Jump to content
sasser1990

La multi ani mie <3

Recommended Posts

La multi (b)ani! Sa ne traiesti!

EDIT:\ In profilul tau scrie: Date of Birth May 14, 1990 (24) Posibil sa fi pus la misto, nu ? :))

Apropo, IMG_20140511_195449.jpg

Puteai sa pui si tu pe unu sa-ti faca o poza..

EDIT2: https://rstforums.com/forum/87881-care-i-mai-performant.rst#post563199 Usor usor imi dau seama :)) Nu stiiai ce cadou doreai de ziua ta :)) Sper ca parinti tai te-au satisfacut.

Si gen "puteti sa-mi sugerati si alte modele de telefoane dar sa nu sara de 1200 lei" Asta fiind bugetul parintilor? :))

Edited by TheOne
Link to comment
Share on other sites

la multi ani!

s? ai bani,

minte mult?,

pizd? tut?,

ma?in? brici,

bere si mici,

adida?i noi,

f?r? noroi,

boxeri-grijiti,

nespârc?iti,

trening sportiv,

ochi agresiv,

ghiuluri pe de?ti,

pe?te-ntre pe?ti,

?apc? new york,

pistol în toc,

burt? sadea,

whiskey-n m?sea,

voce de leu,

pe cântar - greu,

?ef în ora?,

la jm3keri nash,

vil? belea,

piscin?-n ea,

afaceri tun,

?i noroc bun!

Link to comment
Share on other sites

Astazi implinesc frumoasa varsta de 17 ani si as vrea sa va multumesc tuturor pentru ca am invatat foarte multe de la voi si pentru ce-i care ma-u ajutat sa-mi rezolv unele probleme legate de it >:D< :>

D?te-n c?cat ! =))8->

La multi ani... eram demoralizat, acest topic mi-a imbunatatin moralul pe azi !

Link to comment
Share on other sites

Cat de penibil ...

Probabil multi nu stiti ca sunt multi useri cu firma in spate, etc si ar fi dispusi sa angajeze de pe rst dar cand postati cacaturi de genu, orice speranta de a fi contactati, dispare. Cum am spus si la VIP, ne indreptam spre 2015 si suntem in 2014, anul in care se realizeaza sectiuni de coloana vertebrala la imprimanta 3d, calote craniene, anul in care stiinta, tehnica are parte de un avans enorm si voi dormiti.

Ar trebui sa incepeti sa realizati ca fazele gen 2005-2008 au fost pentru 2005-2008, nu poti continua cu SQLi-uri si alte prostii nerelevante, profitati de ocaziile ivite si o sa ajungeti sa va intretineti mai mult decat decent, nu sa ajungeti sahalori sau mani****tori(da, suna interesant dar cari marfa de fapt).

Postul nu e strict pentru autor ci si pentru cei de si-au gasit timp sa posteze, alegeti-va un domeniu de activitate si excelati, nu toti puteti fi programatori web, nu toti puteti fi designeri, e nevoie si de sys admini, de programatori cu destinatie matematica(e un domeniu urias), de programatori prolog si tot asa, nu intodeauna ce e usor e si bine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...