Jump to content
Byte-ul

Coailii Password Recovery

Recommended Posts

Am rezolvat pana la urma , functioneaza , dar sunt curios cum se face update la lista din php panel ?

Testez pe pc personal acum , are un interval in care isi face update , sau imediat dupa ce deschid .exe , isi face update ?

Trebuie deschis de fiecare data executabilul pentru a face update la lista din php panel ? Sau odata deschis prima data nu mai e nevoie

Cand executabilul e deschis, uploadeaza toate parolele gasite si apoi se inchide.

Link to comment
Share on other sites

Un micu? bug pe care l-am observat: Când ?tergi din LOG-uri din phpMyAdmin, în pagina unde sunt listate, num?r?toarea continu? de dup? num?rul ultimului LOG, chiar dac? acesta a fost ?ters. Este harmless tho :D9uvg38.jpg

Edited by R0byi
Link to comment
Share on other sites

Un micu? bug pe care l-am observat: Când ?tergi din LOG-uri din phpMyAdmin, în pagina unde sunt listate, num?r?toarea continu? de dup? num?rul ultimului LOG, chiar dac? acesta a fost ?ters. Este harmless tho :D9uvg38.jpg

Ala nu este un bug, este o chestiune intentionata si exact asa ar trebui sa functioneze. ID-urile trebuie sa fie unice no matter what.

Link to comment
Share on other sites

"This domain is blocked due to content filtering.

higgs.rghost.ru

If you think this shouldn't be blocked, please contact your network administrator. "

Daca se poate un update,va multumesc!

Verifica antivirusul, e posibil sa fie de la tine. Mie-mi merge.

Link to comment
Share on other sites

Spuneti-mi si mie va rog, ce face mai exact acest program ? Coailii Password Recovery

Sa inteleg ca iti arata datele ce au fost salvate in browser(user;pass...)

multumesc anticipat.

Edit: Am inteles in mare parte care-i faza cu acest Coailii Password Recovery.

Intrebare: Userul care acceseaza site-ul unde este instalat Coailii trebuie sa se logheze undeva sau doar simplu intra pe site-ul meu, dupa care mie imi vin parolele salvate la el in browser(in caz ca are ceva salvat)

Si inca ceva, cine ma poate ajuta sa instalez aceasta aplicatie.

ms.

Edited by Usr6
2 x post
Link to comment
Share on other sites

Intrebare: Userul care acceseaza site-ul unde este instalat Coailii trebuie sa se logheze undeva sau doar simplu intra pe site-ul meu, dupa care mie imi vin parolele salvate la el in browser(in caz ca are ceva salvat)

Si inca ceva, cine ma poate ajuta sa instalez aceasta aplicatie.

ms.

Nu ai nevoie de ajutor. Ai reusit sa iti faci cont pe acest forum, vei reusi si sa instalezi panelul.

Trebuie sa te loghezi pentru a avea acces la loguri.

bafta

Link to comment
Share on other sites

Nu ai nevoie de ajutor. Ai reusit sa iti faci cont pe acest forum, vei reusi si sa instalezi panelul.

Trebuie sa te loghezi pentru a avea acces la loguri.

bafta

Ms,

Dar, userul care acceseaza site-ul unde este instalat Coailii trebuie sa se logheze undeva sau doar simplu intra pe site-ul meu

Link to comment
Share on other sites

"Trebuie sa te loghezi pentru a avea acces la loguri."

Nu stiu daca mai inteles corect.

Uite, cei care intra pe site-ul meu (victimile) trebuie sa faca ceva anume, sa se logheze undeva... sau simplu viziteza site-ul dupa care mie imi vin datele de la el(in caz ca le are salvate)

ms, sper ca de data asta mai inteles

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca mai inteles corect.

Uite, cei care intra pe site-ul meu (victimile) trebuie sa faca ceva anume, sa se logheze undeva... sau simplu viziteza site-ul dupa care mie imi vin datele de la el(in caz ca le are salvate)

ms, sper ca de data asta mai inteles

Trebuie sa deschida executabilul creat de catre aplicatie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...