Jump to content
daatdraqq

iPhone 6 la super pret

Recommended Posts

Astazi am fost instiintat ca pot sa-mi cumpar noul iPhone 6 la pretul de doar 4999 ron :))

Apple Telefon Mobil Apple iPhone 6, Procesor Apple A8 Dual Core 1.4 GHz, IPS LED-backlit widescreen Multi?Touch 4.7", 1GB RAM, 16GB flash, 8MP, Wi-Fi, 4G, iOS 8 (Gri) Telefoane mobile iPhone 6

Fac pariu ca o sa se epuizeze stocul imediat asa ca va rog sa va grabiti .

In special cei care folositi aplicatia aia de va scapa de bilet RATB , nu ratati ocazia .

Link to comment
Share on other sites

De ce pe site-ul de la Apple e $649?

Da, unlocked, asa zic ei pe aici.

[FONT=Lucida Grande]me with apple chat: [/FONT]

[FONT=Lucida Grande]Me: [/FONT]

[FONT=Lucida Grande]will the TMobile iphone 6 contract free comes Unlocked? [/FONT]
[FONT=Lucida Grande]would i have the option to use the iPhone 6 abroad (outside of USA)? [/FONT]

[FONT=Lucida Grande]Apple: [/FONT]

[FONT=Lucida Grande]"The TMobile non contracted iPhone 6 will [/FONT]
[FONT=Lucida Grande]come with the TMobile SIM card but as long [/FONT]
[FONT=Lucida Grande]as a local carrier offers the nano SIM card [/FONT]
[FONT=Lucida Grande]for the Iphone 6, you will be ready to go." [/FONT]


[FONT=Lucida Grande]Me: [/FONT]

[FONT=Lucida Grande]i want to use a different SIM in each country [/FONT]

[FONT=Lucida Grande]Apple: [/FONT]

[FONT=Lucida Grande]Not a problem as long as a carrier offers [/FONT]
[FONT=Lucida Grande]the SIM card for your iPhone 6. [/FONT]

[FONT=Lucida Grande]Me: [/FONT]

[FONT=Lucida Grande]so the answer is YES? it is actually unlocked? [/FONT]

[FONT=Lucida Grande]Apple: [/FONT]

[FONT=Lucida Grande]Yes,the TMobile is unlocked. [/FONT]

[FONT=Lucida Grande]Me: [/FONT]

[FONT=Lucida Grande]great, i will order it, have a wonderful day.[/FONT]

Edited by poq
Link to comment
Share on other sites

5000 RON varianta de 16 GB? E din aur cumva? Nici macar nu e 6 Plus.

Eu mi-am comandat de la eMag 6 simplu de 64 GB la 3.999 (reducere 500)

Da sunt fan Apple oarecum pentru ca ce fac ei e de calitate, iar telefonul stiu sigur ca imi va ramane vreo 4-5 ani deci sunt ok cu pretul iar design-ul este destul de ok. Daca Android-ul n-ar avea lag si ar fi avut un design mai atragator atunci probabil ca i-as fi ales pe ei. Nu sunt genul care scoate telefonul de fiecare data cand trece pe langa cineva.

Pur si simplu stiu ca e de calitate. Fiecare cu ce-i place.

Edited by Roby4kill
Link to comment
Share on other sites

5000 RON varianta de 16 GB? E din aur cumva? Nici macar nu e 6 Plus.

Eu mi-am comandat de la eMag 6 simplu de 64 GB la 3.999 (reducere 500)

Da sunt fan Apple oarecum pentru ca ce fac ei e de calitate, iar telefonul stiu sigur ca imi va ramane vreo 4-5 ani deci sunt ok cu pretul iar design-ul este destul de ok. Daca Android-ul n-ar avea lag si ar fi avut un design mai atragator atunci probabil ca i-as fi ales pe ei. Nu sunt genul care scoate telefonul de fiecare data cand trece pe langa cineva.

Pur si simplu stiu ca e de calitate. Fiecare cu ce-i place.

Banuiesc ca tu nu ai auzi de oneplus sau xiaomi mi4 (care dupa parerea mea e mai tare ca iphone 6 din toate punctele de vede) sunt un utilizator apple de ceva timp ... si crede-ma ca in afara de brand nu e nimic alceva [ recunosc mac-ul mia facut tranzitia mai usoara la unix based sistems ] dar in rest ....toate sunt la fel ... cei drept astia de la IOS ofera un OS mai stabil ca android-ul ...[doar pentru ca e softer propietar]

Link to comment
Share on other sites

5.000 Ron pentru un rahat de telefon care se indoaie in buzunar, ma pis pe el.

Daca ar fi dupa mine, un telefon doar pentru sunat/mesaje si o camera foto zdravana ar fi arhisuficient, in felul asta n-ar mai strange toate companiile date personale, statistici si toate rahaturile despre noi, scannere cu amprenta, cumparati fratii mei.

Link to comment
Share on other sites

Dracu' nu pot spune ca nu-mi plac produsele apple. Sunt ok, simple ca design, atractive si se misca bine.

Dar sa dau mai mult de 1.000 - 1.500 RON pe un telefon, personal mi se pare o tampenie.

Tot ce am eu nevoie este sa pot avea conexiune la internet in permanenta 3/4G sa ma pot conecta la un server VoIP.

Iar telefonul asta, spre exemplu se incadreaza perfect: Telefon mobil Huawei Ascend P7, 16GB, 4G, Black - eMAG.ro

Acum, nu pot sa spun ca daca ar veni cineva si mi-ar face cadou un iPhone 4/5/6 l-as refuza pentru ca vezi domle au viziuni corporatiste si ca se indoaie 6-le in buzunar.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...