Jump to content
twaste

Parkour

Recommended Posts

plm cum ai reusit ? :)) ca tare curios is de pe udne ai picat , apropo , mam rupt si io oleaca azi de pe la etaju unu la scoala , smaker , incalzire pwla , eram siu-n blugi ... voiam sa ma tzin , sa stau cu fatza la zid si dupaia cand sar sa ma intorc ... pwla ca mio alunecat o mana sia-m cazut ca bolovanu ................ da nu am patzit mare lucru .. da a durut pe moment :D in ceea ce prievste opertatzii si dalea , nu vreau sa ma gandesc :D:)) poate ne zici cum ia facut ...

Link to comment
Share on other sites

Pai era o chestie de metal de 1 metru si ceva inaltime[nici foarte lata nu era] si eu, obisnuit cu dash-uri mari gen masa de sah cu tot cu scaune sau masa de ping-pong in latzime, am sarit ca animalu' peste aia si am dat no hands in pozitie de dash :) si la aterizare tot asa numa ca si cu mana de pamant :)

Nu va mai zic ca mi-a luat 2 ore sa ajung la spital cu tot cu ambulanta ca ma dusese la spitalu' gresit apoi cu tramvaiu sa spitalu' corect...Poveste lunga :)

But like I said: Still Parkour 4 Life

Link to comment
Share on other sites

mda , asa este , deci pana acuma , mo scos de multe ori pe bun e ... fugeau noobi dupa mine , urcai un izde ceva , pwla ... sau sareai de pe udneva ... ceaules baietzii =)) dar acuma m o problema cu scoala ... si abietzi iasa numa sambata si duminica :( asta e ... oricum nu ma las , is si la inceput zic io[fac de 3 luni aproape]

Link to comment
Share on other sites

nmeni nu a spus ca la pk , nu poti sa patesti nimic, eu pana acum , am avut doar o glezna , luxata si aia de la o groapa(pur si simplu mergeam pe trotuar si am calcat pe marginea groapei).Dupa ce am mai studiat in prealabil siteurile , forumurile samd, de pk , am decis , sa nu mai fac sarituri , deocamdata, mai mari de inaltimea mea, ca poti sa o iei in barba rau, asa ca raman la chestiile "pamanatene" :D va sfatuiesc sa faceti la fel....

Link to comment
Share on other sites

Nu uitati de JAM

12 aprilie 2007 - Adunarea nationalã a traceur-ilor va avea loc la Iaºi.

Sunteþi asteptaþi la Ansamblul Monumental Râpa Galbenã, ora 12.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...