Jump to content
rukov

Dos-Pro 3.0

Recommended Posts

tin sa te contrazic , nu e nimeni responsabil deoarece nu noi l-am postat ci autorul threadului e raspunzator deci cine posteaza un tool acela este raspunzator

Daca tu tai pe cineva cu cutitul, responsabil e ala care a fabricat cutitul? Grow up, esti reponsabil pentru faptele tale.

Link to comment
Share on other sites

@rukov nu te mai lua dupa nytedo si alti ratati, fiecare este raspunzator pt ce face, tu nu ai cum sa raspunzi pentru faptele unui retard mintal ca nytendo asta si cine dracu la adus aici.

Pune link catre site-ul ala unde ai gasit softul.

Astfel de programe se mai fac si pentru testarea propriilor echipamente nu neaparat sa faci rau la alti.

Edited by d4rkm4nx
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Daca tu tai pe cineva cu cutitul, responsabil e ala care a fabricat cutitul? Grow up, esti reponsabil pentru faptele tale.

:)) nintendo asta vorbeste aiurea numai ca sa se bage in seama , chiar daca el isi da seama ca spune o tampenie continua sa sustina prostia lui ca sa te convinga ca idiotenia lui e adevarata.

Daca un copil foloseste un tool creat in python pentru a face rau, asta inseamna ca cei care au creat python sunt vinovati?

Sau un exemplu si mai practic, daca tu dai cu haviju intr-un site GOV , pe cine baga la bulau , pe tine sau pe cei de la itsecteam?

Link to comment
Share on other sites

@aelius daca eu sunt responsabil pentru toti utilizatori care folosesc in mod gresit programele pe care le postez va rog sa imi dati ban.Am incercat sa ajut comunitatea cu ce pot dar daca fac mai mult rau decat bine eu ma retrag.

Nu esti de vina pentru nimic, ba chiar ai facut un lucru bun postand programelu. Cine il foloseste il foloseste pe riscul lui si gata. Nu stiu dupa ce va luati atata unu de altu, important e ca functioneaza si fiecare face ce vrea cu el pe propria raspundere. Scuze ca m-am bagat aiurea dar nu m-am putut abtine.

Link to comment
Share on other sites

:)) nintendo asta vorbeste aiurea numai ca sa se bage in seama , chiar daca el isi da seama ca spune o tampenie continua sa sustina prostia lui ca sa te convinga ca idiotenia lui e adevarata.

Daca un copil foloseste un tool creat in python pentru a face rau, asta inseamna ca cei care au creat python sunt vinovati?

Sau un exemplu si mai practic, daca tu dai cu haviju intr-un site GOV , pe cine baga la bulau , pe tine sau pe cei de la itsecteam?

lasa tu , haviju ,sql injection e altceva Caz de furat date ,parole , date secrete ,altele,sa stergi Distrugi,et... tu de ce ai creat webbased? nu pentru a face rau la site-uri sau e doar cum zice altii pentru Pen testing ,testare Huh?

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
lasa tu , haviju ,sql injection e altceva Caz de furat date ,parole , date secrete ,altele,sa stergi Distrugi,et... tu de ce ai creat webbased? nu pentru a face rau la site-uri sau e doar cum zice altii pentru Pen testing ,testare Huh?

It's the same shit...

Ideia de baza e ca esti responsabil de faptele pe care le faci nu cel care face programul.

Ce atata vorbarie...

Link to comment
Share on other sites

Guest PoorStudentPleaseDonate
lasa tu , haviju ,sql injection e altceva Caz de furat date ,parole , date secrete ,altele,sa stergi Distrugi,et... tu de ce ai creat webbased? nu pentru a face rau la site-uri sau e doar cum zice altii pentru Pen testing ,testare Huh?

ban him... e prea prost pentru lumea asta.

Link to comment
Share on other sites

ban him... e prea prost pentru lumea asta.

pai daca eu sunt prost tu esti mai destept cu numele tau de beggar,cersetor ,Sugi pula tu nu intelegi sensu Vietii dar mite pe al meu Coiele mele sunt mai tari ca ale tale asa ca nu mai fa off topic ca sa cersesti ceva ca imi bag pula in neamu tau de copchil copac

Link to comment
Share on other sites

lasa tu , haviju ,sql injection e altceva Caz de furat date ,parole , date secrete ,altele,sa stergi Distrugi,et... tu de ce ai creat webbased? nu pentru a face rau la site-uri sau e doar cum zice altii pentru Pen testing ,testare Huh?

Acunetix de ce s-a creat? Nu pentru testare?

Ai cam mult tupeu pentru un copil analfabet cu logica de clasa 0.

Link to comment
Share on other sites

@nytedo Ban 7 zile. Ne trollezi. Daca erai amuzant treceam peste. @PoorStudentPleaseDonate foloseste report.

@nytedo ai ban pe toate cele 5 conturi.

da frate eu mereu cad vinovat si am vorbit cu nedo iam explicat de ce si cum. Eu mereu cad vinovat pentru ca spun adevarul ,Eu trollez? nici macar nu mi-am dat seama ,Sincer nu vreau sa i fac pe acesti utilizatori sa se simta vinovatii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...