Jump to content
TheOne

Chill-Tv.Org | Tv Online!

Recommended Posts

Deocamndata nu pot spune daca e vina programului sau a ta, desi, mie imi merge programul. Incearca sa sa instalezi ultima versiune de Framework.

Of doamne, si chiar speram sa nu fie de la mine. Am instalat 4.5, ultima, la fel face. Am instalat 4, (cel care era in folderul cu Chill-Tv) la fel face. Am incercat sa instalez 3.5, insa acela nu-l pot instala deloc. :(

Link to comment
Share on other sites

Of doamne, si chiar speram sa nu fie de la mine. Am instalat 4.5, ultima, la fel face. Am instalat 4, (cel care era in folderul cu Chill-Tv) la fel face. Am incercat sa instalez 3.5, insa acela nu-l pot instala deloc. :(

Ok, mai tarziu te voi anunta cu ceva noutati, sper sa putem rezolva problema!

Link to comment
Share on other sites

pare interesant din ce am citit, dar pacat ca nu-l pot folosi ptr. ca sunt pe linux. o interfata web-based ar fi fost utila, nu zic de o portare pe linux ca ar insemna o munca fara rost.

oricum, bv.

Cred ca-l poti emula cu wine si sa instalezi librariile dotNET.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Astazi am instalat si eu programul in pc, merge ok ! Singura problema este atunci cand vreau sa inchid un program anume, nu ma lasa... numai daca inchid tot programul ... O fi de la mine? Sau e un bug ... ? Tin sa precizez ca am win7 64bits... Numai bine ! @misefalfaie sper sa rezolvi cat mai curand problema !

Link to comment
Share on other sites

Salut. Astazi am instalat si eu programul in pc, merge ok ! Singura problema este atunci cand vreau sa inchid un program anume, nu ma lasa... numai daca inchid tot programul ... O fi de la mine? Sau e un bug ... ? Tin sa precizez ca am win7 64bits... Numai bine ! @misefalfaie sper sa rezolvi cat mai curand problema !

Da, stim, asa a fost programu facut, dupa ce dai sa vizionezi un program iti deschide a 2-a fereastra a programului, aia nu se mai inchide, dar tu poti sa schimbi programu din fereastra principala fara sa inchizi pe a 2-a.

Link to comment
Share on other sites

Da, stim, asa a fost programu facut, dupa ce dai sa vizionezi un program iti deschide a 2-a fereastra a programului, aia nu se mai inchide, dar tu poti sa schimbi programu din fereastra principala fara sa inchizi pe a 2-a.

Stiu ca pot muta postul asa, dar am crezut ca nu sti de eroarea asta :P Multumesc mult de program ;) Ati facut o treaba buna ( cel putin pt mine )

Link to comment
Share on other sites

image.jpg

De ce ai editat ? In program nu am publicitate pentru ca adsense nu accepta , acum ai în?eles?

am zis ca nu are rost. e ok, nu moare nimeni ca se deschide o pagina web

Ar trebui verificat la startUp-ul aplicatiei daca este sau nu instalat VLC, ca sa nu mi-l descarce si reinstaleze aiurea :)

corect, la fel si pentru sopcast si ce mai instaleaza el.

Link to comment
Share on other sites

Daca aveti nevoie de promovare prin Facebook si/sau fani pentru propria voastra pagina (veniti de pe site-uri cu trafic organic, Romania), trimiteti-mi un PM.

Imi place proiectul, succes!

Lasa-mi site-ul sa vad despre ce e vorba. Multumesc.

Am o problema si chiar nu stiu cum sa o rezolv. Dupa ce deschid programul normal si dau click sa intru pe un program se incarca si primesc eroarea de mai jos. Stie cineva ce sa ii fac ? A si e pe windows 7

RN0XkdW.png

Nu vad imaginea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...