Jump to content
cAm

Creez si vand conturi Google Adsense

Recommended Posts

Salut, cred ca titlul spune totul. Creez conturi de Google Adsense contra cost pentru cei care sunt respinsi sau au primit ban si nu mai reusesc sa fie acceptati.

Platiti la sfarsit, atunci cand contul de Google Adsense este aprobat. Eu am sa creez un mail cu numele vostru si daca contul este aprobat voi imi transerati banii prin paypal sau transfer bancar. Cei care doresc trebuie sa-mi trimita mail cu:

Nume, adresa, cod postal (imi trebuie pentru crearea contului).

Pretul este de 30 de euro. Nu am nevoie de off-topic aici, doar cei interesati sa-mi dea PM.

O zi buna. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

daca nu ai articole copiate si adaugi articole originale si de calitate si thema de la site clean te accepta.eu am fost acceptat cu domeniu cumparat de 2 luni si 10 articole in 2 sapt.sincer nu prea vad cine ar da banii astia cand cu un blogspot sau un wordpress si cate 2-3 articole postate zilnic poti sa fii acceptat gratis,dar care nu are timp sau nu se pricepe e si asta o metoda.

Link to comment
Share on other sites

Cu ceva ani in urma am "profitat" de adsense si contul a fost banat. La 4-5 luni dupa inchiderea contului am completat acel formular si am fost respins. La inca 2-3 luni dupa, am creat un cont nou si toate merg ca pe roate si in ziua de azi. Primul cont adsense a fost aprobat cu 7-8 pagini html, nu foloseam CMS. Azi, detin ceva site-uri, folosesc un CMS nulled cu teme traduse din rusa iar pe adsense il doare-n basca.

PS* Atata vreme cat veniturile sunt substantiale rar se mai "ating" de tine.

ON: Am avut noroc cu crearea unui nou cont de adsense. cAm, faci treaba buna.

Edited by EdeRVisS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...