai seama asta ? ca pot sa fac ce vreau cand vreau eu nu poti sa ma opresti tu ?

Termina-te te rog cu copilarismele sterge posturile care le crezi necesare da-mi unban si uitate in sinea ta te rog ca ai sa vezi ca gresesti in ceea ce ai facut, recunoaste-ti asta si sa vezi cum sa te simti liber ca o pasarica repet gramatica pt. mine, nu reprezinta nimic cred ca ma intelegi ce vreau sa spun, si nu sunt un cocalar cum ma consider tu sunt o persoana de peste 30 de ani care are 2 copiii si o nevasta care tocmai i-a spus nevestei ca a inselat-o timp de zece ani ca am fost un egoist si un muist prost si futut in cur, ca persoana care o reprezenta ea pt. mine cea mai dulce si cea mai frumoasa din lume eu o minteam non-stop si trebuia sa o mint pt. ca m-a prins cu pizde si a inceput sa nu mai aibe incredere in mine si ma rog s-a degenerat relatia, am ajuns intr-un punct in care nu ma mai suportam pe mine si i-am zis adevarul, ghici ce-a facut a trecut peste ca ma iubeste si tine la mine, eu sunt un om implinit in felul meu nu am nevoie de nimic la ora actuala am facut multe le-am facut pe toate am fost si bun si rau, dar am fost tot timpu am incercat sa fiu sincer cu persoana care trebuia sa fiu cel mai mult nu am fost sunt o jigodie, dar o jigodie bine intentionata, trec printr-o perioada de schimbare din viata mea, de aceea reactionez nervos poate cateodata si mai injur, si poate nu dau atentie la punctuatie si poate am mai multe greseli, dar nici ce-ai facut tu nu este corect, te rog debaneaza-ma, mersi esti un dulce daca nu esti asa cum cred eu inseamna ca esti un magar si o sa te tratez ca atare, este primul meu si ultimul meu avertisment nu stiu daca o sa stau sa-mi bat capu cu tine maine cand ma trezesc sau nu poate am altceva mai bun de facut, o sa mai fac un cont daca ma banezi si pe asta o sa stau in banka mea si o sa citesc pe aici ca imi place forumul ... azi s-a intamplat sa fiu mai sincer m-ai prins prost te pup numai bine primu si ultimul meu mesaj catre tine nu o sa mai un al doilea decat daca vrei sa fim prieteni nu sunt incult dar totusi trebuie sa ma iei ca atare uneori, vrei sa fi prietenul meu sa te salut bine, nu vrei sa mai auzi de mine in viata ta te inteleg perfect numai bine si sa ai un viitor frumos nu o sa te mai deranjez

Link to comment
Share on other sites

Din pacate, s-ar putea sa fie un pic din fiecare. @mrtornado problema e ca de fapt, noi, nu intelegem ce scrii, tocmai din cauza analfabetismului tau. Motivul pentru care toti trebuie sa respectam, macar intr-o masura de 80-90% regulile limbii romane, este pentru a ne putea intelege. Ceea ce scrii tu, datorita lipsei de punctuatie, si nu numai, face textul complet neinteligibil. Asa ca daca nu poti sa scrii cat de cat corect, e mai bine sa eviti acest forum.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Eu nu rad. Probabil tipul are 15-16 ani. Adica generatia care urmeaza dupa mine. Daca eu la 23 de ani am fost generatia mcdonalds, astia de 15-16 ani sunt complet pierduri. Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

Eu nu rad. Probabil tipul are 15-16 ani. Adica generatia care urmeaza dupa mine. Daca eu la 23 de ani am fost generatia mcdonalds, astia de 15-16 ani sunt complet pierduri.

De unde si pana unde mi-a facut tu amice caracterizarea asta?

Cum ti-ai dat seama ca am 15-16 cand cu un singur click puteai sa vezi ca am cam 32, si cu alte cateva clickuri puteai sa afli mult mai multe. Esti un inteligent amice, faci niste afirmatii asa de corecte.

