Jump to content
Eddie91

Vand cont adsense nou + site nou cu continut unic !

Recommended Posts

Dat fiind faptul ca nu mai am timp de alte proiecte raman la site-urile care nu mai au nevoie de asa mare mentenanta si daca tot vreti cont adsense am facut unul pe acest site .

Site-ul e in engleza cu 27 de articole optimizate cu peste 300 de cuvinte pe majoritatea si seo score bun la orice proba.Site-ul e pe nisa tatuajelor (istorie,semnificatie,design-uri,idei,desene,tatuaje finisate )

1. Domeniu .com (il zic prin PM )

2. Tema e free,responsive.

2.1 Editata de mine in back-end doar pe partea de seo .

2.2 Pe index are Page Speed 93% si Yslow 86% , iar pe orice post are Page speed +90% si Yslow +70%

2.3 Articole : 27 cu continut unic copyscape maxim 2-3%,toate posturile optimizate garantat.

2.4 Poze: Optimizate si ca marime si ca title,alt,description / Peste 450 de imagini pe care scrie in colt url-ul site-ului.

3. Sociale: Like-uri facebook : 1300+ , Google cirlcles 20 , Followeri twitter 260+ , Pinterest: 17 boards, 131 pins.

De preferat banii in Paypal.

Astept oferte :) Minim 50 de euro . ( 30 de euro au costat doar articolele pot dovedi )

EDIT: I-am dat lui @mar1us91 contul . Doar site-ul e valabil daca il doreste cineva.

Site-ul l-am pus si pe flippa daca vrea cineva putem face acolo tranzactia .

EDIT: am vandut site-ul pe flippa.

Edited by Eddie91
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...