Jump to content

Recommended Posts

Cum a fost ?i aia a m?-tii s? scoat? un cretin.

Nu e o idee proast?, ba din contr?, ajut? mul?i copii ce vin ?i fac spam aici.

Nu inteleg de unde si pana unde sari tu cu injuraturi, sincer. Iti da tie Filelist de mancare? Hai sa injuram pe oricine are o opinie, ca pula mea, suntem baieti.

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de unde si pana unde sari tu cu injuraturi, sincer. Iti da tie Filelist de mancare? Hai sa injuram pe oricine are o opinie, ca pula mea, suntem baieti.

1.Lasa-l ca el vorbeste de "trojandick" dar nu are cont acolo fiindca a fost respins la inregistrare :)))

2.Asta e fan TrinClond toata ziua!

Ne spui ?i nou? ce face "#!/bin/bash" din loca?ia ta?

Eu te înjur pe TT iar tu îmi dai ban pe HY, hai s? fim serio?i, e?ti un copil de 14 ani ce te oftici la 2 înjur?turi.

Dac? aveai 21 de ani nu p?reai un copil, încerci s? pari matur dar nu e?ti nici m?car 10%. Dac? aveai minte nu te mai b?gai în seama, t?ceai din gur? ?i l?sai pro?tii s? vorbeasc?.

Sa aud un Haleluia, ti-am dat ban de-al dracu' si de ambitios! Mai zi ceva.

#!/bin/bash -> e o simpla linie de cod! :|

Edited by SickSpawn
Link to comment
Share on other sites

1.Lasa-l ca el vorbeste de "trojandick" dar nu are cont acolo fiindca a fost respins la inregistrare :)))

2.Asta e fan TrinClond toata ziua!

Ne spui ?i nou? ce face "#!/bin/bash" din loca?ia ta?

Eu te înjur pe TT iar tu îmi dai ban pe HY, hai s? fim serio?i, e?ti un copil de 14 ani ce te oftici la 2 înjur?turi.

Dac? aveai 21 de ani nu p?reai un copil, încerci s? pari matur dar nu e?ti nici m?car 10%. Dac? aveai minte nu te mai b?gai în seama, t?ceai din gur? ?i l?sai pro?tii s? vorbeasc?.

*/ Nu mai zic nimic, decât s? primesc ban pentru tine mai bine tac din gur?.

Edited by .Breacker
Link to comment
Share on other sites

Bai vaginville cu ce drept ma jignesti, ti-am vorbit urat? @staff : chiar nu se ia nici-o masura impotriva persoanele cu IQ in minus?!

Utilizatorul respectiv a primit avertizare. Foloseste buton de report si rezolvam noi. Daca raspunzi cu aceeasi moneda si vrei ca noi sa fim corecti, o sa primesti si tu un avertisment.

Cei care au fost off-topic au primit cartonas rosu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...