Din pacate, s-ar putea sa fie un pic din fiecare. @mrtornado problema e ca de fapt, noi, nu intelegem ce scrii, tocmai din cauza analfabetismului tau. Motivul pentru care toti trebuie sa respectam, macar intr-o masura de 80-90% regulile limbii romane, este pentru a ne putea intelege. Ceea ce scrii tu, datorita lipsei de punctuatie, si nu numai, face textul complet neinteligibil. Asa ca daca nu poti sa scrii cat de cat corect, e mai bine sa eviti acest forum.

Este perfect adevarat ce spui tu. Pot sa folosesc si punctuatie si tot ce este nevoie si in final NU IMI PLACE, dar o sa fac un efort pt. voi sa ma inteleaga toata lumea :)

Plus si simplu eram foarte fumat, si nu mai aveam chef sa stau si sa scriu cu punctuatie si atat. Nu inseamna ca nu stiu, nu inseamna ca nu pot. I can talk in english either, that's not a problem for me.

Acum revenind la subiect eu sunt un copil de 15-16 ani ? care da ban unui om care descopera buguri la forumuri ?

Hai sa ne uitam umpic la nemesis.

Hai sa il analizam umpic si hai sa hotaram impreuna daca am gresit cu ceva asa de grav incat meritam un ban permanent de la un pusti pueril ca nemesis sau poate nu este pusti si are peste 25 de ani, in acest caz raman total dezamagit de comportamentul si reactiile sale.

Ma rog as putea sa-l investigez mai mult inainte sa scriu ceva despre el sa-mi dau seama ce varsta are, dar sincer nu imi arde sa imi pierd timpul cu el.

Hai sa va fac o carterizare a acestui pusti pueril din actiunile care le-a facut el. O sa incep povestindu-va ca aseara am incercat sa ajuta o fata sa nu ajunga la videochat, daca am reusit sau nu e neimportant.

La un moment dat, au aparut niste baieti destepti a la 12 ani :) care au incercat s-o faca curva, eu fiind mai nervos am reactionat mai dus spunandu-le ca si as putea sa-i injur pe ei si sa-i fac varza doar din comportamentul pe care il au ei. Ceea ce o sa-i fac pustiului asta pueril care pune informatii despre viata mea privata pe forum.

Se pot citii mai multe detalii aici de unde imi incepe cearta cu Nemesis

Bun am vorbit urat am luat ban. Inteleg perfect, i-am explicat acestui moderator Nemesis ca nu are el ce sa-mi faca mie sa ma opreasca nu nu mai intru pe acest forum, este un nimeni si va fi un nimeni pt. mine.

L-am enervat i-am calcat pe orgoliu, inteleg a fost nevoie sa ma baneze.

De cand m-a banat a mai trebuit sa imi fac cam 5 conturi pe rst forum. Care mi-au luat maxim 10 minute, Nemesis esti tare ai reusit sa ma faci sa pierd 10 minute din viata mea.

A si apropo de punctuatie, I don't give a shit about it asa sunt eu, nu scriu foarte mult, nu imi trebuie sa folosc punctuatia foarte mult in viata, incerc cel mai mult sa vorbesc fata in fata cu cineva, ca nu poate sa-mi faca faze de genu unui pusti pueril care se asunde un spatele unui monitor. Poate nu continuam sa ma iau azi de el, poate imi trecea si nu mai auzeati de mrtornado niciodata, dar dupa ce-a facut el nu am putut rezista :)

In schimb am reusit sa gasesc un bug la forum, stiati ca va puteti inregistra si trimite mesaje private fara ati confirma emailul. Rog un admin serios, sa vorbeasca cu cineva care se ocupa de acest forum. (cum am gasit acest bug ? simplu mi-am facut un user nou mrtornadoisback doar ca sa-i dau mesajul care l-am scris mai sus acestui pusti pueril, ce draqu stie ce era in mintea mea de idiot sa-i dau atata atentie acestui pusti, dar ideea in sine este ca i-am dat si bine ca i-am dat.

Am primit ban si pe acest nick (mrtornadoisback) dupa ce i-am scris mesajul care a porint topicul.

