Jump to content
DetoX

Povestea unui tip care si-a furat-o de la tigani

Recommended Posts

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=689638861129900&set=p.689638861129900&type=1&theater

In sfarsit , dupa 24 de ore sunt din nou in camera. Noaptea trecuta in Costinesti 10 tigani dintr-un clan din aceasta zona m-au atacat. Eram cu prietena mea si ne plimbam cand unul dintre ei a atins-o cu palma pe fund. Nu am putut sa ma abtin si am reactionat... l-am impins pe unul dintre ei si am vrut sa ii dau un pumn insa au aparut inca 9 din clanul lor. In conditiile in care eram singur , doar cu prietena mea , acestia au scos un cutit, moment in care au prins curaj si au inceput sa loveasca din toate partile au incercat sa ma injunghie de mai multe ori si ultima data au incercat sa imi infiga cutitul in cap. Am reusit sa ma apar si mi au infipt cutitul in antebrat. Si nu s-au oprit aici insa am reusit pana la urma sa ma pun pe jos si sa ii tin la distanta cu picioarele in timp ce 8 dintre ei continuau sa imi care picioare in cap. Prietena mea ii implora pe cei 9 sa ma lase in pace. Intr un final au fugit. Dupa ce m-au lasat in fata magazinului pe jumatate inconstient si cu o plaga injunghiata de 10 cm din care tasnea sangele. Vanzatorul din fata magazinului care era român mi a spus sa ma mut pe partea cealalt? a strazii pentru ca ii murdaream asfaltul de sange. Faleza era full de barbati insa toti treceau mai departe pentru ca nu se merita sa isi riste concediul pentru a ajuta un necumoscut. Singura persoana care s-a bagat a fost o femeie care l-a impins pe unul dintre tigani. Asa ca in Romania de multe ori pizdele sunt mai barbati decat barbatii. Va multumesc tuturor ,,barbatilor" care m-au vazut noaptea trecuta ca ati asistat la spectacol. Sper ca v-a placut. Suntem un popor de lasi. La ora 5:00 am iesit din operatie si acum sunt bine. Din fericire le retinusem fizionomia si i-am identificat dintr-un album al politiei pe 2 dintre agresori. Acestia au fost gasiti si urmeaza sa fie cercetati. De asemenea mi-au smuls si ceasul de la mana.Urmarirea penala impotriva lor va incepe maine cand imi voi scoate certificatul medicolegal. Sper ca expertiza medico-legal? de maine sa schimbe incadrarea juridic? si sa fie judecati si pentru talharie , port ilegal de arm? alb? si tentativ? de omor. Sper ca macar unul dintre cei 10 si anume cel care a bagat cutitul in mine sa fie trimis dupa gratii.

Va rog dati share la postul meu! MOARTE TIGANILOR!

1555559_689638861129900_3706162181917150998_n.jpg?oh=3b643d8864645943dad2cd3302bfd987&oe=5477F049&__gda__=1415415924_9dfa31e353f1407babf704a6156f03ca

Fraternizez cu mesajul, dar asa va trebuie daca va duceti in jegul ala de Costinesti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...