Jump to content
adipop

Are cineva cartea "Cum să vorbeşti cu o femeie - Alex David?"

Recommended Posts

Este o carte pe care daca o citesti din start nu faci greseli penibile in cunoasterea sau relationarea cu sexul opus :rolleyes: sau vb aia a citii o carte nu doare

from Tapatalk

cunoasterea sau relationarea cu sexul opus o inveti vorbind si socializand cu sexul opus face to face ( cu cat mai multi/multe ). daca esti in virgin in toata regula, nu o sa devii Romeo Fantastic doar citind cartea asta. AMIN

Link to comment
Share on other sites

Cititi si va minunati:

image.jpg

image.jpg

Eu chiar sunt timid dar nici prin cap nu mi-a trecut "sa-mi bag banii la banca". :))

Ce prostie de adormit fraierii ! Cica asa scapi de timiditate. Pe bune ? :))

Asta zice acolo ca sa te duci la ea si sa faci si sa dregi, chestia e ca tu daca esti timid poate sa-ti zica unu mura in gura tot ca tu tot nu o sa faci asa fiindca nu-ti sta in caracter, pur si simplu vrei sa faci dar te blochezi si gata. Pauza !.. sau mai bine zis STOP !

Si cartea asta e adresata in special celor timizi ca aia care nu-s timizi nu au nevoie sa cumpere o carte de asta ca sa poata vorbi cu o fata. Pai daca ei sunt timizi, asa rezolvi tu timiditatea, cand nici cei mai buni psihologi de multe ori nu reusesc ?

Link to comment
Share on other sites

Pasul 1: Iti cauti un loc de munca

Pasul 2: Te imbraci si te porti ca un om

Pasul 3: Te bagi si tu intr-un anturaj de oameni,nu de calculatoare.

Pasul 4: O sa iti gasesti o femeie.

S-a mutat tony poptamas sau cum ii zice pe rst ? ... tutorial despre cum sa te bagi in seama cu o femeie ... fereasca Dumnezeu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...