M-am inregistart dinou cu alt nick nu mai imi aduc aminte care ca eram deja plictisit de banurile lui :) iar de aceasta data nu am primit maiul, i-am scris un mic mesaj ca sa nu imi dea ban ca am gasit un bug, practic in aceste momente imi dadeam seama de bug si testam de aceea ii scrisesem putin, Nemesis (pustiu pueril cel putin in opinia mea, nu am stat sa-mi pierd timpul si sa-l investigez) nu mi-a dat ban, a asteptat al 2-lea mesaj de la mine.

I-am trimis al 2-lea mesaj de pe acel contu explicandui bugul mai bine, si rugandu-l sa scoata detaliile mele personale de pe acest forum despre nevasta mea pt. ca oamenii ma cunosc de mrtornado de cand ma stiu, eu am fost pe vremea irc-ul operatorul de pe bucuresti Tornado, cine ma stie me stie ce fel de om sunt si ce caracter am.

Revenind la pustiul asta mi-a pus si mesajul imediat la pm-ul zile, chiar inauntru lui era un conflict, am vazut asta am zis sa profit de aceasta treaba si i-am mai scris ca si cum as vrea sa ma imprietenesc cu el, ceea ce era si adevarat la acel moment.

Nu mai zic ca l-am rugat din sufletul meu sa nu stearga mesajele pt. aceea fata pt. ca pur si simplu se puteau sa o ajute. Idiotul ce-a facut le-a sters si pe alea, acum poate fata se duce la videochat, ma rog nu ca m-ar interesa prea tare, dar de ce sa faci un rau cand poti sa faci un bine si sa ajuti pe cineva.

Nu ma credeti ca un un pushti pueril inca: https://rstforums.com/forum/86499-puteti-incendia-site-uri-dastea-2.rst uitati-va la cum mi-a editat ceea ce am scris eu, chiar si posturile bune. Da-ti click pe acele posturi si spune-ti-mi daca aces Nemesis vi se pare voua demn de admin.

Impresia mea sincera despre el, este ca:

Nu are pic de suflet, reactioneaza numai la impulsuri nu face nimic din ce simte face numai lucruri tampite. ( e numai opina mea)

Rog un admin care are capul pe pereti sa relizeze ca acest Nemesis nu poate face dacat rau pe acest forum, nu bine. Va rog scote-ti-i adminul ca n-are nici o treaba uitati-va cat de pueril si idiot este. VA MA ROG din sufletu meu (de om idiot care nu stie sa scrie sau analfabet cum imi spune-ti voi me, sau cum imi spun unii) da-ti-mi contul inapoi sa pot sa editez si sa-i scriu acelei fete, si il mai vreau inapoi pt. ca este viata mea virtuala acel cont si tin la viata mea chiar daca este virtuala, am prieteni am inamici am de toate, si cel mai mult si cel mai mult SCOTE-TI-MI mailurile mele private de pe acest forum si invata-ti-l pe acest pusti pueril sa nu mai posteze informatii private pe forum.

Revenind la bug, se poate repara daca userul ar fi nevoie sa scrie un mesaj pe forum pe orice topic, doar pe urma ar putea da mesaje private.

Mersi daca mai aveti intrebari o sa mai stau pe acest cont putin sa astept niste mesaje de la cineva cu capul pe umeri, si daca considerati ca e nevoie sa ma banati..... asta e viata merge inainte. Sa aveti o seara buna in continuare!

PS am scris acest mesaj pt. ca m-a enervat eu vroiam sa fie prietenul meu si el n-a vrut si pt. ca este un ignorat care merita o lectie de viata :) fac pariu ca e vre-un pusti care are pe cineva aici pe forum. Baiatu care l-a recomandat pe nemesis ca admin wow ! :P

PS> Inca o precizare ca poate nu imi intelegeti time lineul, pt. mine acum este dimineatza acum m-am trezit acum am scris, ma rog mi-am facut tabieturile am mancat si pe urma am scris. Ce parere aveti acum sunt civilizat ? Mai am 15 ani ? :D

In cazul in care am scris aseara pe undeva prin textul de mai sus search & replace cu azi de dimineatza in jurul ori 7 dimineatza :P

Cat despre imresia lui despre mine ca ma cred mare cu sarea este perfect adevarat, fac ceva gresit ca ma cred cel putin nu stiu cine un mare profesionist ? nu am avut nici o treaba cu hacking-ul pana acum ... ma pricep foarte bine la calculatoare, atat !

