Jump to content
PetreTerror

Discount foarte mare/ site romanesc

Recommended Posts

Offtopic: zoso e prieten cu RST. Ceva de genul. Nu trebuie sa mentioneze sursa.

Ontopic: Asa cum am mentionat, Arrow Electronics nu au niciolegatura cu site-ul respectiv si au spus ca departamentul "legal" va lua masuri, sunt curios daca iese urat pentru proprietar. Nu de alta, dar banii aia trebuie sa ajunga intr-un cont, nu?

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: zoso e prieten cu RST. Ceva de genul. Nu trebuie sa mentioneze sursa.

Ontopic: Asa cum am mentionat, Arrow Electronics nu au niciolegatura cu site-ul respectiv si au spus ca departamentul "legal" va lua masuri, sunt curios daca iese urat pentru proprietar. Nu de alta, dar banii aia trebuie sa ajunga intr-un cont, nu?

Pai si de ce sa ii acuze ? Deocamdata nu au dat nici o teapa,nu au luat nici un ban.In plus aveau Termeni si Conditii unde au stiut ce sa scrie.Acu o sa se scuze ca din cauza celor cu pasarela de plata nu mai pot continua, etc.

Au gandit foarte prost oricum, probabil nu se asteptau sa fie atati tolomaci care sa cumpere sa ajunga la sume colosale,dar banii aia nu aveau cum sa ii scoata decat in persoana la un branch la banca si cel mai probabil de fata cu directorul bancii.Televiziunile nu vor lua nici un ban pentru publicitate pentru ca firma aia e pe numele cine stie cui si asa incheie povestea.Probabil data viitoare o sa o faca mai bine cu invataturile din asta.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Pai si de ce sa ii acuze ? Deocamdata nu au dat nici o teapa,nu au luat nici un ban.In plus aveau Termeni si Conditii unde au stiut ce sa scrie.Acu o sa se scuze ca din cauza celor cu pasarela de plata nu mai pot continua, etc.

Au gandit foarte prost oricum, probabil nu se asteptau sa fie atati tolomaci care sa cumpere sa ajunga la sume colosale,dar banii aia nu aveau cum sa ii scoata decat in persoana la un branch la banca si cel mai probabil de fata cu directorul bancii.Televiziunile nu vor lua nici un ban pentru publicitate pentru ca firma aia e pe numele cine stie cui si asa incheie povestea.Probabil data viitoare o sa o faca mai bine cu invataturile din asta.

Nici o televiziune nu-ti da o secunda de publicitate fara sa vada banii inainte.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
De unde stiti ca asta nu e o vrajeala sa stranga astia de impart galeti niste bani pentru Campania Electorala?

Adica tu crezi ca Ponta sau Udrea sau oricare alt candidat trebuie sa-si faca site cu escrocherii ca sa aiba bani de campanie?

Link to comment
Share on other sites

Nici o televiziune nu-ti da o secunda de publicitate fara sa vada banii inainte.

Eu asa am citit pe net si chiar si in topicul asta s-a spus ca se plateste dupa campanie.

În plus, la cum func?ioneaz? pia?a româneasc? de publicitate, care încaseaz? la 30-60-90 zile, nu vor fi ?epui?i doar cei care cump?r?, ci inclusiv cei pe care firma (fantom?) i-a contractat. De exemplu, agen?ia de publicitate ?i agen?ia de media care a b?gat reclam? pe TV. Asta înseamn? o ?eap? de înc? vreo cîteva zeci de mii de euro, dac? nu mai mult, dat? agen?iilor – dac? ave?i idee care-i agen?ia de media, face?i-le un bine ?i spune?i-le.

Edited by quadxenon
Link to comment
Share on other sites

Eu asa am citit pe net si chiar si in topicul asta s-a spus ca se plateste dupa campanie.

Depui un depozit de 10 k eur de ex , in functie de televiziunile care te difuzeaza , ora la care o fac, audienta avuta de acea televiziune in acel minut , poti beneficia de 10 difuzari sau 3 .

Banii oricum ii platesti inainte , numarul difuzarilor pe o anumita suma se ia in calcul.

Link to comment
Share on other sites

Depui un depozit de 10 k eur de ex , in functie de televiziunile care te difuzeaza , ora la care o fac, audienta avuta de acea televiziune in acel minut , poti beneficia de 10 difuzari sau 3 .

