Jump to content
Freestyle.

Iphone 5s blocat icloud !!!

Recommended Posts

Nu este ip... este un script!
Buna ziua am un iphone 5s care este al unei prietene si a avut un accident ea si numai stie parola:)) nici cont pot face ceva? are si update la 7.1.2 m-am dat mandru ca o pot ajuta dar am cedat...daca se poate sa imi dati niste indicatii... Va rog fara mistouri sau alte chestii doar strict de bypass icloud sau vre-o metoda ceva

Multumesc.

Salut!!! stiu eu metoda fara semnal GSM pentru orice iDevice... am chiar 2 metode... am muncit 1 an jumatate dar sa meritat... treaba de doulci e o jucarie fata ce am facut eu.... pentru detatlii contactatima pe facebook .com/marus.ionut.9 .... am deblocat pana acum peste 80 iphone 5s si nu mai zic cate iPad uri... e o meserie banoasa... si @freestyle ... da ai dreptate contul de icloud ”uitat” uitat ne uitat.. tot ilegal e.. ca sa zic e iLegal :)) dar eu o fac in scopuri educationale.. bine poate si materiale... v-am lasat adresa mea de facebook... contactatima pe ea...

Link to comment
Share on other sites

Salut!!! stiu eu metoda fara semnal GSM pentru orice iDevice... am chiar 2 metode... am muncit 1 an jumatate dar sa meritat... treaba de doulci e o jucarie fata ce am facut eu.... pentru detatlii contactatima pe facebook .com/marus.ionut.9 .... am deblocat pana acum peste 80 iphone 5s si nu mai zic cate iPad uri... e o meserie banoasa... si @freestyle ... da ai dreptate contul de icloud ”uitat” uitat ne uitat.. tot ilegal e.. ca sa zic e iLegal :)) dar eu o fac in scopuri educationale.. bine poate si materiale... v-am lasat adresa mea de facebook... contactatima pe ea...

in pozele de pe facebook ai maxim 13-14 ani, cum ar avea cineva incredere in tine? + ca mai esti si analfabet..

Link to comment
Share on other sites

in pozele de pe facebook ai maxim 13-14 ani, cum ar avea cineva incredere in tine? + ca mai esti si analfabet..

Mare adevar graiesti , omu din cate se vede pe facebook are maxim 16 ani si e dintr-un sat de ma mir cum are internet , @ionut99 da-ne si noua o dovada cum ai reusit tu sa faci acest lucru , informaticieni chiar buni , oameni care chiar cu asta se ocupa nu au putut sa faca asa ceva , ai facut tu

Link to comment
Share on other sites

Am gasit eu pe cineva care mi-a scos iCloud si la iPad Air si iPhone 6, nu merge la toate dar se merita. Tarifele sunt intre 150 $ si 300 $ depinde de statusul telefonului (daca e Clean, blacklist, daca are mesaj, etc). Deci sunt dovada vie ca se poate sa scoti din icloud, dureaza vreo cateva zile intradevar

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...