Dar revenind este adevarat ma cred tare si mare, asa sunt si in realitate si n-am gasit in viata reala o persoana sa-mi spuna capac pe adevarul meu, si nu o sa gasesc nici in viata virtuala pe cineva de genu asta :) pt. mine optiuniile sunt simple daca imi iau ban dinou, ceea ce nu cred ... o sa-mi fac alt user nou, nu o sa mai auziti de mine :) dar ganditi-va ca poate o sa mai vreti sa mai auziti de mine din cand in cand asa prost si analfabt cum sunt eu, o sa vorbesc cu voi numai din suflet si o sa incerc sa va invat si pe voi cei care meritati exact cum ii invat pe copiii mei. Am doi.

PS> Ultimul lucru, chiar insist sa se auto seziseze un admin mare de aici, cu capul pe umeri si sa vada ce face baietasul lor, chiar daca imi iau eu ban in continuare, va rog sa-i scoateti drepturile de admin, acestui copil Nemesis care nu le merita dupa cum puteti vedea daca cititi povestioara mea lunga si plictisitoare

Cat pentru "prietenul" meu nemesis ! raspunzand la cuvintele sale -

"Toti trag din joint, da' atentie,

Ca prajeala de mahoarca e subestimata, e destul de complicata si intr-o forma avansata poa' sa faca din tine o persoana idioata

Cam inceata si semi retardata care incepi un lucru si nu-l termina niciodata!"

Fi sigur ca voi fi aici sa termin ce am inceput numai ca sa iti dau o lectie de viata tie, poate cine stie o sa devi un om mai bun dupa experientza pe care o sa o traiesti. Si da am fost fumat aseara, acum sunt deabea trezit ! hai sa discutam azi sa ne explicam amandoi actiunile ca doi oameni maturi si normali daca vrei.

Bine in acest moment simt doar ca nu imi merti timpul tu, asta se poate schimba foarte repede, la mine sentimentele sunt trecatoare, oricum ar fi ele, bune, rele daca tu imi demonstrezi ca esti altfel decat mi-am facut eu impresia despre tine .. te rog be my guess.

PS> Ultimul promit, ca sa fim in pas cu moda sa zic asa, mi-am uitat dedicatia de cocalar ! pt. toti baietii si fetele care ma cunosc, care isi amintesc de vremurile bune cand ne distram pe #irc pe bucuresti, si ieseam in herastrau cate 100 de insi la terase, va pup dulce si mie dor de voi ! :)

si pt. restul lumi care nu ma suportati va pup tot dulce si va iubesc :) fiti mai buni nu mai rai.

Alex sunt eu in caz ca nu stiati cum ma cheama :)

si trebuie sa recunosc ca mi-au dat putin poate lacrimile acum probabil sunt si gay cum zice nemesis :)

Edited by degeaba12
Link to comment
Share on other sites

a si acesta a fost unu dintre ultimele mele mesaje catre el. tot ce am facut azi aici au fost actiuni luat in urma actinilor lui. Daca imi scotea banu de pe mrtornado nu mai raportam nimic, ca nu trebuie sa dau nimanui explicatii pt. ceea ce fac, ce gandesc si ce simt eu. Acesta este unu dintre ultimele mele mesaje catre el pe privat, pt. ca ma atasasem de el ca descoperisem bugul.

