Jump to content
zachary1337

Trial Period [.NET]??

Recommended Posts

In plm, tu faci topic la orice nu stii ca ti-e lene sa cauti pe google, doamne.
Am gasit pe net o sursa , dar nu e ce vreau eu

esti chior sau te faci? am gasit da nu e ce vreau , ce pula mea te fute pe tine grija ce fac eu? sau cate topicuri deschid? nimeni nu e obligat sa raspunda , daca vrei ajuti daca nu drum bun.

Link to comment
Share on other sites

Bai baiatule, poti sa incetezi cu aroganta asta odata? Tu vii si ceri ajutor apoi daca cineva iti spune ca esti beat il insulti.Aveti o mentalitate unii ca si nepotul meu e mai inteligent ca voi.Vezi ca sunt site-uri de profil daca tot ai intrebari, insa acolo trebuie sa scrii in engleza si muia(in caz ca e vorba de asa ceva) ti-o iei tot in engleza daca intrebi prostii.

Nu cere mura-n gura ca nu vei primi(sau poate te-ai invatat sa primesti), arata ce ai facut tu pana acum, explica ce n-ai inteles, si poate vei primi un raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Trial period bun mura-n gura n-ai sa gasesti,trebuie sa fii inventiv pentru a evita un eventual crack.

Videoclipurile alea sunt fix pix, valoare 0.

Dupa parerea mea, cea mai buna metoda e sa tii totul pe server, stochezi totul pe baza de HWID si faci un DNS inainte de request pentru a preveni fake hosturile din /etc/hosts (eu foloseam si traceroute).

Acel server poate fi o pagina web (php,aspx ...)

Local e mai greu ... adica ,daca te chinui cu procmon.exe ajungi sa faci repede un crack... variabilele trebuiesc stocate undeva, trebuie sa fii atent unde si cum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...