Jump to content
TheOne

A inceput Revolutia Preturilor - 3 zile cu mega reduceri la orice

Recommended Posts

Astazi a inceput Revolutia Preturilor la eMAG, cel mai mare retailer online din Romania. Ai timp de trei zile, super reduceri la toate categoriile de produse, inclusiv petshop, carti si mobila (noile categorii).

Daca nu doresti sa astepti pana de Black Friday sau vrei sa faci un cadou, acum ai ocazia, pentru ca preturile sunt absolut imbatabile.

Ai spre exemplu telefonul dual SIM Allview P6 Quad la doar 599 LEI !!

Vrei o tableta completa, cu procesor quad-core, 1.5GB RAM, 4G, GPS, Android 4.4 si crezi ca nu ti-o poti permite? Ai Samsung Galaxy Tab 4 la doar 899 LEI!!

33a4awi.jpg

Iti vine sa crezi ca poti avea un laptop performant Lenovo, chiar mai ieftin decat o tableta?

La DOAR 799 LEI primesti urmatoarea configuratie: procesor AMD Dual-Core E1-2100 1.0GHz, 2GB, 500GB, AMD Radeon HD 8210. Este un best-buy, cu cel mai bun raport pret-calitate din actuala oferta !!

2sa09bt.png

Vrei sa iti upgradezi actualul Desktop si sa-i adaugi un plus important de viteza? Cumpara-ti un SSD si inlocuieste batranul HDD. Gasesti Intel Solid State Drive (SSD) 520 Series, 120GB, SATA 3 la 263 lei.

Iti expira licenta antivirus si vrei cel mai bun produs de pe piata? Incearca noul BitDefender Antivirus Plus 2015 la doar 39 Lei !!

Bucataria e pasiunea ta sau vrei sa iti rasfeti sotia cu ceva util si frumos? Ai storcatorul de fructe si legume de la Russell Hobbs la doar 189 lei!!

Poti profita de aceste promotii si multe altele doar pana joi, 25 septembrie!

-> Sursa: A inceput Revolutia Preturilor – 3 zile cu mega reduceri la orice

Scuze de intarziere.

Link to comment
Share on other sites

In aproximativ 4 ore o sa fie acelasi lucru si pe PC Garage. Preturile mi se par putin mai scazute fata de piata, dar in comparatie cu ce preturi aveau inainte, reducerea e chiar enorma. Apropo, e prima data cand vad un laptop cu procesor de 1.0, dar la pretul ala. Totusi, isi sporesc vanzarile cu faze d'astea. :))

Link to comment
Share on other sites

am observat ca sunt 2 modele diferite..am observat mai bine pretul..cu REDUCERE 300...deci gioarsa aia teoretic a costat 1700?

Ciudat..la banii astia trebuia sa fie o placa video dedicata de 2gb.

'Pierd' ei la cateva produse care chiar fac reduceri,dar bineinteles stoc limitat,pulimea sa aibe impresia ca absolut toate produsele sunt la reducere,bineinteles ca nu...

La pretul vechi de 1700 iti luai un i3-3110M 1TB 4GB HD8570 2GB fie i3-3217U 1TB 4GB GT nVidia 740M 2GB.

Dar...sa o lasam asa,delirez,nu ma luati in seama..

Edited by ZORRO19
Link to comment
Share on other sites

Oferte Tablete ieftine Pret Sub 100 - eMAG.ro asta e tableta pe care am vazuto eu dar deja s-a vandut nu mai e in stoc

Cand aud de tablete Serioux mi se ridica parul. Romanasii nostri sunt doar dupa chilipiruri, din cate vad. Da, iti cumperi ceva mai ieftin daca nu ai bani da' intai te documentezi, sa nu dai banii pe o prostie care te tine o luna.

Link to comment
Share on other sites

Inainte de a cumpara ceva de la emag studiati piata! emag-ul au foarte multe produse care sunt umflate la pret, chiar cu reducerea de 300, 400, 500 ron e posibil sa gasiti la alt magazin online chiar si mai ieftin.Atentie ce cumparati.

TOTUL ESTE MARKETING!!!

@misefalfaie mie unul mi-ar fi rusine sa fac reclama la emag.

Link to comment
Share on other sites

Emag este unul dintre putinele magazine online care a inteles cum se face comertul adevarat . Mai pe scurt , comertul bazat pe seriozitate .

@d4rkm4nx , majoritatea pe care ii vezi pe price sau pe shopmania si care au "preturi mai mici" , de fapt nu au nici macar acel produs pe stoc si probabil nici nu l-au avut vreodata . Crede-ma ca sunt patit , nu vorbesc din povesti . Si nu uitati sa adaugati transportul care la un produs gen combina frigorifica se poate ridica si la 200 lei iar pe emag la orice comanda depaseste 100 lei , transportul e gratuit + manevrarea produsului pana IN CASA (conteaza enorm asta ).

Stiu ca le fac reclama gratuit dar chiar merita , sunt seriosi si cumpar fara nicio teama de la ei de cativa ani buni .

Link to comment
Share on other sites

E frumos când cau?i pe Depozitul de Calculatoare spre exemplu laptop-uri ?i apoi te ui?i ?i pe emag.

Pe emag, nu doar c? o s? fie mai scumpe... Dar mai au ?i câteva chestii lips?, gen o bucat? de RAM. Asta înseamn? c?? :))

32LB5610 Televizor 32lb5610 HD LED LG Full 32

vs

Televizor LED LG, 81 cm, Full HD, 32LB5610 - eMAG.ro

Chiar azi l-am cumparat si de aia l-am dat exemplu .

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Frate ce discuta?i atât. Nu va place, nu cump?ra?i. V-au luat bani din buzunar emag?

Noi romanii c?utam mereu ce este mai ieftin. Când cumperi de la emag cumperi si garan?ia care ri-o ofera, si respectul, si seriozitatea.

Link to comment
Share on other sites

Da. Pe DC-Shop e 1080 lei (f?r? ofert?), iar pe emag la ofert? este 1000 LEI ("înainte" de ofert? era defapt 1300 lei). Dup? ce pro?tii au cumparat 1000 de TV-uri la supra pre? cu 200 lei, cred c? î?i permit s? vând? ?i 50-100 de TV-uri la "reducere". :))

Când mi-am cump?rat laptop-ul am aruncat mai întâi o privire pe emag ?i g?sisem ceva foarte ok. Dar am zis s? verific ?i "concuren?a". ?i a?a am observat c? pe DC-Shop, nu doar c? aveam vreo 4 GB RAM în plus (pe care emag îi scotea), dar ?i pre?ul era mai mic cu 500 RON.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...