Jump to content
kafka

mam cam plictisit de viata...

Recommended Posts

Dupa cum stiti sunt de ceva timp pe forum...trebuie sa recunosc ca aici am inv multe...si sper daca imi permite timpul sa mai invat...Cu toate ca nu am cunostiine avansate de programare am realizat unele lucruri...

Inainte cand am intrat pe forum vroiam sa fiu hacker...sa fiu cel mai tare...sa sparg nasa daca se poate...acum cu toate ca stiu cateva ceva din fiecare...nu mai sunt n00b pot sa zic ca sunt un elev pasionat de informatica..., am realizat unele lucruri:lucrurile nu is cum sunt prezentate la TV..., trebuie multa munca..., 2. nu e ff important sa stai toata ziua la PC, e mai important sa ai o prietena, (nu am :( ) o viata sociala ( nu am :( )...note mari la sc ( am )...e mai fain sa stai linisit , decat sa stai cu frica in spate ca ai facut una si alta...e nasol sa iti pierzi noptile la pc...unii dintre colegii mei isi petrec noptile in pat sau in oras...eu le petrec la pc...SINCER ACUM CAND AM INCEPUT SA OBSERV UNELE LUCRURI, CAND AM INCEPUT SA VAD CUM STA TREABA, MIAM CAM SCHIMBAT ATITUDINEA FATA DE VIATA..., sau mam plictisit de ea...credeti ca sunt depresiv sau ma maturizez...sau tind sa ma integrez in societate...DIN NOU..., dupa o perioada in care am stat retras...

Va salut...si va urez tuturor succes.., si astept totusi parerea voastra..., SI STIU CA FORUMU NU E FACUT PT. A ISI IMPARTASII TOATE PROSTIILE, DAR ASTA MI SA PARUT IMP...

Link to comment
Share on other sites

1.Lasa SCOALA ca nu te ajuta cu absolut nimic , 99 % e inutil sa ai media 9 sau 10 , invata doar pentru a nu repeta degeaba anul si a avea acolo o medie de 5.

2.Scopul femeilor/fetelor : sa faca banii sa dispara in fiecare seara ! n-ai bani, n-ai nici pizda buna sa`ti stea la casa.

3.Invata sa iti traiesti viata ca nu esti NEMURITOR ! baga chefuri,pizde,alcool,combinatii.

4."viata sociala" , pai normal ca ii naspa viata cand esti treaz si vezi cum merg lucrurile in Romania , da dupa 1-2-3 baterii or beri sa vezi ce frumoase devin lucrurile

Link to comment
Share on other sites

bucurati-va de fiecare moment. nu ati ajuns niciodata la un chef in care vorbiti cu oamenii si va aduceti aminte de momente frumoase ?

poate ca asta e tot ce ne ramane dupa viata. eu nu stiu sunt tanar, am 21 de ani. dar momentele trebuie pretuite. atat stiu deocamdata.

Link to comment
Share on other sites

man suntem apropiati...da ea are prieten (18 ani are tip-u)...

Si tu esti confesantul ei? Iti povesteste ce face ea cu ala? Get a life dude.

Pe vremea mea nu exista internet, ne mai uitam la filme la video pe unde apucam. Du-te si cauta filmul "Ultimul american virgin", e vechi de 20-30 de ani, dar vad ca inca e de actualitate. Inspira-te din el si da iama la curve decat sa o labaresti toata ziua pe net.

Link to comment
Share on other sites

Bla bla bla bla...

Parca acuma se fute lumea, ce e cu depresiile astea si cu posturile astea jenante/penale ?

E forum de hacking/securitate ? sau probleme de coitze si sufletzele ?

stupid kids !

Daca iti place calculatorul, de ce sa nu stai 24 ore la el ?

Cati ani ziceai ca ai ? 15 ?.... hehe... ai timp si de femei si de hacereli baiatule :) .

Nu te mai stresa... mai pune mana pe o bere din cand in cand :) .

Huh... ce ai cu serverele NASA ? is curios si eu.

SirVic = Role model for kids :) ...

Link to comment
Share on other sites

Exact ce spunea BanKai,pentru asa ceva ar trebui sa vorbesti cu parintii tai,cu tine sau de ce nu cu un psihiatru daca tot nu esti multumit si vrei sa ajutor de genu asta(fara suparare)

Vorba lui GoodKat

Nu te mai stresa... mai pune mana pe o bere din cand in cand .
Corect
Link to comment
Share on other sites

frate uite aci.. si eu am ttrecut prin asta.. dar am gasit o solutie.. am si eu note acceptabile.. parintzi ( cam inapoiatzi.. si cateodata nu ma inteleg ei pe mine si eu pe ei).. in fine.. toata ziua stateam la comp.. si eu eram pasionat de hack.. din clasa a3a.. acuma ca sunt a10a.. nu mai ma intereseaza deloc.. stau pe forum ca sa invatz .. nu tot timpu si aplic.. pt mine sa stiu.. dar uite ca asta m-a afectat si pe mine.. si eu am uitat de tot.. prieteni.. nu iesheam afara.. nu mai nimic.. numa comp, comp, comp.. si acuma ca nu mai s unt asa depedent.. de comp dar se mai inampla cand ma duc afara parca aud in ureche.. ca si un BUZZ la mess.. si am tendintza sa ma intorc inapoi.. asa....si de 2 luni am gasit solutia pentru asta.. sportul. sa practici un sport care iti place.. te avantatjeaza foarte mult.. cu el poti sa te integrezi dinou in societate.. iti faci prieteni nou.. ieshi la aer.. de exemplu.. eu fac kickbox de 2 luni.. si de 2 ani mi-am dorit sa-l practic.. si uite ca pan laurma am reushit. si pot sa spun ca sunt alt om fatza de atunci.. sportul te devolta si fizic si psihic.. gandestete bine la ce ai vrea sa faci.. in viatza iti trebe curaj..iti recomand filmu THE SECRET e documentar despre gandirea oamenilor... si eu lam vazut.. .BAFTA

Link to comment
Share on other sites

se pare c-am ajuns cam tarziu.......sfaturile bune s-au dat deja:)

Oricum prietene am trecut si eu prin asta.....mai sunt si depresiv cateodata.

Ideea e sa ai coaie, sa fii strong si sa-ti revii. Mai baga-te in seama cu pizdele, nu-ti pierde timpul cu aia.....nu sta le asculti....daca merge sa le futi, foarte bine, fute-le.....nu fi prieten cu ele. Nu exista prietenie intre un baiat si o pizda. Poate doar una nasoala.

E bine sa fii bun la calculatoare, da tre sa ai si o viata nu? Sa traiesti, sa bei, sa futi, sa te distrezi cu amicii....daca stai toata ziua la calc sa-nveti la ce bun? daca nu profiti de pe urma acestui lucru....

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc tuturor...oricum o sa sa imi pastrez hobbyul de a naviga pe net si pe rst...dar cred ca nu o sa mai stau asa mult...e ok totusi....la urma urmei orice smecher moare fraier...si orice pasionat de pc-uri , ca sa nu zic hacker, moare webdisignr in photoshop...:)...oricum photoshopul e pasiunea mea...:)

va salut pe toti :P

Link to comment
Share on other sites

am ajuns prea tarziu pe topicul asta :P

alien are dreptate. daca vorbesti cu cineva si nu stie ca tu te grabesti sa scrii omu' poate o sa creada ca nu stii sa scrii sau mai stiu eu ce.

incearca si bucura-te de fiecare moment din viata ;)

distreaza-te la maxim... party-uri, femei, alcool etc... :)

mai vorbim noi pe net... :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...