Jump to content
ZeTs

Stellari gratis

Recommended Posts

1. Fa-ti un cont aci: https://launch.stellar.org/#/register

2. Confirma-l cu Facebuci

3. Apoi cu email

4. Trimite la numele pulacs21 sau gGfXBR4T22ZXZoUqRSBiNiWWtuFH8u5QCZ cati stellari vreti. ( de preferat 500) veti primii inapoi stellari, nu va faceti griji, e doar un pas de confirmare.

5. Fa-ti un cont pe https://justcoin.com

6. Dai la deposit si depoziteaza stellari

Apoi cumperi BTC cu stellari si trimiti BTC in contul tau.

PS: Cu 1.000 de stellari ajungi la 3.8 dolari (approx.)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4. Trimite la numele pulacs21 sau gGfXBR4T22ZXZoUqRSBiNiWWtuFH8u5QCZ cati stellari vreti. ( de preferat 500) veti primii inapoi stellari, nu va faceti griji, e doar un pas de confirmare.

Pfai, cum sa-mi fac griji. Am toata baza-n tine. Chestia e ca ai o problema. Esti un mincinos/tepar cu stil si calitati.

Send your first 25 - receive 25 in return.

S-au mai schimbat lucrurile cu STR-urile astea. Tu nu stiai, sunt sigur. Esti un om cinstit si cu siguranta trimiteai cel putin 50STR la fiecare persoana de la care primeai, drept de "mersi fraiere, acum pot sa-mi iau masina pe p*la ta".

Link to comment
Share on other sites

Pfai, cum sa-mi fac griji. Am toata baza-n tine. Chestia e ca ai o problema. Esti un mincinos/tepar cu stil si calitati.

S-au mai schimbat lucrurile cu STR-urile astea. Tu nu stiai, sunt sigur. Esti un om cinstit si cu siguranta trimiteai cel putin 50STR la fiecare persoana de la care primeai, drept de "mersi fraiere, acum pot sa-mi iau masina pe p*la ta".

Lasa l bai frate. //nvm nu stiu la ce m am gandit cand am spus asta Oricum nu se mai merita daca trimiti 25 str, inainte se trimiteau 1000 :(

Edited by Mrcucubaux
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...