Jump to content
sasser1990

Salutare ! :)

Recommended Posts

Salutare ma numesc Sasser si de aici m-am pierdut :"> , m-am inscris pe acest forum sa invat lucruri noi si sa descopar unele parti ale internetului mai interesante :> si ceva cuvinte mai ciudate , imi petrec foarte mult timp in fata pc-ului stand doar pe facebook si... atat :| , si m-am gandit sa ma pun sa invat unele chestii defapt nu m-am gandit mi-a intrat chestia serios in cap sa fac pe hackeru de vreo 3 luni si ceva :)) cam din lipsa de ocupatie si prea mult timp liber.

-Ce stiu eu sa fac.. stiu sa configurez un stealar(HC-Stealar , ISstealar , Pony) , keyloggere, RAT , sa creiez un index pentru deface (Degeaba ca habar n-am sa fac un deface calumea nici sa ma folosesc cum treba da vulnerabilitatea sql) cate ceva din blacktrack( ce m-am mai jucat alalt?sear? in VM).

-Ce doresc eu de la aceasta comunitate... cum am mai spus si sus sa invat lucruri noi si cu ce se mananca, si cuvinte noi <3

Multumesc !

PS: daca vedeti ceva greseli gramaticale... cred ca stiti si voi cum e :)

Sinceritatea la putere :)):P

Link to comment
Share on other sites

Nici m?car stealer nu ?tii s? scrii dar s?-l mai configurezi...

Ce poate fi atât de greu s? faci o baza de date nou? ?i s? editezi un config cu host-ul,user,numele ?i parola bazei de date,sincer e foarte greu...

Un index de "difeis" nu îl po?i face dac? nu ?tii 1% HTML.

ON: Bun venit :|

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit! Te sfatuiesc sa citesti regulamentul, dai o "raita" prin forum, gasesti multe chestii interesante.

OFF:

Nu mai te enerva degeaba, ca oricum iti taie craca' vreun moderator de pe aici...

<ON/> Bine ai venit!

Tu nici n-ai avea dreptu sa comentezi asa ceva avand doar 3 posturi, ce stii tu despre moderatori?

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit! Te sfatuiesc sa citesti regulamentul, dai o "raita" prin forum, gasesti multe chestii interesante.

OFF:

Tu nici n-ai avea dreptu sa comentezi asa ceva avand doar 3 posturi, ce stii tu despre moderatori?

Sunt baieti cu 2 posturi aici ce au cu 8 ani mai mult ca tine pe forum.

On:N/A

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit! Te sfatuiesc sa citesti regulamentul, dai o "raita" prin forum, gasesti multe chestii interesante.

OFF:

Tu nici n-ai avea dreptu sa comentezi asa ceva avand doar 3 posturi, ce stii tu despre moderatori?

Dar de unde ma cunosti tu pe mine, sa comentezi?

Daca nu ar trebui sa am dreptul sa comentez, doar cu momentan 3 posturi, atunci se punea o restrictie.

Stay on-topic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...