Jump to content
mariuss_f18

Site-uri = Bani

Recommended Posts

Oportunidad de Negocio Anuntiomatic Exito desde Casa | Anuntiomatic Software Anuncios y Oportunidad de Negocio eu am inceput aici si trebuie sa public anunturi cand vreau eu...fiecare anunt e 0,72 puncte si cand ajung la minimul de 10.000 puncte, ma platesc luna respectiva, si in fiecare luna dupaia pana cand da faliment firma respectiva (ca punctele raman valabile, nu ti se scot niciodata) 100$ adica 90€....am facut niste calcule si daca faci treaba doar tu singur timp de 4 ore pe zi, in 28 de zile faci cate 10.000 puncte din alea, daca aduci si tu refferali din aia si se tin de treaba si ei, faci mai repede..am zis sa ma tin 1 an ca sa ajung sa iau lunar 1.080€..daca esti interesat imi dai un PM....eu sincer ma ocup cu asta ca nu prea am alta ocupatie si pot sa fac si alte chestii in timp ce ma ocup cu asta Edited by scaunmare
Link to comment
Share on other sites

Omul a intrebat altceva, astia care castigati 3 lei pe luna din dat click sa fiti sanatosi si vedeti-va de treaba. Ca sa iti raspund la intrebare, site-urile nu valoreaza nimic, utilizatorii insa sunt si produse si clienti. Invata sa ii exploatezi.

Link to comment
Share on other sites

@unix97 da-mi pm daca vrei sa te invat cum se lucreaza, site-ul ala chiar plateste, si stiu oameni care iau deja 1.000€ si peste lunar, dar aia au investit, eu am inceput fara investitie si merg mai greu, dar pana pe 1 o sa iau si eu 90€

EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=8cedKhPMS0g asta e videotutorial facut de mine despre pagina asta, si l-am pus la un post la tutoriale in romana, doar ca un admin a inchis postul ca i s-a parut lui nush ce cacat.

Edited by scaunmare
Link to comment
Share on other sites

@unix97 da-mi pm daca vrei sa te invat cum se lucreaza, site-ul ala chiar plateste, si stiu oameni care iau deja 1.000€ si peste lunar, dar aia au investit, eu am inceput fara investitie si merg mai greu, dar pana pe 1 o sa iau si eu 90€

EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=8cedKhPMS0g asta e videotutorial facut de mine despre pagina asta, si l-am pus la un post la tutoriale in romana, doar ca un admin a inchis postul ca i s-a parut lui nush ce cacat.

Asta e metoda pentru chineji care se bucura la 3$ pe luna...Sincer.

Link to comment
Share on other sites

prietene voi romanii sunteti incuiati la minte din cauza sistemului ala tampit in care ati crescut....voua daca va arata omul si dovedit ca poti sa faci chiar si 200€ pe zi, voua vi se pare ceva imposibil, sunteti obisnuiti sa fiti sclavi ca in comunism.......daca faci 90€ si chiar din prima luna cand incepi fara investitie, cum poti sa spui prostia aia ca e treaba de chinezi care se bucura cu 3$ lunar...nici nu incerci, da vorbesti asa aiurea fara sa stii...ca multi altii.

Link to comment
Share on other sites

prietene voi romanii sunteti incuiati la minte din cauza sistemului ala tampit in care ati crescut....voua daca va arata omul si dovedit ca poti sa faci chiar si 200€ pe zi, voua vi se pare ceva imposibil, sunteti obisnuiti sa fiti sclavi ca in comunism.......daca faci 90€ si chiar din prima luna cand incepi fara investitie, cum poti sa spui prostia aia ca e treaba de chinezi care se bucura cu 3$ lunar...nici nu incerci, da vorbesti asa aiurea fara sa stii...ca multi altii.

posteaza o dovada de plata ca ai scos banii :)

Link to comment
Share on other sites

scaunmare - post 15 - despre asta era vorba !!!

Nu vreau sa te supar dar de cind folosesti un calculator? de cind esti aici pe forum, sau de cind folosesti un Forum ?????

Nici eu nu sunt de mult dar stiu ce scriu si recunosc.

Ultimul post al tau este nr.21 de azi la ora 1:32 AM, uitate in dreapta postului acolo sunt numerotate.

Postul de care spun este scris tot de tine urmareste ordinea lor si vezi postul 15.

Daca mai este cineva pe aici sa-l lamureasaca pe omul asta . Poate nu stie ce scrie .

Am pus o banala intrebare privitoare la postul scris de el 15 daca vroia sa raspunda bine daca nu iar tot bine dar sa nu ma ia cu nu stiu ce chestii.

Link to comment
Share on other sites

bani = munca :)

Bani nu se castiga doar daca-ti faci o amarata pagina de facebook si un cont cine stie pe unde.. :)

ai dreptate omule, si practic toti care suntem pe site-ul asta muncim, nu iti dau ei cadou 10.000 de puncte sau mai mult ca sa iei tu bani dupaia in fiecare luna. Probabil voi nu credeti din cauza ca tot au aparut tot felul de pagini dubioase si v-ati pierdut increderea...EU ZIC SUBIECT INCHEIAT. PE DATA DE 1 PANA PE 5 CAND SE FACE PLATA, O SA FAC UN POST CU DOVADA DE PLATA. Pana atunci eu zic sa terminam cu treaba asta...daca vrea cineva sa incerce si el mai ales ca e gratis si nu e cine stie ce, sa imi dea pm....deja am 1 individ care a inceput de aici de pe forum..si am inca 10 asa luati de pe internet ca au vazut video meu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...