Jump to content
shuttershades

PPI up to 2.5$/ install + dovada plata.

Recommended Posts

Stiu ca aveti multe probleme cu inregistrarea, eu unul am asteptat 3 zile...trebuie sa tine-ti cont ca ei lucreaza doar 4 zile pe saptamana (de duminica pana miercuri).Deci daca ai norocul sa te inregistrezi miercuri tarziu sau joi, astepti pana duminica, si atunci is multe cereri, si este foarte dificil pt dansii sa faca conturi pe banda rulanta, fara sa vb pe skype. PLM e nasol, dar ce sa facem. Eu mai am inca 3 topicuri facute pe alte forumuri straine (BHW,cpaelites,cpahero) pe unul am peste 15k vizite pe topic cu 2 dovezi de plata si cu jurnalul meu zilnic privind installurile si banii...acesta este si rankat in GOOGLE pe keywordul "installerex payment proof"...in consecinta de acolo se inscriu foarte multi pe Installerex, in general indieni,pakistanezi,filipinezi si etc care pt 100$ pe luna ar fi instare sa faca orice :D...va inteleg, dar pot sa va ajut.

Adaugati-ma pe skype (shuttershades89) si vb acolo...o sa vb cu Account Managerul meu sa vad poate o rezolvam cumva.

Link to comment
Share on other sites

Sunteti dementi ma ca acceptati asa ceva.

Va scot la tabla , va asculta la tabla inmultirii sau ce plm vorbiti voi 1 ora cu aia pe skype ?

Chiar nu pot sa inteleg in ce consta o astfel de discutie . El va intreaba :"o sa ma furati?" si voi raspundeti :"juram ca nu te furam " ?

Asa ceva faceti ? Ciudatilor !

Daca totul ar fi asa usor,toata lumea ar face bani. :D

Link to comment
Share on other sites

Te-am bagat si eu pe skype, am vazut ca mai ai 1 thread pe alt forum cu 30k views. Buna treaba faci pe acolo vad ca.

Crezi ca merge mai bine cu SEO decat cu video ca am inteles ca esti in youtube marketing..

Multam,

Cu youtube ai avantajul ca acum pui, si acum faci bani.

Cu SEO e o chestie de durata, dar in PPI daca te prinde google ca promovezi executabile iti baneaza siteul si te arunca pe a 50a pagina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...