"a si apropo in legatura cu bugul de postat pe thread nu pot sa postez, deci ar trebuii facut ceva in legatura cu asta sa ai minim un post inainte sa poti trimite pm, sau ceva de genu asta spune tu asta celor de sus :) eu nu o sa-mi asum nici un credit :) nu ma intereseaza asta cum nu ma intereseaza, daca unii cred ca stiu sa scriu sau nu stiu sa scriu, ideea in sine se intelege daca te chinuii putin, chiar si fara punctuatie trebuie doar sa fi coeerent in gandire atata tot deci persoanele desptepte care ma intereseaza pe mine ma pot intelege daca sunt atenti de ce sa-mi bat eu capul cu ceilalti, nu zic ca nu ar fi usor pt. mine ca as mintii, pot sa vorbesc si cu punctuatie si in engleza si in romana cam atat ! :P

nice meeting you anyway :)

pls unbar my stupid mrtornado life :) because it’s my virtual life but it’s my life :D if you get me :)"

da stiu sunt arogant ma cred desteptul desteptilor este cum sunt eu ! si imi place sa traiesc asa, este numai alegerea mea, cine ajunge sa ma cunoasca o sa inteleaga intodeauna cum sunt eu cu adevarat si cum stiu eu sa imi ajut prietenii si sa fiu langa ei in momentele de nevoie, ca este foarte usor sa fi langa cineva cand ii este bine, este mai greu sa fi langa el la greu.

stiu ca poate rabufnesc prea mult pe forum, pt. ca sunt intr-o perioada mai sensibila din viata mea, si poate exagerez uneori dar va zic sincer ca m-am saturat de atata rautate din lumea noastra vreau sa fim mai buni cu totii si as face orice pt. asta de asta imi si bat capul atat.

poate sunt un idiot, ingamfat si increzut cine ma place asa .. e ok ramanem prieteni cine nu ma place pls ignorati-ma nu sunt aici sa deranjez pe nimeni, va pup pe toti si nu cred ca o sa mai scriu prea mult pe aici daca situatia cu nemesis se rezolva, daca nu o sa mai auziti de mine :)

PS> si nu va mai luati de punctuatia mea :)) nu vreau sa o folosesc imi place sa scriu codat, chinuiti-va sa fiti cooerenti daca vreti sa ma cititi pe mine :P , eu sunt putin incoorent stiu ... dar daca va uitati atenti o sa ma intelegeti :)

hai c-am mai pierdut si azi 2 ore in fata calculatorului va pup am facut-o pt. voi va rog din suflet fiti mai buni ! :)

Edited by degeaba12
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Vrei sa stii de unde mi-am dat seama? Dintr-un simplu motiv. Cauta in toate posturile mele, absolut toate, fiecare post si daca vei vedea unul in care eu jignesc pe cineva sunt cel mai dobitoc specimen. Stii de ce nu jignesc? Pentru ca asa am fost educat acasa si pentru ca stiu ca bataia doare. Nu ai de unde sa stii cand te intalnesti cu x y z pe strada sau cand ai nevoie de acele persoane pe care le-ai jignit. Nu-ti convine? Ignora-l. Ai 32 de ani? Adica cum, tu ai putea sau chiar esti parinte si asa se comporta un parinte? Tu educi un viitor om in societate? Adica fitu sau fita ar putea avea 8-9 ani chiar mai mult, si citeste ce scrii tu pe aici prin pm-uri? Pai scuza-ma, cu parinti asa, la ce sa ma astept de la copii? Intotdeauna mi-a placut sa spun ca poate sunt ultima generatie (23 de ani) care poate face ceva pentru tara asta. Restul, cu mici exceptii, se vor lupta sa isi castige painea.

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

Vrei sa stii de unde mi-am dat seama? Dintr-un simplu motiv. Cauta in toate posturile mele, absolut toate, fiecare post si daca vei vedea unul in care eu jignesc pe cineva sunt cel mai dobitoc specimen. Stii de ce nu jignesc? Pentru ca asa am fost educat acasa si pentru ca stiu ca bataia doare. Ai 32 de ani? Adica cum, tu ai putea sau chiar esti parinte si asa se comporta un parinte? Adica fitu sau fita ar putea avea 8-9 ani chiar mai mult, si citeste ce scrii tu pe aici prin pm-uri? Pai scuza-ma, cu parinti asa, la ce sa ma astept de la copii?

