Jump to content
Aerosol

Sugestie "Discutii non-IT"

Recommended Posts

"Discutii non-IT" chiar isi are loc pe acest forum de SECURITATE

adica de cand cu aceasta rubrica Romanian Security Team se transforma (precum o zis un amic) in Romanian Off-Topic Team! :| dau pe Home si vezi numai offtopic / copii ce fac spam!

Unde sunt discutiile despre Securitate ? Nu mai inteleg nimic , eu unul propun sa se desfiinteze categoria "Discutii non-IT".

Link to comment
Share on other sites

"Discutii non-IT" chiar isi are loc pe acest forum de SECURITATE

adica de cand cu aceasta rubrica Romanian Security Team se transforma (precum o zis un amic) in Romanian Off-Topic Team! :| dau pe Home si vezi numai offtopic / copii ce fac spam!

Unde sunt discutiile despre Securitate ? Nu mai inteleg nimic , eu unul propun sa se desfiinteze categoria "Discutii non-IT".

Tu nu ai fost cumva banat pentru post-hunt/spam?

Link to comment
Share on other sites

Tu nu ai fost cumva banat pentru post-hunt/spam?

Nu , nu am fost banat pentru asa ceva :)))

Nu vreau sa mai aduc aminte de ce am luat ban, fiindca ar insemna sa jignesc iar aceea persoana , sper sa se simta!

Eu propun sa postam pe forum doar c/p-uri de pe sectiuea IT de la stirileprotv.ro

uitate sus si vei observa " Log Out" foloseste-l cu incredere !

De unde va vin ideile astea cu desfintarea unor categorii ?

Cand bei se intampla lucruri stranii in alta ordine de ideei acea rubrica e pur si simplu plina de prostie si spam!

Edited by SickSpawn
Link to comment
Share on other sites

Exact definitia rubricii de Stiri IT dupa ce te-ai apucat tu sa muti protv-ul acolo.

Vad ca ai inceput sa te simti penetrat de vorbele mele, am observat ca incerci sa ma "ataci" mereu dar

acum tocmai ai intrecut limita de prostie admisa pe metru patrat !

Uite pentru tine nu o sa mai postez de pe protv o sa postez de pe KanalD sau Prima!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...