Jump to content
HTBrain

Cerere ban, utilizator tepar & carder (verdelemeu, y!m: antant01)

Recommended Posts

Bun, dupa ce ca ma scosese pe mine tepar, si de ce?

Mi-a dat un target la care a vrut sa obtina acces, i-am obtinut acces, apoi pula $, nu mai intru in detalii aici. M-a ofticat pentru treaba asta, asa ca i-am promis 2 mil mail-uri pe care le-a platit, totul ok. Eu, timp de 48 ore nu i-am dat nici un mail, deoarece am avut eu o incurcatura. Bun, ieri, vine pe forum si ma posteaza ca fiind tepar, iau ban. Am rezolvat cu el, i-am dat mail-urile (nu inainte de a-l pune sa-si ceara scuze si sa rezolve situatia de pe forum). Apoi, omul imi spune ca ar mai avea nevoie de alte 2 mil mail-uri, bun, ii dau alte 2 milioane, m-a rugat sa-l las cateva ore sa-si faca ce vrea pe ele, sa vada daca sunt ok. I-am dat mail-urile pe la 5 dimineata, urma sa-mi trimita cei 500$ pana in ora 12, azi. Acum omu' ce face, bineinteles, daca-i un cacat cu ochi, un tepar infect, vine si ma ia cu vrajala ca sa astept sa-si recupereze investitia, sa faca, sa dreaga, mai nou, spune ca mail-urile ce i le-am dat aseara nu-s ok, dar ce sunt nana? am scris eu la aiureala 2 milioane mail-uri ?

I-am zis odata, de 2x, de 3x, l-am inteles, l-am si ajutat chiar, mi-a cerut un shell sa-si usureze munca, i-am dat. Pai, eu sunt om cu tine si tu ce esti ma rahatule?

User @verdelemeu , adrese y!m: antant01

Screen

Si tot am zis sa fiu baiat, sa-l mai las, poftiti:

(21:47:43) HTBrain: deci, te-ai gandit la deadline
(21:47:45) HTBrain: cand am banii ?
(21:48:17) antant01: zilele astea ai rabdare plm
(21:48:23) HTBrain: zilele astea?
(21:48:27) HTBrain: ba tu esti retardat?

Aveti grija cu cine lucrati, feriti-va de rasuri de oameni precum asta.

Stima.

Link to comment
Share on other sites

Ce vorbesti ma? Ti-am dat aiureli? Pai eu atat sunt de nesimtit, sa-mi bat joc de oameni ca tine bai pula, de munca lor?

Acum tu sa te scoti, ce sa mai zici, eu unul te inteleg, cu asta te ocupi .. esti doar un tepar, m-am convins. Si cum spuneam, pe y!m nu te grabesti sa raspunzi, dar aici tragi tare.

Edited by HTBrain
Link to comment
Share on other sites

Ti-am spus, si pe mess, nu poti nega ca nu am fost baietas cu tine, si nu te-am ajutat, daca tu consideri ca treburile pe care le faci te vor ajuta sa-ti faci prieteni, e ok .. mergi in continuare asa. Ti-am oferit mai multe sanse, ti-am lasat ragaz cat ai vrut, pai tu crezi ca am ajuns milogul unui mucea pe banii mei?

Respecta-ti intelegerea, eu imi vreau banii acum, nu in cateva zile, ca nu stau dupa tine.

Link to comment
Share on other sites

Ti-am spus, si pe mess, nu poti nega ca nu am fost baietas cu tine, si nu te-am ajutat, daca tu consideri ca treburile pe care le faci te vor ajuta sa-ti faci prieteni, e ok .. mergi in continuare asa. Ti-am oferit mai multe sanse, ti-am lasat ragaz cat ai vrut, pai tu crezi ca am ajuns milogul unui mucea pe banii mei?

Respecta-ti intelegerea, eu imi vreau banii acum, nu in cateva zile, ca nu stau dupa tine.

ti-am platit deja 500 acuma sa vad calitatea. si termina cu prostiile nu mai fi asa agitat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...