Daca tu esti asa inseamna ca toata lumea trebuie sa fie ca tine ? Hai sa-ti spun si povestea mea, eu stat de cand eram mic, de pe la varsta de 10 ani undeva prin centru intr-o garsonira cu parintii mei pana la varsta de vre-o 16-17 ani, iti dai seama trebuia sa ies din casa, pe vremea aia nu existau calculatoare nu exista internet, deabea apareau, cand am terminat clasa a VIII - mi-am luat primul PC.

Am iesit pe strazi de pe la vreo 10-11 ani , ma mutasem intr-un cartier nou, unde erau ciori peste ciori, cine a fost in scoala generala numaru 5 din bucuresti :) sti despre ce vorbesc va pup pe toti ! :)

Ok de acolo am fost bine singur pe barba mea am iesit de acolo, pe pumnu meu, m-am batut cu lume, am luat bataie de la ei la randul meu, e prea putin important asa era vremea pe atunci erai shmecher pe pumnul tau.

Cum am ajuns acum, am ajuns in situatia sa nu mai am nici un ban, si sa-i recunosc ca am fost un nenorocit timp de 10 ani cu ea .... am realizat asta, dar am fost un nenorocit doar fata de ea, ca am mintit-o atata timp si ca n-am put sa fiu bun si frumos cum a fost ea cu mine.

Eu am luat deciza sa-i spun asta pt. ca oricum relatia noastra nu mergea nicaieri asa ca am decis ca adevarul si adevaratele sentimente care le simt eu pt. ea daca i le spun o sa fie mai puternic si mai frumos decat orice si ca ia nu are cum sa ma paraseasca, eu cand fac o actiune o fac la sigur, am trecut destul de mult prin viata asta doar din cauza varstei mai inaintate pe care o am incat pot sa vad unele lucruri inainte sa se intample, le prezic din variabile sa zic asa, si tot timpul imi las loc de buna ziua, pe oriunde merg, ca mai injur cand ma enervezi ca mai fac gesturi necugetate cateodata, ca mai ranesc si alte persoane cateodata este cu totul adevarat, daca ne uitam bine in sinea noastra nu se poata sa fie persoana care sa nu faca asta. Ca eu o fac pe fata si nu mi-e frica de nimeni si de nimic este total partea a II-a, asa sunt eu, asa gandesc eu ... asa am fost crescut de mine , pt. ca exact cum ti-am explicat sunt pe strazi de la 10 ani. Scoala nu a mai fost o prioritate pt. mine, tot ce stiu am invatat din clasa, si din clasa a VII ma bagabontisem prea mult deja, nu mai eram atent nici la ore eram deja shmecher prin romana pe acolo cum era pe vremea aia ... flying high cum se spune eram un bully.

Sunt multe de explicat si multe de scris Syntax daca vrei putem purta o conversatie mai lunga noi, chiar nu vreau sa stau sa-mi insir toata viata pe forum, dar eu iti pot explica tie orice, intelege ca esti ca copilul meu, nu este o greseala sa injuri pe cineva, este o greseala sa pui suflet cand faci asta. Daca n-ai inteles contacteaza-ma pe privat iti voi explica mai multe esti ca copilul meu mai mare, cel mai mare are 10 ani acum:) fi cuminte :)

Link to comment
Share on other sites

Exista si oameni din astea pe aici? Sfatul meu pentru baiatul acela de 30 de ani care are 2 copii si ii plange nevasta acasa pentru ca a inselato cu "altu" timp de 10 ani, acum serios m-am stricat de ras citind romanul acela scris pe privat, cred ca a fost plictisit rau.

Ideea este simpla, daca nu esti acceptat nicaieri, dute acasa si nu mai iesi de acolo.

Apropo, daca ai 2 copii acasa de ce te plangi pe forumuri? In loc sa faci copii fericiti, si sa le dai o educatie ce faci? Te certi pe forumuri?

Dar pe langa acei 2 copii cati copii ai omorat prin laba?

