Jump to content
Byte-ul

Coailii Password Recovery

Recommended Posts

Nu te agita asa ca pestele pe uscat ca nu e frumos , ma intereseaza daca pot sa aflu de la mail datele , am creeat un fisier exe , unde vad logo am intrat pe stealer panel dar nu prea inteleg , dupa ce dau exe acela cuiva ma uit in logo dupa ce ma loghez cu admin admin si primesc automat?

scuzama dar incearca sa te exprimi mai clar,pari un tigan fara scoala

Victima trebuie sa deschida virusul si in caz ca are parole salvate in browser ele iti vor veni in baza de date,parola de la steam nu-ti va veni,doar nickul

Link to comment
Share on other sites

Salut , am nevoie de el sa iau niste conturi de doizece "baiatul"respectiv se logheaza pe broswer deci exista o sansa le iau ? Daca da imi poti explica cum , deci fac un format exe de genul hackptpuncte.exe ii dau la victima dupa ce o deschide verific pe siteul ala cu admin admin ?

Voi ganditi cand incercati sa va exprimati?

Care este scopul unui stealer? Oricum, daca respectivul are parolele salvate in browser, exista sanse.

Link to comment
Share on other sites

Deci nu stiu cum sa ma exprim sa imi raspunda si mie cineva la intrebare , am dat la victima stealeru unde vad logo in cpanel unde ma loghez cu admin admin ?

Ai de pula mea. Site-ul ala e facut sa vezi tu cum arata indexu si alea.

Tu baga PHP Panel-ul pe un site al tau, faci setarile corecte si acolo o sa primesti toate datele.

Link to comment
Share on other sites

parolele la yahoo in ce sunt cryptate?

eJxjZGBguNAz9z6j6EXBniqGA/6Hpr9mBIqZfs22v7zxucfMvrevZrQIlQKFGJhABINAGpAAKlEAUnUyL5pl4gKP/yvPesfWf0ehrSFkpoCfrXjNAQvuKXuCHoDU8zVAtILURxyOMjLP/ye4kGWBTe7lG/rbfGcEqdtN2la/2fy/1der7gFANU7LFLZOsnrz/mFh0uk397p020M+CETY5FjmlJUk/3s/8bmTwexbPsYvl/5e7em0VyH9n/qdxOc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...