Jump to content
wapmaster13

[Cerere]Loc de munca

Recommended Posts

Salut RST, am deschis si eu acest thread pentru ca am un prieten de familie care este Ofiter electrician pe vapor. Ma rog are si el o familie (2 copii) si are un salariu de 18 milioane si nu ii ajung banii sa isi intretina familia. Acum doua zile a venit la mine aproape plangand si mi-a cerut 2 milioane imprumut pentru ca nu avea ce pune pe masa copiilor. Am ajutat si eu omul si ma rugat frumos sa ii caut un loc de munca in strainatate. Are ceva cunostinte de limba engleza si vrea si omu' un trai mai bun. Am cautat eu pe internet dar nu am gasit si m-am gandit ca poate ii gasiti voi ceva.

Va multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Pleaca din tara.. nu cauta profesia ta ca poate nu gasesti.. si o sa trebuiasca sa dai la trafalet sau sa culegi fructe pana te pui pe picioare.. in danemarca auzisem ca se cauta pentru curatat din alea unde stau gainile.. o sa il intreb pe ala de mi-a zis si iti dau un pm daca e :)

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pleaca din tara.. nu cauta profesia ta ca poate nu gasesti.. si o sa trebuiasca sa dai la trafalet sau sa culegi fructe pana te pui pe picioare.. in danemarca auzisem ca se cauta pentru curatat din alea unde stau gainile.. o sa il intreb pe ala de mi-a zis si iti dau un pm daca e :)

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

Daca mai gasesti,lasa-mi pm cu detaliile

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...