Link to comment
Share on other sites

mie mai mult recunosc n-am ce face, nevasta-mea deabea a venit de la plaja ca sunt prin spania sa ne impacam :) am chemat-o aici ca i-am spus toate astea si am zis in mintea mea sa o las sa se decida ca i-am zis poate sa imi ceara si divortul si sa se impace cu mine sunt la mana ei .... ma supun :) eu baiatul bagabont ce sa faci ... se intampla cateodata :)

Imi e dor de mirc, creka imi bag un irc client ceva :) mai ma duc poate mai gasesc niste prieteni vechi :)

Ce sa zic oricum eu ma gandeam sa o las acasa sa se decida, dar a vrut sa se sinucida, si am pus mana pe tel si-am chemat-o sa stea cu mine, ne intelegem minunat sexul e excelet, dimineatza am fost excelent iti multumesc Nemesis (daca ai observat iti scriu si nickul cu litera mare, de obiceii nu o fac, ma mai gandesc daca o sa ti-l scriu corect vre-o data sau nu)

tu ai reusit Nemesis sa ma enervezi incat nu mai puteam fi atent la nevasta-mea si a avut vre-o doua orgasme :) e performanta pt. mine de obicei sunt 2 minute :)) sau asa eram inainte sa fiu cinstit si onest si sincer :)

M-ai facut un mare bine :) de ce vreau eu sa-ti fac rau, ca sunt tampit..... lasa-ti-l in pace nu-i luati adminul, dar va rog bagati-ii mintile in cap si stergeti postarile unde sunt mailurile mele personale va rog, nu vreau sa primesc mult spam pe care nu-l merit :)

Link to comment
Share on other sites

Exista si oameni din astea pe aici? Sfatul meu pentru baiatul acela de 30 de ani care are 2 copii si ii plange nevasta acasa pentru ca a inselato cu "altu" timp de 10 ani, acum serios m-am stricat de ras citind romanul acela scris pe privat, cred ca a fost plictisit rau.

Ideea este simpla, daca nu esti acceptat nicaieri, dute acasa si nu mai iesi de acolo.

Apropo, daca ai 2 copii acasa de ce te plangi pe forumuri? In loc sa faci copii fericiti, si sa le dai o educatie ce faci? Te certi pe forumuri?

Dar pe langa acei 2 copii cati copii ai omorat prin laba?

Sincer multi :) sa radice de aici 2 degete baietii care n-au facut laba :) Hai ma copilas ce caracterizare mi-ai facut tu mie, sunt acceptat peste tot, stiu sa fiu si rau si bun ca sa ma fac accept ce nu intelegi ? :) esti nebun ... ?

Link to comment
Share on other sites

Dubiosule , ai dubla personalitate si o dezvolti pe a treia.

lol sa vezi cat mai am :) numai prietenii mei stiu :)) sunt greu de suportat dar cine ma suporta stie ca sunt adevarat barem frate nu sunt o minciuna cum vezi pe vremurile noastre peste tot. asta e ideea.

Link to comment
Share on other sites

Nu este nevoie sa imi demonstrezi nimic, este timpul sa te trezesti si sa iti pui cateva intrebari...

sunt treaz de mult copilas... tocmai m-a sunat ala mare ca am uitat de ei din cauza voastra azi, am venit direct pt forum acum vb. cu amandoi ? ce ma intereseaza pe mine de forumu asta :) va pup

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Daca voi chiar credeti ca asta are 32 de ani si sta sa se certe vineri seara la ora 10 pe un forum, ma dezamagiti complet. Cel mai sigur tipul are pana in 20 de ani, liceu neterminat si targeturi marete.

Te rog @aelius inchide topicul, mi-e jena.

PS: Nu, tu chiar nu poti sa-mi fii ca un parinte. La anul ma insor, deci cel mai probabil peste 2 ani o sa fac un copil. Pot sa-ti dau lectii de viata si de respect, pentru ca cel mai probabil nu le ai. Si crede-ma, chiar nu este asa interesant sa faci tot forumul sa-i fie mila de tine... sincer.

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...