Banii oricum ii platesti inainte , numarul difuzarilor pe o anumita suma se ia in calcul.

Uite si pe un articol in cache acum ca a fost sters de pe Adevarul(dot)ro , oare nici aia nu stiu ce vorbesc ?

FabricadeDiscounturi.ro, un site care ridic? multe semne de întrebare | adevarul.ro

Fabrica de Discounturi are ?i o reclam? care a fost publicat? pe YouTube ?i a fost rulat? la televizor. Dac? v? gândi?i c? investi?ia e mare, pia?a de publicitate din România nu lucreaz? cu plata pe loc, ci cu plata dup? 30-90 de zile.

Citeste mai mult: adevarul.ro/tech/internet/fabricadediscounturiro-site-ridica-multe-semne-intrebare-1_543e34920d133766a8f41d8b/index.html

Link to comment
Share on other sites

Depui un depozit de 10 k eur de ex , in functie de televiziunile care te difuzeaza , ora la care o fac, audienta avuta de acea televiziune in acel minut , poti beneficia de 10 difuzari sau 3 .

Banii oricum ii platesti inainte , numarul difuzarilor pe o anumita suma se ia in calcul.

poate asa e la tine...eu ma trecut prin mai multe companii de top de retail iar cea actuala este o compnie de top care produce bauturi si este una de top...ei primesc factura lunar pentru reclamele difuzate nu platesc nimic inainte.

poate la gusteri mai mici le cere inainte ca la curve :))

sa-mi fie scuzata comparatia.

Link to comment
Share on other sites

Comunicat #3 – 15 octombrie 2014

Ca urmare a notificarii prezentate mai jos emisa de catre LIBRA INTERNET BANK SA, SC E-FLASH SALES SRL se afla in imposibilitatea de a-si continua activitatea.

Pe aceasta cale anuntam public urmatoarele:

1. Compania noastra, SC E-FLASH SALES SRL – NU A INCASAT NICIO PLATA procesata de catre operatorul mai sus mentionat si nici in viitor nu va opera nicio plata procesata prin intermediul acestui operator.

2. Compania noastra a furnizat cu celeritate toate informatiile solicitate de catre banca in mod oficial.

3. Compania noastra nu a intreprins nicio activitate, de nicio natura care sa indreptateasca Banca sa ia aceasta decizie unilaterala.

4. In mod abuziv si fara notificare, operatorul mentionat a intrerupt furnizarea serviciilor, actionand discretionar si in afara cadrului contractual si legal.

5. Notificarea prezentata a fost trimisa pe email de catre banca, ulterior actiunilor intreprinse de catre aceasta.

Multumim tuturor clientilor care si-au manifestat increderea in serviciile oferite de catre compania noastra si le recomandam sa se indrepte cu celeritate impotriva operatorului pentru a solicita returnarea sumelor blocate sau debitate din conturile lor.

Pe aceasta cale, compania noastra asigura toti partenerii de buna credinta ca vom fi alaturi de ei in efectuarea oricarui demers de clarificare a acestei situatii.

In perioada urmatoare vom reveni cu un nou comunicat oficial pentru a aduce amanunte vizavi de situatia prezentata mai sus si despre campania negativa orchestrata impotriva noastra din ultimele zile.

Yuval Ben Yehuda

Minunea a durat doar o zi sa speram ca e si ultima.

Link to comment
Share on other sites

Salut, ma facut curios si pe mine acest site. Si sa fiu sincer, m-am interesat putin. De ce au ales Librapay? Cand puteau alege, Payu, mobilpay s.a.m.d. ? Dati un ok aici si va convingeti:

Vrei sa incasezi banii mult mai repede? - Plati online: LibraPay

Deci, ca prin urmare. Oamenii care au facut acest site, s-au folosit de simplu fapt crezand ca vor primii banii din teapa in aceeasi zi.

Deci, ca prin urmare, taicamiu a vrut sa comande si i-am dat peste mana.

Deci, ca prin urmare, MUIE lu ala care a facut siteu.

Link to comment
Share on other sites

Yuval Ben Yehuda bulangiul asta chiar vrea sa faca puscarie sau a facut deja dar nu sa potolit...daca astia de la tv baga reclama unor scammeri , atunci e clar ca televiziunea romana e flamanda pentru o suma maricica , ce putea face? fura banii de la destepti si fugea in pakistan sau sau in alta tara

Edited by Sveratus
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...