Jump to content
SilenTx0

[RST] Pwnthecode [Beta]

Recommended Posts

Datorit? unor probleme, toate conturile înregistrate dupa 26-09-2014 au fost ?terse.

V? rug?m s? v? înregistra?i cu un alt cont: http://www.pwnthecode.org/register.php

Ne cerem scuze pentru nepl?cerile create.

Salut, cand implementati donatiile in BTC?E foarte simplu, generezi o adresa BTC aici https://www.bitaddress.org/ si pastrezi key-ul privat.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Va doresc succes cu proiectul, desi proiectul meu a fost un esec total, Pwnthecode este total diferit, interfata imi place enorm, cat si partea teorica. Examenele sunt cam "aiurea", dar interfata si teoria conteaza cel mai mult.

Keep up the good work.

Din ce punct de vedere examenele sunt "aiurea"? Ca structura sau con?inut? Noi suntem dispusi sa modificam orice. Chiar as dori sa stiu care sunt punctele slabe/forte din punctul vostru de vedere.

Ps: Dupa cum am mai spus, examenele nu sunt terminate si vor suferi modific?ri.

Edited by SilenTx0
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

In momentul in care te loghezi, ati putea pune mesajele: "Acest username exista deja" sau "Verifica-ti mailul pentru a-ti activa contul!" sau "Dac? mailul de activare intr? în SPAM, v? rug?m s? îl marca?i ca "NOT SPAM" sub title-ul: "Devino un membru..."

Poate lumea nu mai da scroll si nu citeste ceea ce scrie sub form-ul de inregistrare.

Link to comment
Share on other sites

In momentul in care te loghezi, ati putea pune mesajele: "Acest username exista deja" sau "Verifica-ti mailul pentru a-ti activa contul!" sau "Dac? mailul de activare intr? în SPAM, v? rug?m s? îl marca?i ca "NOT SPAM" sub title-ul: "Devino un membru..."

Poate lumea nu mai da scroll si nu citeste ceea ce scrie sub form-ul de inregistrare.

Intentionez s? introduc un plugin pentru notificari, de aia nu m-am mai derajat s? modific locul unde apar.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...