Jump to content
Byte-ul

Coailii Password Recovery

Recommended Posts

8 hours ago, kNigHt said:

 

Cum adica "nu merge panelul"? Ofera mai multe detalii, te rog.

Adica am urma tutorialul cu exactitate plus ca am mai facut chestia asta de mai multe ori. In schimb acum,fac baza de date,configurez datele,urc fisierele. Si pot intra pe site. In momentul in care am luat structura sql sa o execut in baza de date,siteul nu se mai incarca. Se incarca in gol si apoi primesc eroarea " websiteul nu raspunde suficient de rapid"

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, wowapp said:

Adica am urma tutorialul cu exactitate plus ca am mai facut chestia asta de mai multe ori. In schimb acum,fac baza de date,configurez datele,urc fisierele. Si pot intra pe site. In momentul in care am luat structura sql sa o execut in baza de date,siteul nu se mai incarca. Se incarca in gol si apoi primesc eroarea " websiteul nu raspunde suficient de rapid"

 

Am inteles. Am sa verific maine script-ul si revin cu vesti.

Link to comment
Share on other sites

Am făcut webpanel-ul și progrămelul dar nu se primesc loguri. Am verificat path-ul și encryption password, sunt în regulă dar după ce rulez executabilul nimic...

A mai încercat cineva, menționez că pe panelul vechi și versiunea 1.5 a builderului primeam loguri.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...