Jump to content
kznamst

viespar.ro Bani online ?

Recommended Posts

  • Moderators
Site- Viespar.ro - Castiga bani online cat ai zice Bazzz!

Un prieten mi-a dat link-ul lui cu ref sa ma inscriu, zicand ca se fac bani pe acolo. Vreau sa stiu daca a mai incercat cineva si a scos ceva :) Sau daca se merita, daca e scam?

Uita-te aici http://www.viespar.ro/povesti-de-succes

Astia au castigat 100$ - 250$ intr-un an de zile. Daca e sa facem calcule, oamenii au castigat intre 0,27$ si 0,68$ pe zi, asta daca nu tinem cont de TVA. Nici macar curentul nu-l platesti din maruntisul asta.

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt Mihai, unul din fondatorii Viespar.

Mesaj pentru toti cei care spun ca site-ul este SCAM: aveti idee ce inseamna cuvantul asta? Este cineva intre voi care a pus cerere de plata si nu a primit banii? Ati trimis vreunul mail pe contact si nu vi s-a raspuns?

Site-ul este online de 2 ani si sunt zeci de dovezi de plata pe Internet. Cautati si o sa gasiti. In rest, toate cele bune.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Eu sunt Mihai, unul din fondatorii Viespar.

Mesaj pentru toti cei care spun ca site-ul este SCAM: aveti idee ce inseamna cuvantul asta? Este cineva intre voi care a pus cerere de plata si nu a primit banii? Ati trimis vreunul mail pe contact si nu vi s-a raspuns?

Site-ul este online de 2 ani si sunt zeci de dovezi de plata pe Internet. Cautati si o sa gasiti. In rest, toate cele bune.

Am pus un comentariu destul de deplasat mai înainte ?i vreau s? îmi cer scuze. Am dat de poza asta:

http://bani-net-azi.ro/wp-content/uploads/2013/02/dovada-plata-vispar.png

Edit: @meetzah, ai primit mesajele?

Nu e vorba ca nu se castiga, ci in cat timp se castiga si daca se pot acoperi costurile suplimentare precum curentul si timpul investit.

Am analizat foarte mult schemele de genul asta de pe vremea cand era la moda neobux si restul ptc-urilor. E o schema in care se castiga dupa cum urmeaza: administrator > ofertant > utilizator de rand. Administratorul este cel care castiga cel mai mult din ofertele puse pe site, dupa care ofertantul care isi pune ofertele si castiga bani si/sau informatii de pe urma utilizatorului de rand care primeste maruntis pentru ceea ce face.

Majoritatea celor care castiga de pe urma aceasta sunt ofertantii. Pe vremea lui neobux plateam 5$ pentru o reclama la un site pe care ziceam "cum sa castigi mai mult din ptc-uri, doar 1$ pdf-ul". Dupa ce lumea cumpara cartea, citeau acolo cum ca la fel cum au platit 1$ pentru cartea mea, pot si ei sa puna o oferta si altii sa le cumpere produsul.

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt Mihai, unul din fondatorii Viespar.

Mesaj pentru toti cei care spun ca site-ul este SCAM: aveti idee ce inseamna cuvantul asta? Este cineva intre voi care a pus cerere de plata si nu a primit banii? Ati trimis vreunul mail pe contact si nu vi s-a raspuns?

Site-ul este online de 2 ani si sunt zeci de dovezi de plata pe Internet. Cautati si o sa gasiti. In rest, toate cele bune.

Noroc ca esti in Romania...Ca in Belgravistan erai mort pentru suma infima pe care o da-ti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...