Jump to content
Arcom

Vand Cont Steam LVL 70 463 jocuri IEFTIN!!!

Recommended Posts

Cine stie cate ban-uri ai avut de ai ajuns la performanta de 51 de zile !

Nu este nici o performanta, din ce stiu VAC ban-urile sunt aproape mereu permanente si trebuie sa faci o cerere sa fie scoase (evident trebuie sa ai dovezi convingatoare), deci 51 de zile e putin (vezi mai jos exemple). Daca ban-ul a fost luat pentru cheat atunci aprope sigur e permanent, in plus daca el se da pe un anumit joc, toate jocurile care folosesc acelasi engine vor avea ban: daca iei pe CS o sa ai si pe HalfLife de exemplu. Tradeban-ul in schimb stiu ca nu e neaparat permanent.

Steam Community :: tayl U b

Steam Community :: DO NOT ENABLE

Link to comment
Share on other sites

Nu este nici o performanta, din ce stiu VAC ban-urile sunt aproape mereu permanente si trebuie sa faci o cerere sa fie scoase (evident trebuie sa ai dovezi convingatoare), deci 51 de zile e putin (vezi mai jos exemple). Daca ban-ul a fost luat pentru cheat atunci aprope sigur e permanent, in plus daca el se da pe un anumit joc, toate jocurile care folosesc acelasi engine vor avea ban: daca iei pe CS o sa ai si pe HalfLife de exemplu. Tradeban-ul in schimb stiu ca nu e neaparat permanent.

Steam Community :: tayl U b

Steam Community :: DO NOT ENABLE

Ban-ul pe trade sa da din motive de frauda adica a mintit in trade si nu este permanent daca ai decat 1 reclamatie daca ai mai multe o sa fie cam greu se poate debloca din cate stiu daca iti verifici contul asta inseamana sa bagi bani in el.

Vac-ul se banaeaza doar din motive de chat depinde de cate ori a luat ban si se poate sa nu te mai joci nici un joc care are VAC.

Link to comment
Share on other sites

Se vede si pe profil in morti mati nu vezi? Vi tu sa imi faci mie explicatie la post, ce pula mea esti tu sclavul forumului sa imi spui mie ce sa scriu in postul meu! Suferi de tastatura :-j

Da ce ai ma da ai luat asa foc?

Normal cand vinzi ceva trebuie sa spui si ce "defectiuni" are acuma de ce ma injuri.. Vrei sa iti arati nivelul de IQ?

Stai linistit ca il ai arata =))

UN MODERATOR SA II DEA CE MERITA ACESTUI USER

Link to comment
Share on other sites

Daca vinzi un cont, MAI ALES UNUL BANAT, nu ti se pare ABSOLUT NORMAL sa oferi toate informatiile despre el? Probabil nu, din moment ce nici nu te-ai obosit sa spui. It's called "acting in bad faith", ceea ce nu e dragut deloc cand vrei sa vinzi ceva.

Link to comment
Share on other sites

E tepar, eu am cumparat steamul, bine-inteles la un pret mai mic.

Totul a fost ok la tranzactie, pana cand m-a contactat cineva pe steam si mi-a zis sa-i dau gifturile promise(credeam ca sunt arcom, m-am uitat prin conversatie si am vazut ca era tepar).

Apoi imi spune ca tradebanul e permanent, pe cand mi-a spus ca e temporar, si cand il intreb de ce (pe cel care trebuia sa primeasca gifturile, imi spune ca jocurile si itemele sunt cumparate cu CC).

Am luat legatura cu Arcom, i-am explicat si i-am zis sa-mi faca refund si ii dau contul inapoi, nu a vrut, a zis ca cica deja s-au dus banii etc.

Am facut chargeback pe pp.

Vad ca deja a primit ban.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...