Jump to content
fallsxd

Tutorial: 350 like-uri/15 min [poza/postare/comment] @Facebook

Recommended Posts

Culmea , ca eu am dezactivat tot si tot imi da likeuri :)

Poate ai folosit si varianta postata de dfc350:

Merge. Foarte tare chestia. Multumesc

Aveti idee daca incerc din nou de exemplu si au trecut doar 14 minute' date=' timpul de asteptare se reseteaza de la 0 si iar trebuie sa astept 15 minute?

[b']Merge si pentru FanPage :

Accesati : Hublaa Fanspage

Apsati pe CLICK HERE And Allow Permission To The APP

O sa va apara pe Facebook sa dati acces unei alte aplicatii, selecati Only Me exact cum a scris si pentru tutorialul din primul post pentru a evita postari automate ale aplicatiei.

Urmatorul pas este sa apasati unde scrie "This Link" : And then Click THIS LINK to get your TOKEN afterthat COPY PASTE URL in the ADDRESS BAR to BELOW.

O sa va duca pe o pagina cu "Skip Add", asteptati 5 secunde si copiati link-ul din bara de adresa si il introduceti pe www.fanspage.hublaa.me si dati Submit. Selectati pagina dorita pentru care vreti sa primiti like-uri noi si dati Submit. GATA !

Pentru a nu mai da like-uri , elimina aplicatia "BlackBerry Smartphones App".

Link to comment
Share on other sites

treaba nasola la acele like-uri pentru fanpage e ca dupa o saptamana ti le sterge .. am facut o pagina de teste in care am bagat sa zic vreo 3k like-uri si dupa O saptamana mai aveam 630 like-uri :)) epic ..

Daca tot vreti like-uri apucati-va de symlink .. "spargeti" cat mai multe site-uri si bagati un script de clickjacking (PENTRU PAGINI)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...