Jump to content
GoodKat

Hackeri manelisti

Recommended Posts

aia trebuie batuti cu ranga :twisted:

LOOOOL "o sa DOWNLOADAM" gizaz frate. aia's genu care si-o rup pe laba pe situri cu webcamuri free.. si OTV`u pulii sa difuzeze asa ceva. doamne .. merita amenda aia . si reclamatii la CNA. cum frate. aia incurajeaza pirateria.. auzi vorba. iau un cd un blank gol si nu mai dau bani ca fraieru :| strigator la cer.

P.S BAGAMIASH PULA IN MORTII VOSTRII DE TIGANI INFECTI .. SA DEA DOMNU IN PRAG DE SARBATORI SA LUATI FOC FUTU-VA NATIA IN GAT DE IMPUTITII DRACU !

Link to comment
Share on other sites

a incurajat pirateria...manelelor deci ma doare pe mine undeva... ce mi-e frica ca or ramane de-al de guta care inventeaza piese dimineata la pranz si seara fara bani? eu ma mir cum pot unii sa dea bani pe un cd cu manele la cat s-o chinuit "cantaretul" ala... ar trebui sa le vanda cu 30 de mii.. 10 mii cd-u, 10 mii imprimarea si carcasa si 10 mii pentru el | :roll:

Link to comment
Share on other sites

ma, stiti care e problema .. romania asta de cacat se imparte in 3 genuri de persoane:

1: Manelarii (romani/tigani tot la fel de prosti sunt) carora le plac sa "sufere" sa "Ameninte" sa.. plm . LINGAI .

2: Minimal EMO gay`s: aia cu freazele alea de copii fustrati ( numita si freaza de strutz) care aia chiar nu mai ai ce comenta la ei

3: Noi . care nu meritam sa facem parte in romania asta.

concluzie: DE CE PULA MEA MAMA M-AI NASCUT IN JEGU ASTA DE TARA .. si mai ales in orasul in care ZACE UN HACKER PE CARE NASA AR DA O CARUTA DE BANI SA ISI BATA PULA DE EL.. ce-i drept cariera lu` ala la NASA ar fii:

1: Portar? ( nu cred. e prea uscat pentru asa ceva )

2: Barbat de servici? ( Se cer cerinte mari pentru asa ceva.. ala fuge cu pisastoarea dupa el )

Nush .. nu gasesc un job pt el acolo .. voi ?

si sa inchei cu o ultima fraza zic: MARE TI-E GRADINA DOAMNE

Link to comment
Share on other sites

deci WOOW nu am putut sa cred cand am vazut filmul...

idioti sunt si cei de la OTV si cei care au realizat filmu :))

auzi tu la ei :P DC++,Site-uri HTTP...pariez ca daca ii pui sa iti instaleze un forum/blog,sau sa programeze niste chestii minore,se uita pe pereti,si o sa dea o replica ceva in genul:

"Dureaza mult prea mult si necesita mai bine de 50 persoane ca sa terminam in 2-3luni un script php care are 3 variabile si face o adunare simpla" :))

Link to comment
Share on other sites

mah de ce oare stati voi p`aci si va luati de hacerul ala?nu stiu de ce ....dar am impresia ca un sfert daca nu chiar jumatate din cati ati postat ati face orice ca sa fiti in locul lu` ala sa apareti la tv.saracul hacer a fost propus de elodia si l`a dat si pe el la tv...ptr ca subiectul "elodia" e deja ceva boring ptr toate lumea.

si daca m`am inselat la faza cu "m impresia ca un sfert daca nu chiar jumatate din cati ati postat ati face orice ca sa fiti in locul lu` ala sa apareti la tv" atunci incercati sa dati tot ce aveti voi mai bun ca sa nu apareti la tv...si sa fiti luat drept maimutoi de catre altii ;)....sa aveti un cuvant bun de spus;)

~d3light~

Link to comment
Share on other sites

inca cativa ca voi....si rst ar fi :|.....

mai 1337 h4x0r ce esti....din moment ce nu aduci nimic bun forumului...si doar il tragi in jos cu niste posturi care denota cata inteligenta poate mintea ta sa care....sincer ptr mine esti mai fraier decat ala de o aparut la tv ;)....

sarbatori fericite RST :P

Link to comment
Share on other sites

inca cativa ca voi....si rst ar fi :|.....

mai 1337 h4x0r ce esti....din moment ce nu aduci nimic bun forumului...si doar il tragi in jos cu niste posturi care denota cata inteligenta poate mintea ta sa care....sincer ptr mine esti mai fraier decat ala de o aparut la tv ;)....

sarbatori fericite RST :P

LINGAU . tin sa precizez ca sunt pe forumu asta dinainte sa fii tu .. si p.s copchile .. e OFF TOPIC. . :) DIE IDIOT

nu cred ca vechimea are vreo legatura cu inteligenta ta Smile)....

stiu formul asta de cand s`a deschis...dar asta nu inseamna ca mi`am si facut user de atunci.Wink

esti doar un 1337 h4x0r frustrat Wink...

hai macar de sarbatori simte`te bine Smile)

Luzare .. daca ai ceva de spus foloseste sectiunea asta. nu imi da mie PMuri .. si auzi vb:| leet haxor.. du-te coaie si te culca :|

Link to comment
Share on other sites

mah de ce oare stati voi p`aci si va luati de hacerul ala?nu stiu de ce ....dar am impresia ca un sfert daca nu chiar jumatate din cati ati postat ati face orice ca sa fiti in locul lu` ala sa apareti la tv.saracul hacer a fost propus de elodia si l`a dat si pe el la tv...ptr ca subiectul "elodia" e deja ceva boring ptr toate lumea.

si daca m`am inselat la faza cu "m impresia ca un sfert daca nu chiar jumatate din cati ati postat ati face orice ca sa fiti in locul lu` ala sa apareti la tv" atunci incercati sa dati tot ce aveti voi mai bun ca sa nu apareti la tv...si sa fiti luat drept maimutoi de catre altii ;)....sa aveti un cuvant bun de spus;)

~d3light~

Decat sa apar pe OTV ma impusc, orice om normal stie sa umble pe DC++ chiar si nos. Trebuie pus CNA-ul pe OTV :))). In fine, eu mor de ras mai mult cand ma uit la posturile voastre.:))

Da hecar, e offtopic cum zici, mai sunt cateva zile pana in 2008. In ultima perioada RST-ul se duce in jos; sper ca in 2008 se va face o schimbare radicala, asa nu se mai poate fratilor.

Sarbatori Fericite!

-Gonzalez

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...