Jump to content
fallsxd

Tutorial: 350 like-uri/15 min [poza/postare/comment] @Facebook

Recommended Posts

IMPORTANT: Trebuie sa aveti facebook public (sa aveti optiunea cu followeri activata), altfel nu va merge.

1. Intram pe Hublaa Liker V.2

1.2 Intram pe Hublaa Fanpage Liker V.2 ( Pentru FANPAGE ! )

2. Apasam pe "Click Here" si dam X la 300 de reclame care apar si apoi SKIP AD.

3. O sa va apara asta pe facebook:

1-1.png

* Selectati Only Me ca sa nu va treziti cu mizerii pe timeline, apoi click pe "OK, Listen to Music".

4. O sa va apara urmatoarea chestie:

2-1.png

* Selectati link-ul din Adress Bar:

https://m.spotify.com/%5E---___HUBLAA_TOKEN__------%5E/?#access_token=CAAAAKLSe4lIBXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX&expires_in=0

Selectam TOT ce scrie DUPA ACCES-TOKEN=

ADICA:

"CAAAAKLSe4lIBXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX"

FARA &EXPIRES_IN=0 !!!!

5. Dupa ce selectam codul, intram inapoi pe Hublaa Liker V.2 si introducem codul care l-am extras din Adress Bar in casuta si dam SUBMIT.

* Inchidem din nou cele 300 de reclame si dam SKIP AD, iar apoi scroll in jos si:

* Dam click pe AutoLike, din nou, skip ad.

* Selectam Photos in cazul in care vrem like-uri la o poza, si,

Atentie: SA dati mai intai click pe Albumul DIN CARE E POZA, sa nu dati Submit sub ALBUM, ca faceti like-uri la album, si n-are nici o treaba. (Vezi poza mai jos)

3-1.png

Si cam asta e treaba, acest site face 350 like-uri/minut si poate fi folosit odata la 15 minute.

Cum merge site-ul?

Ideea site-ului ar fi un schimb de like-uri, toti userii care au instalat aplicatia pe facebook dau like celorlalti care o au, si vice versa.

Partea naspa?

Acest site e folosit in majoritate de arabi/turci/alte natii de genu', majoritatea like-urilor primite vor fi de la acestia.

Partea buna?

Totusi.. iti trebuie like-uri? Le faci.

Edited by fallsxd
update x2
Link to comment
Share on other sites

OFF:Nu vreau sa fiu ipocrit,dar cea mai buna metoda pana acum de like-uri prin sistemu de like exchange e addmefast.com + script iMacros.

ON: E bun tutorialul, felicitari pentru munca, functioneaza.

Nu ajuta cu nimic like-urile addmefast, sunt aproape toate fake

Link to comment
Share on other sites

Daca nu va merge, luati tutorialu' de la capat.

Singuru' avantaj care-l are site-ul asta fata de restul, e ca face 350 instant, nu astepti nici sa faci puncte, nici nimic.

Edit:

Normal ca-i facut pentru reclame, tu daca ai face un site de genu' cu atatia vizitatori, sa mori tu ca n-ai pune reclame pe el?

Edit 2:

Macar daca era pentru pagina.. si tot nu e mai bun ca addmefast.. cu ala intr'o ora fac 200/300 like-uri..

Are si buton Fanpage Likes, si face 350/minut. Nu stiu cum consideri tu ca 300/h e mai bun ca 300/minut. -_-

Edited by fallsxd
Link to comment
Share on other sites

Pozele trebuie s? fie publice cred. Am încercat de 2 ori la poze pe care doar prietenii le pot vedea ?i nu s-a schimbat nimic.

Da, am uitat sa mentionez, trebuie sa ai facebook-ul public, activand optiunea cu followeri.

De mentionat: Like-urile nu sunt organice sunt automate, odata ce ati introdus token-ul vostru acolo, deveniti sclavii site-ului.

Facebook-Settings-Apps-Spotify: Remove app

Dupa ce termini cu like-urile, si nu mai esti sclavu' nimanui.

Edited by fallsxd
Link to comment
Share on other sites

Merge. Foarte tare chestia. Multumesc

Aveti idee daca incerc din nou de exemplu si au trecut doar 14 minute, timpul de asteptare se reseteaza de la 0 si iar trebuie sa astept 15 minute?

Merge si pentru FanPage :

Accesati : http://fanspage.hublaa.me

Apsati pe CLICK HERE And Allow Permission To The APP

O sa va apara pe Facebook sa dati acces unei alte aplicatii, selecati Only Me exact cum a scris si pentru tutorialul din primul post pentru a evita postari automate ale aplicatiei.

Urmatorul pas este sa apasati unde scrie "This Link" : And then Click THIS LINK to get your TOKEN afterthat COPY PASTE URL in the ADDRESS BAR to BELOW.

O sa va duca pe o pagina cu "Skip Add", asteptati 5 secunde si copiati link-ul din bara de adresa si il introduceti pe www.fanspage.hublaa.me si dati Submit. Selectati pagina dorita pentru care vreti sa primiti like-uri noi si dati Submit. GATA !

Edited by dfc350
Link to comment
Share on other sites

mie imi merge bine cu addmefast in 10 minute am 300 likes sau cate vreau eu

Pai si punctele cum le faci asa repede? Si acolo e cu dus si intors

Pentru post ID ca tot a intrebat cineva apesi pe "acum 10 minute" de exemplu si te duci catre pagina postarii. Apesi pe time-rul de sub nick.

Edited by dfc350
Link to comment
Share on other sites

ma fratilor eu stiu cum merge siteul asta , se foloseste de conturile oamenilor pentru a da like la un post printrun script php,js , ca un cerc controlat de conturi prin tokenurile alea, Frumoase scripturi LE-AM Cautat peste tot dar nu leam gasit si leas vrea ca sami fac si eu site

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...