Jump to content
alexandruth

[Vând] Cont Facebook

Recommended Posts

Am un cont de Facebook de fat?, primit de la un prieten care ?i-a b?tut joc de câ?iva (a dat întâlnire la vreo 30 într-un bar sau a?a ceva :))). Are în jur de 3000 de prieteni, prime?te cel pu?in 5 solicit?ri în fiecare zi, e plin de dispera?i care vor s? o cunoasc? (poate v? ajut? la ceva). Marea majoritate a prietenilor sunt români. Mai am poze suplimentare cu ea dac? vre?i.

Pentru alte detalii, nu ezita?i s? întreba?i.

Pre?: 5 euro, doar Paypal.

Link to comment
Share on other sites

Am facut si eu un cont asa si aveam nu 5 cereri noi pe zi ci cate 100+ de cereri pe zi si la un moment dat si mult mai mult de atat, cu cat dadeai add la mai multi cu atat primeai si mai multe cereri. Era super. Numai ca la un moment dat ti-l blocheaza facebook-ul si te pune sa recunosti pe cei carora le-ai dat add. De unde sa stii cum ii cheama pe fiecare luati la intamplare in timp de cateva secunde ? Si uite asa gata contul...

Am mai avut altul si tot asa am patit cu el.

Link to comment
Share on other sites

Am facut si eu un cont asa si aveam nu 5 cereri noi pe zi ci cate 100+ de cereri pe zi si la un moment dat si mult mai mult de atat, cu cat dadeai add la mai multi cu atat primeai si mai multe cereri. Era super. Numai ca la un moment dat ti-l blocheaza facebook-ul si te pune sa recunosti pe cei carora le-ai dat add. De unde sa stii cum ii cheama pe fiecare luati la intamplare in timp de cateva secunde ? Si uite asa gata contul...

Am mai avut altul si tot asa am patit cu el.

Sunt to?i de la mine din ora? aproximativ. Mi l-a blocat odat? ?i l-am deblocat. :))

Link to comment
Share on other sites

mai ai vreo unul?

Nu ma intereseaza sa aiba multi prieteni...100 e de ajuns..ma intereseaza sa aiba macar 2 luni vechime

Am unul vechi de un an, aproape 2, profilul unei femei fake de afaceri românc?. Nu am reu?it s? fac nimic cu el, nu am ad?ugat mul?i prieteni pentru c? nu am avut de ce. 3 euro dac? vrei. :D (?i mi-am strâns banii de un joc a?teptat de mult pe Steam :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...